![]() |
Re: E60 - 535d
ei bine cu dauna nu stiu cat o fost ca am full casco pe el.airbag-ul nush dc o sarit ca nu e foarte lovita in fata.sapt asta sper sa o scot din service ca nu mai am rabdare deja.cand o scot scriu pe forum cat a fost dauna.ma enerveaza ca astia de la bmw de la cluj atata ma amana ca trebuia sa fie gata vineri.vineri o zis ca azi ca nu o ajuns un senzor de parcare si grilele din fatza si azi o zis ca nu o primit piese cum ieri o fost sarbatoare si spera sa ajunga maine piesele.joi is 3 saptamani cand am lovit'o.tipu in care m'am bagat o pus frana la trecere de pietoni ca io aparut dintre masini cum era aglomerat pe partea cealalta.mie dor de ea :)
|
Re: E60 - 535d
Quote:
aici astept dupa un X5 de 3 saptamani.. in ultima vreme daca stii,nu mai comanda service'ul piesele pt masini...vin cei de la asigurare,fac poze, si trimit ei piesele..si apoi sa vezi incurcaturi,odata le trimit rau,odata nu sunt bune..si tot asa..sau nu trimit toate piesele.. x5-ul sta de 3 saptamani si doar farul si aripa au fost lovite.. acuma de o saptamana stau doar dupa blastul de la xenon,sapt trecuta am stat dupa un suport de aripa... e aiurea oricum.. poate la voi nu e la fel..dar aici e prosteala mare cu asigurarile astea... Bafta multa cu masinuta,arata bine :D |
Re: E60 - 535d
imi pare rau pt tine.....se mai intampla....bafta sa o faci cat mai repede si sa nu se vada k a fost lovita;)
|
Re: E60 - 535d
asa e si la noi cu asigurarile.ii multa invarteala si mai ales ca ashtia de la bmw din cluj lucra si foarte greu.cred ca mai bine ieseam sa nu o duc la reprezentanta.am auzit ca lucra si rau ashtia din cj.acuma o sa vad cand o aduc.ii foarte mare incurcatura cu asigurari si de alea.astept sa ma sune sa imi zica daca o pot lua azi.pt nishte grile si un senzor de parcare ashtept atata
|
Re: E60 - 535d
se pare ca in sfarsit am sa scot masina azi din service.dupa ce i'am stresat mult pe aia 8)8)8):lol::lol:
|
Re: E60 - 535d
Am si eu o intrebare... parca ziceai ca ai 18 ani, dar nu vad vre-un semn de incepator pe masina :-) cum de? :-P
Bafta cu masina sa o scoti si sa fie bine ;) |
Re: E60 - 535d
2 Attachment(s)
pai pozele de aici sunt putin mai vechi.dinainte sa imi iau permisul.pun ceva poze mai noi sa vedeti ca am semn de incepator.nu de alta dar imi place cum se uita oameni si cu cata invidie ca vad un 5er cu pachet m si alea alea cu semn de incepator.numa de aia il port:twisted:
|
Re: E60 - 535d
daca balta are peste ar fi culmea :))
|
Re: E60 - 535d
daca tot ai lamai in geam ...
cand conduci ... condu ... nu sta pe telefoane ... |
Re: E60 - 535d
ieri am pus elblemele toate 7 din carbon.si acum urmeaza ori stopurile lci ori un remap.inca sunt in dubii.cred ca stopurile ca de mers sunt multumit cum trage.si difuzorul de pe spate vreau sa scot 4 tobe.in rest sa vedem ce a fi pe viitor:D:D
|
Re: E60 - 535d
ma bucur prietene ca ai rezolvat cu masina....
de acuma inainte multzi km fara incidente!!! bafta in ceea ce vrei sa faci!;) |
Re: E60 - 535d
mersi motzu.la masina asta vreau sa o modific dar numai discret sa nu fac nu shtiu ce extravagant:D
|
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
mersiii.sper sa iasa asha cum vreau eu
|
Re: E60 - 535d
bravo cristi,ai facut treaba buna:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning