![]() |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
tare locatia da... pregatesc ceva frumos! :lol: |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Aici inchei prezentarea masinii mele...
Poze cu noua achizitie curand! Numai bine!!! :peace::peace::peace: |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Urmeaza ceva demential :D ... Nimeni nu o sa se astepte :)
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
1 Attachment(s)
Un mic preview! :lol:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Mama ... nu te puteai abtine :lol:
Defapt masina e un 316 pe care a lipit doar emblema de M :D |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Nu-ti iei si sigla cu NOS sa-ti pui pe butelia de GPL din porbagaj? :rolleyes2 Am mai vazut pe unele dacii. :lol: :lol: :lol: |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
sport = 8000 rpm
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
asa da.alta treaba acum !!!!!
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Hai mai omule.. lasa-ne.. nu vezi ca ai lipit emblema aia prost :P
Chiar asa ne crezi fraieri, Sa o stapanesti sanatos omule!!! |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
:d :d :d :d
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
auu frumos!!alb mat + chestia aia cromata=pure love :X
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
In primul rand Hristos a inviat!In al 2-lea rand vreau sa iti spun ca am urmarit evolutia masinii tale si nu m-am indoit niciodata ca va iesii ceva frumos si intradevar ai facut inca o masina bestiala cu foarte mult bun gust.Eleronul vine de minune pe masina chiar daca multa lume are ''ceva'' cu el,se vede ca esti un maestru in ceea ce priveste masinile si modificarile aduse lor.Bafta in continuare si sper sa iti vad masina live si in noua configuratie cat mai curand posibil.Numa bine Florine
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
4 Attachment(s)
Hristos a inviat! Asta in primul rand.. Scuzele de rigoare ca nu am postat mai devreme dar am fost plecat si nu am avut acces la internet!
In al 2 lea rand multumesc tuturor care ati urmarit evolutia masinii mele, sunt multumit de ce a iesit dar intotdeauna e loc de mai bine! Cum stiti masina am dat-o si am reusit sa imi implinesc visul! Sunt propietar de BMW ///M3... Ce va urma... vom vedea...:peace::peace::peace: |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
esti bulangiu sa stii.... :(
sa il stapanesti sanatos!!! |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:41. |
- Copyright 2026 4Tuning