Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

road_runner 31-03-10 20:50

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3235164)
foarte tare hotelu ala ... si masina! :D
bafta!! is curios ce pregatesti ...


tare locatia da...

pregatesc ceva frumos! :lol:

road_runner 31-03-10 23:27

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Aici inchei prezentarea masinii mele...
Poze cu noua achizitie curand!
Numai bine!!!

:peace::peace::peace:

Silciu 01-04-10 09:11

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Urmeaza ceva demential :D ... Nimeni nu o sa se astepte :)

road_runner 01-04-10 09:16

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
1 Attachment(s)
Un mic preview! :lol:

Silciu 01-04-10 09:18

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Mama ... nu te puteai abtine :lol:

Defapt masina e un 316 pe care a lipit doar emblema de M :D

ggd_87 01-04-10 09:29

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3238333)
Un mic preview! :lol:

eram sigur ca nu rezisti si te duci in targ in Vitan sa-ti iei emblema cu M, d`aia cromata, sa-ti pui pe porbagaj. Ai reusit sa scoti sigla cu 320d, fara sa zgarii porbagaju?
Nu-ti iei si sigla cu NOS sa-ti pui pe butelia de GPL din porbagaj? :rolleyes2 Am mai vazut pe unele dacii. :lol: :lol: :lol:

brandex 01-04-10 09:32

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
sport = 8000 rpm

kox_24 01-04-10 10:48

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
asa da.alta treaba acum !!!!!

Raz6633 01-04-10 11:28

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Hai mai omule.. lasa-ne.. nu vezi ca ai lipit emblema aia prost :P


Chiar asa ne crezi fraieri,

Sa o stapanesti sanatos omule!!!

gelu_r 01-04-10 11:46

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
:d :d :d :d

JusT_SaY_BoBo 01-04-10 19:47

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
auu frumos!!alb mat + chestia aia cromata=pure love :X

adi.schumi_tm 04-04-10 07:51

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
In primul rand Hristos a inviat!In al 2-lea rand vreau sa iti spun ca am urmarit evolutia masinii tale si nu m-am indoit niciodata ca va iesii ceva frumos si intradevar ai facut inca o masina bestiala cu foarte mult bun gust.Eleronul vine de minune pe masina chiar daca multa lume are ''ceva'' cu el,se vede ca esti un maestru in ceea ce priveste masinile si modificarile aduse lor.Bafta in continuare si sper sa iti vad masina live si in noua configuratie cat mai curand posibil.Numa bine Florine

road_runner 06-04-10 09:43

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
4 Attachment(s)
Hristos a inviat! Asta in primul rand.. Scuzele de rigoare ca nu am postat mai devreme dar am fost plecat si nu am avut acces la internet!
In al 2 lea rand multumesc tuturor care ati urmarit evolutia masinii mele, sunt multumit de ce a iesit dar intotdeauna e loc de mai bine!
Cum stiti masina am dat-o si am reusit sa imi implinesc visul! Sunt propietar de BMW ///M3...
Ce va urma... vom vedea...:peace::peace::peace:

Caius TM 06-04-10 09:47

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
esti bulangiu sa stii.... :(
sa il stapanesti sanatos!!!

Sir. Kid 06-04-10 09:49

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3250833)
Hristos a inviat! Asta in primul rand.. Scuzele de rigoare ca nu am postat mai devreme dar am fost plecat si nu am avut acces la internet!
In al 2 lea rand multumesc tuturor care ati urmarit evolutia masinii mele, sunt multumit de ce a iesit dar intotdeauna e loc de mai bine!
Cum stiti masina am dat-o si am reusit sa imi implinesc visul! Sunt propietar de BMW ///M3...
Ce va urma... vom vedea...:peace::peace::peace:

Sa o stapanesti sanatos!


All times are GMT +2. The time now is 10:41.

- Copyright 2026 4Tuning