![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
gata cu mircu' va rog..aici nu e locu de asl pls jpg avi mvi
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
baieti cum fac si eu sa am tinta la awp :2gun: sa fie putin ingrosata asa...nu stiu cum sa zic exact...si am vazut la unii baieti cand au optiunea asta iese mai mult sange cand tragi in oameni :shock: :shock: :yikes: :yikes:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
gl_spriteblend 1 astea scrise in consola inainte de a intra p serverul dorit |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
multumesc frumos pt raspunsul prompt cred ca aia cu spriteblend este...auzi dar totusi comenzile astea cu gl_ nu erau interzise la concursuri? ca asa am citit eu pe undeva ca modifici gl-urile jocului si e un fel de cheat :rolleyes2 :suspiciou
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pai la concurs nu se joaca default? si eu stiam la fel. Astia care sunt pigiel sa ne zica :-))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Care se pricepe la servere de cs? Mam fost chinuit vreo 4 zile la serverul meu, pt k adminu care mil fac nu imi merge pe server. Am incercat sa imi fac admin pe toate posibilitatile.... Asa k mam gandit k dak tot sunteti asa de priceputi la cs poate ma ajutati si pe mine. plzzz.
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Am amx mod. asta am in user.ini
; Users configuration file ; File location: $moddir/addons/amxmodx/configs/users.ini ; Line starting with ; is a comment ; Access flags: ; a - immunity (can't be kicked/baned/slayed/slaped and affected by other commmands) ; b - reservation (can join on reserved slots) ; c - amx_kick command ; d - amx_ban and amx_unban commands ; e - amx_slay and amx_slap commands ; f - amx_map command ; g - amx_cvar command (not all cvars will be available) ; h - amx_cfg command ; i - amx_chat and other chat commands ; j - amx_vote and other vote commands ; k - access to sv_password cvar (by amx_cvar command) ; l - access to amx_rcon command and rcon_password cvar (by amx_cvar command) ; m - custom level A (for additional plugins) ; n - custom level B ; o - custom level C ; p - custom level D ; q - custom level E ; r - custom level F ; s - custom level G ; t - custom level H ; u - menu access ; z - user (no admin) ; Account flags: ; a - disconnect player on invalid password ; b - clan tag ; c - this is steamid/wonid ; d - this is ip ; e - password is not checked (only name/ip/steamid needed) ; Password: ; Add to your autoexec.cfg: setinfo _pw "<password>" ; Change _pw to the value of amx_password_field ; Format of admin account: ; <name|ip|steamid> <password> <access flags> <account flags> ; Examples of admin accounts: ; "STEAM_0:0:123456" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "ce" ; "123.45.67.89" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de" ; "B3ST" "turbo" "abcdefghijklmnopqrstu" "a" "B3ST" "turbo" "abcdefghijkmnopqrstu" "a" Stiu acolo unde ar trebui sa fie "my name" "passwort" (etc) am schimbat eu de disperare am crezut k poate se rezolva dar nici asa. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
hai sa jucam intr-o seara.. de placere, sa vezi ca nu chiar toti sunt amatori |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
haideti ca va asigur eu un srv doar pt forumistii de aici;) daca vreti sa jucam, dati un buzz pe mess la bogdan_turbo
voie buna!!! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
joaca ma cineva cs sau nu ?? sau doar vorbe....
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu inca va mai astept, la ora 22:30 dati un buzz si jucam fara nici o problema;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ati format clanu?ziceti unde jucati toti dar sa fie un server pe care nu se da ban aiurea.....sa va vad si eu qum jucati =)))))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:53. |
- Copyright 2026 4Tuning