Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

Opportunity 23-12-07 17:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
gata cu mircu' va rog..aici nu e locu de asl pls jpg avi mvi

sTAILLL 23-12-07 20:17

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1254093)
:-) nu mai generaliza ..

performante? eu doar locu 2 PGL

zGb 23-12-07 20:36

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
baieti cum fac si eu sa am tinta la awp :2gun: sa fie putin ingrosata asa...nu stiu cum sa zic exact...si am vazut la unii baieti cand au optiunea asta iese mai mult sange cand tragi in oameni :shock: :shock: :yikes: :yikes:

keemo 23-12-07 23:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 1259579)
baieti cum fac si eu sa am tinta la awp :2gun: sa fie putin ingrosata asa...nu stiu cum sa zic exact...si am vazut la unii baieti cand au optiunea asta iese mai mult sange cand tragi in oameni :shock: :shock: :yikes: :yikes:

gl_picmip 1
gl_spriteblend 1
astea scrise in consola inainte de a intra p serverul dorit

zGb 24-12-07 02:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
multumesc frumos pt raspunsul prompt cred ca aia cu spriteblend este...auzi dar totusi comenzile astea cu gl_ nu erau interzise la concursuri? ca asa am citit eu pe undeva ca modifici gl-urile jocului si e un fel de cheat :rolleyes2 :suspiciou

sponsoru 24-12-07 05:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pai la concurs nu se joaca default? si eu stiam la fel. Astia care sunt pigiel sa ne zica :-))

sTAILLL 02-01-08 03:34

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 1259947)
multumesc frumos pt raspunsul prompt cred ca aia cu spriteblend este...auzi dar totusi comenzile astea cu gl_ nu erau interzise la concursuri? ca asa am citit eu pe undeva ca modifici gl-urile jocului si e un fel de cheat :rolleyes2 :suspiciou

HAHAHA zgaiba faci pe amatoru si tu ai fost PRO

B3ST 07-01-08 18:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Care se pricepe la servere de cs? Mam fost chinuit vreo 4 zile la serverul meu, pt k adminu care mil fac nu imi merge pe server. Am incercat sa imi fac admin pe toate posibilitatile.... Asa k mam gandit k dak tot sunteti asa de priceputi la cs poate ma ajutati si pe mine. plzzz.

keemo 07-01-08 19:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by B3ST (Post 1280511)
Care se pricepe la servere de cs? Mam fost chinuit vreo 4 zile la serverul meu, pt k adminu care mil fac nu imi merge pe server. Am incercat sa imi fac admin pe toate posibilitatile.... Asa k mam gandit k dak tot sunteti asa de priceputi la cs poate ma ajutati si pe mine. plzzz.

ce folosesti admin mod sau amx mod ?:?:

B3ST 07-01-08 19:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am amx mod. asta am in user.ini

; Users configuration file
; File location: $moddir/addons/amxmodx/configs/users.ini

; Line starting with ; is a comment

; Access flags:
; a - immunity (can't be kicked/baned/slayed/slaped and affected by other commmands)
; b - reservation (can join on reserved slots)
; c - amx_kick command
; d - amx_ban and amx_unban commands
; e - amx_slay and amx_slap commands
; f - amx_map command
; g - amx_cvar command (not all cvars will be available)
; h - amx_cfg command
; i - amx_chat and other chat commands
; j - amx_vote and other vote commands
; k - access to sv_password cvar (by amx_cvar command)
; l - access to amx_rcon command and rcon_password cvar (by amx_cvar command)
; m - custom level A (for additional plugins)
; n - custom level B
; o - custom level C
; p - custom level D
; q - custom level E
; r - custom level F
; s - custom level G
; t - custom level H
; u - menu access
; z - user (no admin)

; Account flags:
; a - disconnect player on invalid password
; b - clan tag
; c - this is steamid/wonid
; d - this is ip
; e - password is not checked (only name/ip/steamid needed)

; Password:
; Add to your autoexec.cfg: setinfo _pw "<password>"
; Change _pw to the value of amx_password_field

; Format of admin account:
; <name|ip|steamid> <password> <access flags> <account flags>

; Examples of admin accounts:
; "STEAM_0:0:123456" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "ce"
; "123.45.67.89" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"
; "B3ST" "turbo" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"

"B3ST" "turbo" "abcdefghijkmnopqrstu" "a"

Stiu acolo unde ar trebui sa fie "my name" "passwort" (etc) am schimbat eu de disperare am crezut k poate se rezolva dar nici asa.

EvLSant0S 07-02-08 17:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sTAILLL (Post 1259559)
performante? eu doar locu 2 PGL

eu ti-am zis atat, sa nu mai generalizezi,ca mi se rupe mie .. ca ai luat locu` 2 in pgl. partz..

hai sa jucam intr-o seara..
de placere, sa vezi ca nu chiar toti sunt amatori

turbonetta© 07-02-08 19:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
haideti ca va asigur eu un srv doar pt forumistii de aici;) daca vreti sa jucam, dati un buzz pe mess la bogdan_turbo
voie buna!!!

dark 07-02-08 20:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
joaca ma cineva cs sau nu ?? sau doar vorbe....

turbonetta© 08-02-08 20:58

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu inca va mai astept, la ora 22:30 dati un buzz si jucam fara nici o problema;)

r3mIx 27-02-08 21:16

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ati format clanu?ziceti unde jucati toti dar sa fie un server pe care nu se da ban aiurea.....sa va vad si eu qum jucati =)))))))


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning