Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

juana_man 29-11-06 09:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sincer mie numai grila din fata si jentile imi plac, nu prea ii vad locu la masinile tari din sm

holdo 29-11-06 10:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
eu stiu proprietaru am fost la el cand a inceput sa lucreze la masina.
juana_man nu e chiar asa de rea :)

Spark 05-12-06 19:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
asta chiar ca nu-i ...
da ushoare semne de kitch-oasa ....

1300Racing 05-12-06 20:12

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
grila de la radiator ii naspa:rolleyes2

Byrons13 06-12-06 07:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
E tare masina, c tot vorbiti. e facuta in stil hot rod, cu elemente de vopsea sarita. mai, mai ca nu stiti nimik.

Criwar 06-12-06 09:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
imi place k in fata nici makr capac nu are pe roata...ce mai jante :))...

Alex2Fast4U 06-12-06 17:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
cred k threadu` se numeste 'Masinile tari... " nu daciile kitch din SM.. hai mey... criwar.. nu mai misti nimik.. ? baga tata ceva poze p`aci sa se mire oamenii astia..

Spark 06-12-06 17:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
hey .. aia galbena nu-i kitch ..
asta albastra cam e ...

threadul special pt asa ceva (kitch-uri din satu mare) :
https://forum.4tuning.ro/195-satu/28147-kitch-uri-made-sm.html

Criwar 06-12-06 19:18

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
apoi fratilor...eu nu mai is in SM...asa k va ramane voua sarcina sa pozati masini tari...oricum acuma e iarna si nu prea is k stau ascunse...lasa k vedeti voi la pasti sau la vara ce a fi pe sens...pana atunci...pauza de iarna :)

raul_rebelul2005 17-12-06 14:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mai gandestete demian inca odata la ce zici....

demian 17-12-06 16:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am zis si eu asa in general dar daca ai vedea una in realitate sa vezi ce merge

Snoopy 17-12-06 17:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
Vorbind de masini tari...era o discutie pe pagina trecuta despre asa ceva. ;)

demian 17-12-06 19:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
arata bine poza ii din sm?

Snoopy 18-12-06 12:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Mai multe poze nu ma putut sa fac ca erau 4 oameni in masina....poza e facuta in fata la K&N...o singura data am vazuto si eu

raul_rebelul2005 18-12-06 23:05

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ti-o fost frica ca o sa te bata?:):)


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning