![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
sincer mie numai grila din fata si jentile imi plac, nu prea ii vad locu la masinile tari din sm
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
eu stiu proprietaru am fost la el cand a inceput sa lucreze la masina.
juana_man nu e chiar asa de rea :) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
asta chiar ca nu-i ...
da ushoare semne de kitch-oasa .... |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
grila de la radiator ii naspa:rolleyes2
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
E tare masina, c tot vorbiti. e facuta in stil hot rod, cu elemente de vopsea sarita. mai, mai ca nu stiti nimik.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
imi place k in fata nici makr capac nu are pe roata...ce mai jante :))...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
cred k threadu` se numeste 'Masinile tari... " nu daciile kitch din SM.. hai mey... criwar.. nu mai misti nimik.. ? baga tata ceva poze p`aci sa se mire oamenii astia..
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
hey .. aia galbena nu-i kitch ..
asta albastra cam e ... threadul special pt asa ceva (kitch-uri din satu mare) : https://forum.4tuning.ro/195-satu/28147-kitch-uri-made-sm.html |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
apoi fratilor...eu nu mai is in SM...asa k va ramane voua sarcina sa pozati masini tari...oricum acuma e iarna si nu prea is k stau ascunse...lasa k vedeti voi la pasti sau la vara ce a fi pe sens...pana atunci...pauza de iarna :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mai gandestete demian inca odata la ce zici....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am zis si eu asa in general dar daca ai vedea una in realitate sa vezi ce merge
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
Vorbind de masini tari...era o discutie pe pagina trecuta despre asa ceva. ;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
arata bine poza ii din sm?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Mai multe poze nu ma putut sa fac ca erau 4 oameni in masina....poza e facuta in fata la K&N...o singura data am vazuto si eu
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ti-o fost frica ca o sa te bata?:):)
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:20. |
- Copyright 2026 4Tuning