Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

kyd_ursu 11-05-10 14:24

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
cam asa ar trebui sa arate desenul care vreau sa l fac pe ursuletz ... poza este mai veche

Neamtzu_e36 11-05-10 14:42

Re: E 30 DIVISION
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3351647)
uite neamtzule cam asa ar trebui sa arate desenul pe urs ... poza este mai veche

da marfa ma bate un gand :D
@ blondu - si la al meu se lucreaza la masina pun cateva poze si eu cu bordu nou ,fara bord .....

kyd_ursu 11-05-10 15:52

Re: E 30 DIVISION
 
pozele astea imi trezesc cosmarul :)))) ...

Blondu_318 11-05-10 18:17

Re: E 30 DIVISION
 
11 Attachment(s)
oo super poze neamtzule tata bravo:P ii super neamtzule poza aia o sa dea bine acum parasolarul..
Poze noi sper k dau bine la ochiii oricum nu sunt eu profesionist:Pdar dupa mine o marfa, astept pareri...225,50/16 fata/spate:D urmeaza spatele astept flansele

Neamtzu_e36 11-05-10 18:31

Re: E 30 DIVISION
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3352166)
oo super poze neamtzule tata bravo:P ii super neamtzule poza aia o sa dea bine acum parasolarul..
Poze noi sper k dau bine la ochiii oricum nu sunt eu profesionist:Pdar dupa mine o marfa, astept pareri...225,50/16 fata/spate:D urmeaza spatele astept flansele

arata bine domnu frumos imi place sincer :D
P.S-sambata schimb cu kidu si baia de ulei ca este sparta o pun pe cea noua :D si poate mai facem ceva sa vedem :D

kyd_ursu 11-05-10 19:38

Re: E 30 DIVISION
 
continuam neamtzule..cum mama naibi..doar tre sa cream alte cosmaruri :))))))))) dar de data asta fara accidente da?:)))) ..... blondule ar trebui sa mai cobori putin ursul sa dea si mai bine

Blondu_318 11-05-10 20:48

Re: E 30 DIVISION
 
o sa mai coboare putin Kyd-ule knd o sa fie gata... Mam tot gandit knd o sa terminam masinile ce dreq o sa ne facem :-? ce mai lucram ce poze mai punem :)):?:

kyd_ursu 11-05-10 23:12

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3352536)
o sa mai coboare putin Kyd-ule knd o sa fie gata... Mam tot gandit knd o sa terminam masinile ce dreq o sa ne facem :-? ce mai lucram ce poze mai punem :)):?:

in privinta asta te asigur ca o sa gasesti mereu cate ceva de facut la masina :)))) ....si oricum o sa vina si pagina de net si acolo or sa fie alte poze :)

Blondu_318 12-05-10 09:33

Re: E 30 DIVISION
 
asai Kyd-ule ai dreptate:P

Blondu_318 13-05-10 11:28

Re: E 30 DIVISION
 
ce se mai aude de parasolar:-?:D:rolleyes2

Neamtzu_e36 13-05-10 13:45

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3356623)
ce se mai aude de parasolar:-?:D:rolleyes2

Lucreaza Kidu la ele (parasolar+bulina) :D

Blondu_318 13-05-10 13:48

Re: E 30 DIVISION
 
bine domn sef... u ceai mai lucrat
:lol:

kyd_ursu 13-05-10 13:55

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3357003)
Lucreaza Kidu la ele (parasolar+bulina) :D

bulina este gata....mai am putin la parasolar si gata...sper ca pe marti sa le dau la taiat si sper sa va placa...neamtzu a fost incantat de bulina (sau m a mintit frumos :))) )...si le voi posta pe amandoua :)

Neamtzu_e36 13-05-10 14:12

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3357008)
bine domn sef... u ceai mai lucrat
:lol:

nu am mai facut nimic ca sunt la munca si nu am avut cand sambata se anunta zi mare :D
@ Kidu - nu am mintit chiar imi place bulina sincer ;)

Blondu_318 13-05-10 20:27

Re: E 30 DIVISION
 
5 Attachment(s)
Pun si eu ceva poze sa va mai clatiti ochii..:D chesti mici:P (ARO & WSD) 'prima intalnire'


All times are GMT +2. The time now is 01:07.

- Copyright 2026 4Tuning