![]() |
Re: E36 - 318i DNY
2 Attachment(s)
Quote:
stiu ce inseamna masina verde !!! nu uita am avut 2 masini verzi !!! |
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
Frumoase masini ai avut . Se stie userul respectiv , a zis sa ii las adresa mea sa imi trimita banii inapoi , am lasat adresa dar nimic . |
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
Daca stii userul si tot nu ti-a dat banii inapoi....da ID la user pe mana lu' nea marean fratele nostru, sa vezi ce ti-l face da nu-ti da ala si dobanda! |
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
Din cate am citit aici la tine o parte din suflet se afla in masina aceasta...bun asa...arata bine masina...incet incet iti doresc sa o faci cum vrei tu...sa ai bafta la ce ti-ai propus
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
Mai este si cate o uscatura d-asta . Deh , poate ne imbogatim , nu ?
|
Re: E36 - 318i DNY
Raman tzepuit si gata , alta data sa belesc ochii mai bine de la cine cumpar .
Sonny™ , Sparkle_81 - Multi nu tin cont de comunitate , de respectul fata de ce l care cumpara , bani bani bani , sa iasa bani . Asta e . Sir 10 - mi a intrat rau la suflet masina asta :D senzatia care ti o ofera este de nepretuit ( pentru restul exista mastercard ) . Cu a intaia blana si la a doua deja de-a latu mama mama :) Acum astept ziua de vineri sa ajunga si celelalte cauciucuri si sa le pun pe masina , si sa discut si cu patronul de la serviceul unde a fost masina . Cand am ridicat masina de la service , saream 2 metri in sus de fericire ca e gata masina , ca a iesit bine si nu am mai verificat una alta pe la ea . Si a doua zi era dimineata pe la 05 : 00 . Am plecat la drum lung si sa aprind si eu faza lunga , draci ca nu mergea . Am tras pe dreapta sa ma uit la sigurante , erau bune . Am scos un bec ma uit la el .... ars ! . Scot si in partea cealalta ........... nu mai era bec . Am fost intr o statie peco am cumparat altele si hai la drum . Pe drum ne intrebam noi cate grade o r fi afara eu stai ma ca am eu la OBD temperatura . Era stinsa temperatura din buton . Aprind eu asta si ramanem uimiti .... erau 50 de grade pe plus afara :D . Seara cand m am intors acasa , am dat bara jos sa ma uit in locul unde stiam eu ca e sonda aia , si observ doar firul sonda a facut picioruse . |
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
Inseamna ca oamenii au umblat pe-acolo ma refer la cei de la service.:bat:
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
:pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: |
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
Re: E36 - 318i DNY
Am văzut că vrei să o dai?
Te-a supărat sau care-i treaba? |
Re: E36 - 318i DNY
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning