![]() |
Re:
Quote:
Nu am nimic personal sau in mod special cu Virgil ori cu tine, am probleme cu oameni ce nu au confirmat si vorbesc mai mult decat fac. Cum crezi ca ma pot da cu o masina care nu e cotata real? Parerea ta legat de ce crezi tu despre calificari e indreptatita, tind cont ca de fapt asa gandesti tu, doar e ratoinamentul tau. Eu vreau sa vada lumea ca ma dau cu o masina tare nu cu una care si-o fura dupaia de la un M3, M5... Vreau sa te mai rog sa-ti masori cuvintele \"rationament tampit\" , daca ai observat eu am evitat sa fiu foarte agresiv la adresa ta, oricum iti multumesc de apreciere. |
Re:
Quote:
|
Da asa e un M5 sau un M3 sunt masini mai slabe decat un Subaru.....chiar mi-ar fi rusine sa conduc un astfel de autoturism....lasa Sebastian vrajelile astea ca nu tin,vorbesti de M5 si M3 de parca ar fi dacia si olcit.....
Cred ca nu ti-ai dori nimic mai mult decat sa iti imbogatesti \"PALMARESUL\" cu o Supra sau un RS4 MTM insa nu vrei sa te risti si sa te faci de cacao.....asta e problema ta...... Daca aveai un SL65 AMG care are de serie 612Cp atunci mai ziceam insa un Subaru are de serie la jumate iar cu modificarile tale nu ma faci sa tremur....cum am mai spus pana acum am investit in optica si muzica dar acum am investit in motor asa ca nu ma mai sperie nimic de genul Subaru..........asta vei realiza cat mai repede....... La mandria pe care o ai nu cred ca atunci cand trece pe langa tine o masina mai slaba il lasi sa te faca ca omul nu are \"PALMARES\" in Romania......probabil ca la semafor ii spui sa se bata cu M-urile s dupa ACEEA SA VINA LA TINE..... Ai frica prea mare ca pierzi asta e......nu mergi decat la sigur si infrangerile te deranjeaza enorm.....eu am pierdut de multe ori si voi mai pierde insa sigur nu cu Subarul tau........... \"Nu uita tot timpul este unul mai rapid\" Iar cand e vorba de laude stai linistit ca nimeni nu te intrece,eu nici atat.....de infrangeri nu te-am auzit insa nicidata vorbind.......Probabil ai fost mereu Number 1.... |
Re:
[quote=\"SEBASTIAN Eu vreau sa vada lumea ca ma dau cu o masina tare nu cu una care si-o fura dupaia de la un M3, M5...
quote] Eu vreau sa vada lumea.....ce bine suna....... tu nu vrei sa faci curse ci vrei sa vada lumea cine esti tu si ce masina ai.......sa vada lumea.:)))) ce ma intereseaza pe mine ce vorbesc alti???absolut nimic......lumea vorbeste mereu chiar daca ai castigat sau ai pierdut ...de asta au oameni gura sa vorbeasca si ochi sa vada.... Ma gandeam ca o sa rada oameni de tine daca m-ar face si un M3.....or sa spuna: Cum bai Sebastiane pe ala la facut chiar si un M3...cu masini de astea slabe te dai tu????? Vorbesti de parca ai avea McLaren F1...... |
Re:
[quote=\"DZ1\"]
Quote:
***, imi permit sa vorbesc asa daca la tine la tara se adreseaza lumea cu \"bai, mai\" fa bine si asculta. Toata lumea stie cat de carcotas esti si din cauza asta vreau sa fie lume si sa vada unde-ti este locul, poate pe unii prostesti cu falsa ta siguranta insa pe mine nu ma impresioneaza infatuarea si prostia. Ti-am spus conditile si te pare ca te depasesc asa ca ma rezum la a nu mai vorbi cu tine. SUX |
in urma rugamintilor repetate ale lui dz1, iar am cedat si i-am redat accesul pe 4tuning, cu aceeasi conditie ca si data trecuta:
sa aiba putin bun simt si sa se abtina de la interventii de orgoliu, prin posturi deplasate ca de obicei daca are habar de ceva, sa ne arate dar el se limiteaza iarasi la a face pe desteptul, fara nici un argument tehnic, istoric, documentat sau de bun simt Ba mai mult, ne dovedeste ca este agresiv din fire pornind starea de conflict si provocand el, ....fiind acum clar ca scuza pe care a mai folosit-o ca a fost provocat, este iarasi o abureala de 2 bani... el este cel care provoaca acum ii retrag iarasi accesul pe 4tuning, definitiv, si nu mai insistati... dupa cum vedeti, nu pierdeti nimic, la fel cum am semnalat, am o colectie intreaga de prostii spuse de el, le pun la dispozitia curiosilor deci: prostii, minciuni si rautati si de o mare neseriozitate, este a 2 oara cand imi promite oficial ca conditie de reactivare ca se pastreaza departe de polemici, iar el, LE PROVOACA !!! |
ia citeste si tu mai corect inainte de a sari...
adica ala de cand are supra isi permite orice? ca are supra? tre sa inghitim mojiciile lui? du-te mai frate cu supra ta.... ca e numai emblema de ea, si nici aia nu stiu daca o mai ai sau ai vandut-o ca sa platesti benzina |
catalin, fii corect, da?
uite si tu la istoric, ok? ------------------------------DZ1 De-al Casei :) Joined: 25 May 2003 Posts: 534 Location: Kempten Usergroups: [ De-ai casei ] [ NSL ] Posted: Fri Jan 28, 2005 3:39 am Post subject: Re: LEGAL RACING -------------------------------------------------------------------------------- Da si eu zic la fel ca Subarul lui Andrei este mai tare decat al tau -------------------------------------------------------------------------------- da? sebastian habar nu avea ca dz1 are acces din nou in secunda in care dz1 iar sarea la scandal... 1. in plus, am vb cu dz1 si iarasi mi-a promis ferm ca nu se baga in nici o disputa chiardaca el ar fi provocat ! si el, ca un plod ce e, uita iar ce imi proite si ma face de.... adica, in clar, EL SARE la scandal... catalin, sincer MIE nu imi vine sa cred dar nu vreau sa mai aud de el, este nesimtit a doua oara, da? iara m pus obrazu pt el, da-o draku, daca vezi ca e nesimtit, lasa-l nene, nu mai vreau sa aud de el, fa si tu la fel... toata lumea care il stie, in afara de tine, mi-a zisca e mincinos.... nu am crezut pana acum si nu cred ca m-ai auzit pana acum asa de suparat pe forum si inca e a doua oara... |
****
|
am zis sa fii corect catalin!!!
faptul ca sunteti prieteni, nu ar trebui sa te influenteze SI NU MA ACUZA pe mine, catalin, caci EU sunt cel care a 2-a oara i-am dat acces lui dz1, remember??? si iarasi mi-a promis ca se tine departe de dispute, si el? el le provoaca, abia intrat, nici nu a asteptat sa se obisnuiasca lumea cu el ca a revenit, si nu trebuie sa se abtina la provocari, nu EL LE PROVOACA, EL E DESTEPT SI RESTU PROSTI. pai e frumos? pt ca e prietenul tau trebuie sa isi permita sa fie micinos si nesimtit? faptul ce e prost, nu este o vina, asa are el fondul genetic... dar nesimtirea tine de lipsa de educatie, parinti, etc... iar minciuna tine de lipsa de caracter iar tu, catalin, nu te lasa dus de patima, citeste intai atent si analizeaza... si da-mi un singur argument pt care trebuie sa ii inghit prostia, minciuna si nesimtirea nimeni nu mi-a facut asa ceva niciodata... de ce zici de sebastian? nu inteleg... NICIODATA nu a facut asa ceva ba chiar nici mafiotul, mi-a promis ca nu mai face si s-a tinut de promisiune il rugam pe mafiotul sa ii dea lectii de bun simt lui dz1? nu, pt ca i le-ar da degeaba |
LEGAL RACING
Imi pare rau ca mi-am iesit putin din fire insa nu mai suportam sa fiu tinta lui DZ1 si a jignirilor lui chiar daca de multe ori erau subtile cu trimitere la mesaje anterioare. Il rog pe Catalin sa nu intre nici el din nou in acest jos murdar . Propunerea mea pentru Virgil la curse ramane valabila in continuare chiar daca Gratian a hotarat sa-l scoata si sincer asta ma bucura pt ca ma scuteste de multi nervi si cred ca si pe voi. |
gratzian poti sa ma banezi poti sa faci ce vrei dar raspundemi macar la o intrebare..de ce imi stergi tot ce postez si modifici tot ce postez eu??? nu intelege chestia asta?? iar tu sebastian tie nu mai am sati spun nimica...poate ne vedem la vara daca ma calific si trec de cielo evo1 sau 2 cum vrei tu m3 si m5 si apoi la subaru tau care presupun ca bate si enzo... :lol:
|
Re:
Quote:
Eu cred ca problema cea mai mare, este ca Virgil l-a mintit pe Gratian, dar nu pot fi 100% sigur , asta am inteles si oricum nu e treaba mea. |
LEGAL RACING
Din pacate e greu de facut o estimare foarte reala deoarece aceste masini dupa spusele proprietarilor au avut numeroase probleme. |
din pacate de la un simplu poll s-a ajuns la aproximativ un scandal...
Am votat cu rs4, daca mai conteaza. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:33. |
- Copyright 2026 4Tuning