Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi! (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/15043-vreau-modific-rm-putin-tunez-exterior-astept-idei-sfaturi.html)

e_Max 02-04-07 21:31

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
pai iti urez bafta la schimbat motorul si de afumat numi afuma merge cam intreupt la relanti iar cu aprinderea electronoca trebuie so fac fiindca am pus un set de buji mai calde si sa schimbat imediat mersu bujiile sunt de pe motorele de logan cele de 1.4 sau 1.6

Radu.Dobromirescu 03-04-07 23:24

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
Ms mult edy..o sa iau masuri..;)

**COSMIN** 12-04-07 14:19

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
imi cer scuze de off topic dar , din cauza pasiunuii care o impartim toti am facut un hub pentru totzi oltictistii .. aceasta este adresa 86.104.85.71:411 datzi si voi la ceilaltzi ca sa putem vb si shara cu totii acolo. va astept. si va rog mult sa intratzi cu nick-ul de aici ca sa ne putem recunoaste mai usor. Numai Bine.

edy77_driver 13-04-07 21:12

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
nu e nici o suparare ca ai intervenit cu un asemenea anunt...foarte bine ati facut.
acum...va anunt ca din rm-u meu a mai ramas doar numele in talon
acum e 12 trs....si sper pe viitor la ceva mai mult.

e_Max 13-04-07 21:37

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by edy77_driver (Post 850151)
nu e nici o suparare ca ai intervenit cu un asemenea anunt...foarte bine ati facut.
acum...va anunt ca din rm-u meu a mai ramas doar numele in talon
acum e 12 trs....si sper pe viitor la ceva mai mult.

bravo felicitari si in continuare ce o sa mai primeasca:?:

Ja_Rule 13-04-07 21:41

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
probabil un turbo :D

Spark 14-04-07 21:01

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by edy77_driver (Post 850151)
nu e nici o suparare ca ai intervenit cu un asemenea anunt...foarte bine ati facut.
acum...va anunt ca din rm-u meu a mai ramas doar numele in talon
acum e 12 trs....si sper pe viitor la ceva mai mult.

bravo ...
macar asa povestea continua ;)

OltcitPower 14-04-07 21:41

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
fa-o domle`....sa ve vedem cu bine la mare!

Ja_Rule 14-04-07 23:50

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
iti dai seama ce`o sa fie la mare anu asta :D ... multe oltcit`uri si fete :D:D:D

e_Max 15-04-07 11:42

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
eu no s aajung la mare anu asta :(((((

Danutz Bratosin 15-04-07 12:13

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by e_Max (Post 852205)
eu no s aajung la mare anu asta :(((((

poi de ce? probleme cu oltcitu?

e_Max 15-04-07 13:02

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by Danutz Bratosin (Post 852253)
poi de ce? probleme cu oltcitu?

nu nu din cauza aia peste 4 saptamani ma apuc de oltcit modificari majore si nu cred ca o sa raman cu vreun ban de mare

vali-tgm 15-04-07 14:26

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
schimbat doar motorul ? sau si cutie si planetari si discuri de frana...

edy77_driver 15-04-07 21:04

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
mai fratilor ce sa va zic....eu va astept la mare sa facem o tura de litoral si poate eventual sa trecem si pe la vecinii nostri bulgari care sunt la 100 de km de cta cu oltencele....sa nu zica lumea ca nu am intrat in europa si cu oltencele.apoi trimitem niste poze cu oltemcele la bulgari la o televiziune sa vada ca si ltencele pot.:D dar cred ca sunt doar vise.

in legatura cu turbo nu cred ca v-a apraea la mine pentru ca nu mai sunt finante pentru masina asta...eventual doar o evacuare mai buna...ceva dubla si din inox.acum urmeaza vopsitul care il tot aman de luni de zile,si o instalatie gpl pentru plimbareala zilnica prin oras.

**COSMIN** 16-04-07 15:42

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
imi cer scuze pentru off topic. dar am un anunt de facut : Intrati pe hubul posesorilor si pasionatilor de oltcit. adresa este 86.104.85.71:411 (imi cer scuze pentru cele 2 zile in care hubul a fost oprit. am avut probleme cu netul) va asteptam acolo.


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning