Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce'ai face daca.... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/14704-ceai.html)

giubau_v8 07-05-07 23:16

Re: Ce'ai face daca....
 
ce de bataie acolo....exista si alte metode...bataia nu m-i se pare o solutie civilizata

Zein 07-05-07 23:20

Re: Ce'ai face daca....
 
stiu ... aku rectific.. daca am nervi.. asa iese ca mai sus.. daca sunt calm .. am o discutie cu ea.. ca e dop si asculta la prostiile altora... cu tipu .... cat de calm as fi... il bat rau :))) cu ea.. depinde cat de mult conteza pt mine ... da slabe sanse de continuare

Sasha_z 07-05-07 23:21

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by spiry_moto (Post 347431)
ce'ai face dak...prietenul cel mai bun i-ar spune prietenei tale ca ai inselat-o doar pt a se da la ea iar ea de suparare s-ar combina cu el? Pe cine ai fi suparat? Pe cine ai condamna? Pe cine ai ierta?

Un alt caz....ce-ai face dak ai afla ca prietena ta pe care o iubesti te inseala cu......o fata? (si va rog nu va ganditi cum ar fi prietena ta cu prietena ei si cu tine in pat k asa e clar ca tuturor va va surade ideea :P )


la primul caz as le`as da foc la aman2.....desigur!!!!
la al 2`lea.....ce as face dk as afla k prietenul meu ma inseala cu prietenul lui.....wow....direct : :chainsaw::chainsaw::2gun::2gun:

Bogdan' 08-05-07 10:28

Re: Ce'ai face daca....
 
lol sasha mai degraba ar trebui sa razi dak ar face cu prietenul lui:lol:
si cu bataia chiar nu e o solutie deloc buna.daca tot a inselat prin bataie devi inferior lor si te-ai face si de cacao.

Sasha_z 08-05-07 14:54

Re: Ce'ai face daca....
 
poi da cine a pomenit de bataie????am zis k le dau foc sa arda k sobolanii....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Zein 08-05-07 18:13

Re: Ce'ai face daca....
 
hahahaha ea nu ii bate.. la da foc direct :)))

Eugen_TL 08-05-07 20:16

Re: Ce'ai face daca....
 
ce bataie tata?:) caterina oriunde ai fi ...panarama o faci de *** .. iar lui bravo ca ti-a deschis ochii ! daca fata ridica coada ce vina are baiatul desi mai sunt unii care imediat sar la baiat ...dar e posibil ca baiatul nici sa nu fi stiut ca ea are prieten ...in fine caterina puternica si cacao BAZA :)

pheerya 08-05-07 21:13

Re: Ce'ai face daca....
 
are dreptate tuningboy...ce batai...ce injosiri?...le intorci frmos fundul si il feliciti pe respectivul pentru proasta alegere...
o sa doara mai tare asa, decat daca te vad amandoi ca te oftici...si stai si te gandesti...pentru cine te agiti de fapt?:rolleyes2

Sasha_z 08-05-07 21:15

Re: Ce'ai face daca....
 
pffff nu as putea sa ma abtin.....sa nu`i *** 2 bate in gura...serios vb....orice accept dar pana la asta....tac si eo las de la mine...dar pana la asta...

pheerya 08-05-07 21:18

Re: Ce'ai face daca....
 
asta inseamna ca te cobori la nivelul lor...ceea ce n ar prea avea sens...
asa le arati ca putin iti pasa...

Sasha_z 08-05-07 21:26

Re: Ce'ai face daca....
 
pai kiar imi pasa....in fine....fiekre cum poate...eu sunt sg k nu as putea sa ma abtin.....

Eugen_TL 08-05-07 21:54

Re: Ce'ai face daca....
 
eu chiar am avut o situatie de genu .... problema: se ia o EA + un EL = amor nebun 2 ani ..... intervine un eugen adica JE in postul de amant :) la care EA spune " EL nu mai e cum era ..si asa e plecat ..noi ne itnelegem bine ..ce spui merge mai serios" la care JE " ce-s nebun .. una care inseala va insela si a2a oara " adica ea pe mine ..asa ca s-a suparat ! :))) si acum am ignore de la ea ... cand ne vedem in oras mai vb asa nu prea mult .... dar barem mi-a multumit ca i-am impacat, ca EL s-a prins la un moment dat din cauza ei ca a fost PROASTA si daca eram bad boy ii ziceam multe pe fatza dar in gandul meu a fost " daca ai stii fraiere ce ai la usa ta ... poate o sa va fie bine de acum incolo " problema rezolvata : JE iesit ok din povestea asta ,EA cam naspa si EL la fel si acum se mai cearta cand isi aduc aminte :)))))

Sasha_z 08-05-07 21:56

Re: Ce'ai face daca....
 
si ce ai vrut sa spui cu faza asta???k nu prea pricep...?

Eugen_TL 08-05-07 21:58

Re: Ce'ai face daca....
 
doar o povestioara la subiect .. una care il insela pe unu cu JE si cu happy end .... spusa la plictiseala desigur :)

Magos 09-05-07 09:18

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 889825)
la primul caz as le`as da foc la aman2.....desigur!!!!
la al 2`lea.....ce as face dk as afla k prietenul meu ma inseala cu prietenul lui.....wow....direct : :chainsaw::chainsaw::2gun::2gun:

mi-as face cruce , 180 grade si m-as duce unde a-si vedea cu ochii!!!!!:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 14:28.

- Copyright 2024 4Tuning