Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

TopArt 12-03-06 00:24

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by P.I.M.P boy
dap mc dar dak unii din noi nu pot veni la prisma pe 1 2 aprilie cum datzi banii

...foaaarte tareeee ! :lol:

logic, cei care nu vor fi prezenti (dintre castigatori) vor fi contactati de organizatori, si-si vor primi premiile, stai linistit... totul va fi PUBLIC, asa ca n-ai de ce sa-ti faci griji ;)

hai spor !

frost_dani 12-03-06 11:19

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ma da tre sa venim neaparat la prisma din bucuresti? k yo nu pot sa ajung acolo k eu sunt cu scoala.am un salon prisma shi la mine in oras as putea veni acolo?

blowwind 12-03-06 11:33

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by frost_dani
ma da tre sa venim neaparat la prisma din bucuresti? k yo nu pot sa ajung acolo k eu sunt cu scoala.am un salon prisma shi la mine in oras as putea veni acolo?


=)) =)) =)) =)) =)) m`ai rupt frate la faza asta...SUNT PE JOS DE RAS :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

frost_dani 12-03-06 11:50

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mah da faza cu screenshot yo tot nu am inteles,cum adica psd.?sunt putin cam greu d cap...

ra2 12-03-06 11:58

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pai mah...knd salvezi o poza in photoshop...ea se poate salva in mai multe variante in jpeg,bmp,png si tot asa sunt multe variante prin care si psd. e si varianta asta knd dai dublu click pe ea sa o vezi intra in photoshop si acolo vezi layerele cu jentile puse de tne,spileru,pragu si tot asa....
acu capis?

frost_dani 12-03-06 12:22

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
da mah ms mult!!

devlin_dirty 12-03-06 12:52

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
lol, concurenta serioasa rau.....

TopArt 12-03-06 12:56

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
va rog sa n-o mai dati in off-topicareala ;)

nu am sters post-uri aiurea pan' acu', n-are rost sa incepem de-acum :D

multumesc.

1. prezentati-va in continuare nelamuririle si eventualele inscrieri intarziate.
2. pana sa puneti intrebari, CITITI CU ATENTIE TOATE INFORMATIILE, sa nu pierdeti ceva ;)

andrey2003 12-03-06 14:27

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
eu folosesc mai putin Adobe... folosesc mai mult Corel... si eu layerele le combin cu peisajul dupa ce le potrivesc... nu lucrez cu ele ne combinate... deci nu am cum sa va arat... :( cum fac?

vio[s] 12-03-06 15:47

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pai trebuie sa punem cu layerele ne uninte ??? :???:

TopArt 12-03-06 15:59

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by vio[s]
pai trebuie sa punem cu layerele ne uninte ??? :???:

Quote:

Originally Posted by andrey2003
eu folosesc mai putin Adobe... folosesc mai mult Corel... si eu layerele le combin cu peisajul dupa ce le potrivesc... nu lucrez cu ele ne combinate... deci nu am cum sa va arat... cum fac?

...ideea SCREENSHOT-ului/PRINTSCREEN-ului e simpla: sa se poata verifica lucrarea ca apartinand autorului ei, atata tot. nu e nimic prea tehnic sau prea complicat. doar un screenshot/printscreen atunci cand lucrati si/sau cand lucrarea e pe finalizare, pe care il veti trimite odata cu lucrarile finale. repet, e doar pentru autentificarea autorului (sa nu se fure/copieze, etc. - pe scurt, legile dreptului de autor - trebuie sa dovediti ca voi ati realizat imaginile finale pe care le veti trimite) ;)

RA_2fast4u 12-03-06 18:33

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sper din tot sufletul ca nu e prea tarziu, dar nu am avut net si nu am putut sa ma inscriu...deci:
ra_2fast4u | BEGINNER TUNING

nu am apucat sa citesc tot topicul pentru ca am sarit repede sa ma inscriu sperand ca nu e prea tarziu....

TopArt 12-03-06 19:33

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u
sper din tot sufletul ca nu e prea tarziu....

nu e tarziu, felicitari ;)

inscrierile se mai fac pana pe 13 martie (maine) inclusiv. :D

GRIGO 12-03-06 20:20

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
1 Attachment(s)
multi nu au intzeles faza cu printscreen printre care si eu am facut un ex spunemi daca e bine

blowwind 12-03-06 20:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by GRIGO-X2
multi nu au intzeles faza cu printscreen printre care si eu am facut un ex spunemi daca e bine

e bine...dar vezi ca TopArt a spus clar ca lucrarile sa NU poarte ABSOLUT NICI O SEMNATURA ...
Quote:

2. Lucrarile NU VOR CONTINE ELEMENTE DE IDENTIFICARE CONCURENTI (NU vor contine nick-uri, logo-uri, nume, adrese de web, e-mail-uri, etc.) pentru o transparenta totala la vot si neinfluentarea votului de notorietatea sau necunoasterea autorilor.


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning