Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Speed4U club Focsani... (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/139439-speed4u-club-focsani.html)

Soso1990 23-09-09 16:43

Re: Speed4U club Focsani...
 
Nup, sunt postdecembrist! Eu n-am vrut sa atac p nimeni, imi cer scuze daca asta s-a inteles, dar mi se pare k se agita degeaba omul nostru de aici, de ce nu participa la legale sau de ce nu a fost la KOE daca e asa bun? inca o data imi cer scuze daca am fost intzeles gresit, cu respect, Soso ASD Speed4u Moderator Crew

B 81 FEK 24-09-09 13:38

Re: Speed4U club Focsani...
 
baieti maine seara o intalnire unde facem si noi ca in week-end e treaba de facut;)

fisan 24-09-09 15:04

Re: Speed4U club Focsani...
 
bun zis FEK eu sambata dim plec in aplicatie;)) asa k nu am cum in weeknd:)

johnsonxxl 24-09-09 17:39

Re: Speed4U club Focsani...
 
deci maine seara intalnire.. :D :X:X:X:X :)))

B 81 FEK 25-09-09 07:10

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by fisan (Post 2665832)
bun zis FEK eu sambata dim plec in aplicatie;)) asa k nu am cum in weeknd:)

k am inteles frate , ce pot sa iti urez drum bun

tek_tm3 25-09-09 12:08

Re: Speed4U club Focsani...
 
alygator2000.......cumva ti-ai vopsit de curand masina ?

Sonny™ 26-09-09 15:27

Re: Speed4U club Focsani...
 
masina e vopsita mai demult poate de curand ai vazut.o tu cu acesta noua culoare...;)

grosu 26-09-09 15:29

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by Soso1990 (Post 2663381)
Nup, sunt postdecembrist! Eu n-am vrut sa atac p nimeni, imi cer scuze daca asta s-a inteles, dar mi se pare k se agita degeaba omul nostru de aici, de ce nu participa la legale sau de ce nu a fost la KOE daca e asa bun? inca o data imi cer scuze daca am fost intzeles gresit, cu respect, Soso ASD Speed4u Moderator Crew



MA !!! iar te agit???i

Sonny™ 26-09-09 15:41

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 2670598)
MA !!! iar te agit???i

e acelasi post...nu il agiti si terminati cu discutia asta...tu te refereai la cea mai puternica masina de la speed4u din focsani el a inteles cea mai puternica masina din speed4u din tot clubul...sper ca sa lamurit si incetati cu discutia asta...mai greseste omu...;)

vwgolf_trei 29-09-09 09:23

Re: Speed4U club Focsani...
 
Ce e cu linistea asta pe forum?

tek_tm3 30-09-09 08:11

Re: Speed4U club Focsani...
 
vwgolf_trei...parca voiai sa vinzi golfu ala ?

vwgolf_trei 30-09-09 08:46

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by tek_tm3 (Post 2680138)
vwgolf_trei...parca voiai sa vinzi golfu ala ?

il am pus la vanzare da nu ma indur sa il daca nu mi se ofera un pret bun k mere prea bine!bafta

fisan 01-10-09 21:44

Re: Speed4U club Focsani...
 
cum vi se pare sa va gasiti masina zgariata in fata blocului...si se cunoaste k e facuta intentionat:((

sergiuhusca 01-10-09 21:46

Re: Speed4U club Focsani...
 
Mi se pare naspa...Si eu am pati la fel...Si au dat bulangii cu, cuiu, oana la tabla...
M-a costat 2.400 ron.Noroc ca am avut casco.

fisan 01-10-09 21:47

Re: Speed4U club Focsani...
 
la mn nu e in tabla adanc...dar totusi din fata pana in spate o dau cu polish de culoare si sper sa iasa cv


All times are GMT +2. The time now is 12:06.

- Copyright 2026 4Tuning