![]() |
Re: Speed4U club Focsani...
Nup, sunt postdecembrist! Eu n-am vrut sa atac p nimeni, imi cer scuze daca asta s-a inteles, dar mi se pare k se agita degeaba omul nostru de aici, de ce nu participa la legale sau de ce nu a fost la KOE daca e asa bun? inca o data imi cer scuze daca am fost intzeles gresit, cu respect, Soso ASD Speed4u Moderator Crew
|
Re: Speed4U club Focsani...
baieti maine seara o intalnire unde facem si noi ca in week-end e treaba de facut;)
|
Re: Speed4U club Focsani...
bun zis FEK eu sambata dim plec in aplicatie;)) asa k nu am cum in weeknd:)
|
Re: Speed4U club Focsani...
deci maine seara intalnire.. :D :X:X:X:X :)))
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
alygator2000.......cumva ti-ai vopsit de curand masina ?
|
Re: Speed4U club Focsani...
masina e vopsita mai demult poate de curand ai vazut.o tu cu acesta noua culoare...;)
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
MA !!! iar te agit???i |
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
Ce e cu linistea asta pe forum?
|
Re: Speed4U club Focsani...
vwgolf_trei...parca voiai sa vinzi golfu ala ?
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
cum vi se pare sa va gasiti masina zgariata in fata blocului...si se cunoaste k e facuta intentionat:((
|
Re: Speed4U club Focsani...
Mi se pare naspa...Si eu am pati la fel...Si au dat bulangii cu, cuiu, oana la tabla...
M-a costat 2.400 ron.Noroc ca am avut casco. |
Re: Speed4U club Focsani...
la mn nu e in tabla adanc...dar totusi din fata pana in spate o dau cu polish de culoare si sper sa iasa cv
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:06. |
- Copyright 2026 4Tuning