![]() |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
clar iti dai seama ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
dragilor... sunteti prea blanzi...
ma bucur de evenimentul asta... a fost o reusita, mai putin intalnirea 4tuning imi asum toata vina si desi am scuze, nu le etalez... ma recompensez, din toata inima urmeaza intalnire 4tuning pe bune... sa spal toate pacatele am nevoie de un pic de incredere cum a fost salonul asta de masini modificate, o sa fie intalnire 4tuning la fel de reusita dar de data asta o sa fie accent pe intalnirea dintre noi |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
ai de dat multa bautura k sa spele ... pacatele :)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
asa ti-ai facut tu planurile, sa te imbeti bine pe treaba asta, si moca, dak se poate? :D:D:D
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
mie poate sa`mi dea 2 beri la doza si sunt prietenul lui ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
doua ca la mort nu mere 3 ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
so... vin membrii 4tuning de 1 mai la mare ?:):):D:D
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Daca reusesc sa vand rinichiul de care vorbeam ca sa platesc din datorii si sa am bani de drum cu cea mai mare placere.
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Asadar...EVOLUTION CREW va veni la mare (ca si anul trecut dealtfel) ...doar sa vedem cum facem , ce facem si cand facem ?!!?
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
marfaaa... ne vedem acolo ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
pai simplu ... ori ne int. in trafic ori ne int. undeva in orash ... care vedetzi o mashina cu insemne ale vre`unui club din ctza .. mergetzi si intrebati .. unde se afla X .. sau Y .. si va indruma .. in principiu cred k o sa ne int. la sala sporturilor k e parcar cat de cat .. si ne gandim unde incapem toti ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
facem adunare generala de 1 mai la mare?
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
mai bine in weekend gratian! atunci o sa fie miezul..... pe 30
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
FACEM OBLIGATORIU ... EVOLUTION CREW va fi acolo potzi garanta pe noi gratiane mai ales la bauta :)))))
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
betivulee :P |
| All times are GMT +2. The time now is 20:31. |
- Copyright 2026 4Tuning