Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13643-intalnirea-membrilor-4tuning-editia-2-a.html)

Psycho 05-04-06 22:26

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
clar iti dai seama ;)

Gratzian 06-04-06 01:55

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
dragilor... sunteti prea blanzi...
ma bucur de evenimentul asta... a fost o reusita, mai putin intalnirea 4tuning
imi asum toata vina si desi am scuze, nu le etalez...
ma recompensez, din toata inima
urmeaza intalnire 4tuning pe bune...
sa spal toate pacatele
am nevoie de un pic de incredere
cum a fost salonul asta de masini modificate, o sa fie intalnire 4tuning
la fel de reusita
dar de data asta o sa fie accent pe intalnirea dintre noi

Psycho 06-04-06 11:04

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
ai de dat multa bautura k sa spele ... pacatele :)

aleks 06-04-06 15:38

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
asa ti-ai facut tu planurile, sa te imbeti bine pe treaba asta, si moca, dak se poate? :D:D:D

Psycho 06-04-06 17:16

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
mie poate sa`mi dea 2 beri la doza si sunt prietenul lui ;)

Zerofast 06-04-06 17:44

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
doua ca la mort nu mere 3 ;)

aleks 07-04-06 03:01

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
so... vin membrii 4tuning de 1 mai la mare ?:):):D:D

SV-05-YBG 08-04-06 08:32

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Daca reusesc sa vand rinichiul de care vorbeam ca sa platesc din datorii si sa am bani de drum cu cea mai mare placere.

cls21b_EVO 11-04-06 11:39

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Asadar...EVOLUTION CREW va veni la mare (ca si anul trecut dealtfel) ...doar sa vedem cum facem , ce facem si cand facem ?!!?

aleks 14-04-06 01:25

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
marfaaa... ne vedem acolo ;)

Psycho 15-04-06 23:45

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
pai simplu ... ori ne int. in trafic ori ne int. undeva in orash ... care vedetzi o mashina cu insemne ale vre`unui club din ctza .. mergetzi si intrebati .. unde se afla X .. sau Y .. si va indruma .. in principiu cred k o sa ne int. la sala sporturilor k e parcar cat de cat .. si ne gandim unde incapem toti ;)

Gratzian 16-04-06 20:22

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
facem adunare generala de 1 mai la mare?

B-69-TAU 16-04-06 20:25

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
mai bine in weekend gratian! atunci o sa fie miezul..... pe 30

BabyBlue_EVO 16-04-06 23:19

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
FACEM OBLIGATORIU ... EVOLUTION CREW va fi acolo potzi garanta pe noi gratiane mai ales la bauta :)))))

steaua23 16-04-06 23:25

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by BabyBlue_EVO
FACEM OBLIGATORIU ... EVOLUTION CREW va fi acolo potzi garanta pe noi gratiane mai ales la bauta :)))))


betivulee :P


All times are GMT +2. The time now is 20:31.

- Copyright 2026 4Tuning