![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
eu sunt deja pe acolo de ceva timp..:)
frumos ... dar sa facem un campionat ceva... ar fi tare... |
Re: NFS UG2 Drifters
S-a mai facut,dar erau alte vremuri atunci...
Daca faceti ceva pe SD2 ma bag si eu :) |
Re: NFS UG2 Drifters
pai eMH eu mam conformat dupa voi cu stadium drift 2:)) ca pe 3 va rup...preferatu meu...oricum va rup pe toate si un campionat ar fi numai bun :D
si daca bine ma gandesc o sa fie pe std 2 :P ca e frumos:D Jucati azi la ora 9-10-11...? |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu joc :)
Vedem cine se mai baga,poate facem si un sincron,ceva :D |
Re: NFS UG2 Drifters
Pana acuma suntem doar 4, daca mai si alti , ar fi prea bine, daca nu o lasam balta.
|
Re: NFS UG2 Drifters
"daca nu te deranjeaza cu ceva iara o sa intru si eu:rolleyes2:rolleyes2"
deci si eu ma bag:twisted: |
Re: NFS UG2 Drifters
Salut voi pe ce jucati ? pe plan sau hamachi ?? daca jucati pe hamachi dati-mi si mie versiune pe care jucati voi .Si serverul si parola
|
Re: NFS UG2 Drifters
jucam pe plan...
|
Re: NFS UG2 Drifters
pai pe ce server daca imi datii si mie mai multe detali.
|
Re: NFS UG2 Drifters
scoate planu de aici pe cateva pagini mai incolo si de obicei seara suntem pe unu server care are numele ori:4tuning,romania,cluj,lol,si cam atat...unu din numele astea....de obicei dupa 21 cam asa jucam pana pe la 12-1
|
Re: NFS UG2 Drifters
Bine o sa caut diseara .Bafta
|
Re: NFS UG2 Drifters
Se poate si pe hamachi , am eu server facut de ceva timp. Daca vrei detalii lasa-mi pm.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Hamachi nu e chiar atat de performant din punctul asta de vedere. Ba nu se conecteaza,ba nu se vede serverul,ba nu are el chef sa ne jucam noi. E mai bun pLan din toate punctele de vedere,inclusiv pentru ca e mai usor de utilizat.
|
Re: NFS UG2 Drifters
am jucat cu sprinter aseara pe hamachi, culmea si versiune veche si a mers parfum..
so care cum ne mai combinam ? |
Re: NFS UG2 Drifters
mai bine ramanem la plan zic eu...
merge bine :D:D:D:D |
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning