Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

no_sp33d_limit18 03-02-10 12:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu sunt deja pe acolo de ceva timp..:)
frumos ...
dar sa facem un campionat ceva...
ar fi tare...

eMH 03-02-10 12:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
S-a mai facut,dar erau alte vremuri atunci...

Daca faceti ceva pe SD2 ma bag si eu :)

R3chin 03-02-10 17:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
pai eMH eu mam conformat dupa voi cu stadium drift 2:)) ca pe 3 va rup...preferatu meu...oricum va rup pe toate si un campionat ar fi numai bun :D
si daca bine ma gandesc o sa fie pe std 2 :P ca e frumos:D

Jucati azi la ora 9-10-11...?

eMH 03-02-10 17:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu joc :)
Vedem cine se mai baga,poate facem si un sincron,ceva :D

Ingerasul99 05-02-10 11:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pana acuma suntem doar 4, daca mai si alti , ar fi prea bine, daca nu o lasam balta.

Craxy 05-02-10 11:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
"daca nu te deranjeaza cu ceva iara o sa intru si eu:rolleyes2:rolleyes2"


deci si eu ma bag:twisted:

world cars 05-02-10 11:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut voi pe ce jucati ? pe plan sau hamachi ?? daca jucati pe hamachi dati-mi si mie versiune pe care jucati voi .Si serverul si parola

Craxy 05-02-10 11:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
jucam pe plan...

world cars 05-02-10 11:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
pai pe ce server daca imi datii si mie mai multe detali.

Craxy 05-02-10 11:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
scoate planu de aici pe cateva pagini mai incolo si de obicei seara suntem pe unu server care are numele ori:4tuning,romania,cluj,lol,si cam atat...unu din numele astea....de obicei dupa 21 cam asa jucam pana pe la 12-1

world cars 05-02-10 11:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bine o sa caut diseara .Bafta

Ingerasul99 05-02-10 12:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Se poate si pe hamachi , am eu server facut de ceva timp. Daca vrei detalii lasa-mi pm.

eMH 05-02-10 13:38

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hamachi nu e chiar atat de performant din punctul asta de vedere. Ba nu se conecteaza,ba nu se vede serverul,ba nu are el chef sa ne jucam noi. E mai bun pLan din toate punctele de vedere,inclusiv pentru ca e mai usor de utilizat.

cRbL 05-02-10 15:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
am jucat cu sprinter aseara pe hamachi, culmea si versiune veche si a mers parfum..
so
care cum ne mai combinam ?

no_sp33d_limit18 05-02-10 16:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai bine ramanem la plan zic eu...
merge bine :D:D:D:D


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning