Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   RS Tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/130063-rs-tuning-bucuresti.html)

danutzu_10 09-10-12 11:48

RS Tuning Bucureşti
 
salut!
cat costa badboy look la un logan?
o modificare de bara fata?
un porbagaj clean?
multumesc!

Preparatul 09-10-12 18:17

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
salut cat ma costa sa imi faci si mie difuzorul pt bara spate ca in pzoa 2?

bmw_racer 18-10-12 09:01

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Salut. Ma intereseaza aripile din spate p/u BMW e30 M3. Mersi anticipat.

gsdesigncenter 16-11-12 08:00

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
Salut, un pret separat pentru fiecare in parte la un Golf 3:ceva asemanator cu pozele:

Bara fata -

bara spate -

praguri - alea din prima poza.

Multumesc.

///sby 26-12-12 17:43

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
Salut 4 evazari pt e30 modelu din poze ma intereseaza. astept un raspuns Multumesc

ivascumc 28-12-12 14:43

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Salut !
Am un vw Eos, 1.6 fsi, 2007 si vreu sa il fac sa arate intr-un fel :)
-faruri, bara fata, bara spate,lambodoors,jante,navigatie ... etc
CAm cat m-ar costa ?

Multumesc!

24MRS 13-10-13 16:03

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Salut!
As vrea un difuzor cu evacuare dubla pentru E60,faceti asa ceva?
Care ar fi pretul? Multumesc!

Marian_nebunu 14-01-14 22:23

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Intentionez sa imi cumpar un eleron Ltw pentru e36 , nu are inaltatoare , eu il vreau cu inaltatoare -
vreau sa stiu daca ai cumva matrita sa imi produci si mie inaltatoarele si vreau sa stiu un pret !

Sau daca ai cumvat tot eleronul Ltw deja inaltat ca sa il pot cumpara deja de la tine (nu ma deranjeaza daca ar fi tot din fibra )

am trimis si mesaj insa nu a raspuns nimeni !!!!

caddy26alex 03-02-14 00:02

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
pret pt realizarea acestei prelungiri?

sonyscorpion 14-06-19 03:02

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
Salutare, putem face din carbon sau fibra normala pentru un grand cherokee Srt din 2017 urmatoarele din poze?
CVAm cat dureaza si costuri....


All times are GMT +2. The time now is 09:52.

- Copyright 2026 4Tuning