Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Rares_CRM 16-11-10 01:37

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
:shock:

Rares_CRM 16-11-10 20:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
8 Attachment(s)
:shock:

Rares_CRM 22-11-10 16:29

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
:arrow:

Rares_CRM 12-12-10 09:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
E30 :)

pwr_bz 15-12-10 17:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3889997)
E30 :)

Hai si cu restul!!!!

Rares_CRM 15-12-10 22:49

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 3900412)
Hai si cu restul!!!!

Numa detalii pot sa fac la masini, ca nu am decat un 28-75mm cu f/2.8 :) Prea multe poze cu masini nu prea pot sa mai fac :)) Ca, 10-20mm s-a dus...
Imi trebe un sistem wireless pt blitz, si atunci o sa fac mai multe poze, mai multe unghiuri.. pana atunci, doar detalii :(

Imi recomanda cineva un sistem wireless pt Canon 550d cu 430ex II?

AdySoLenZa 16-12-10 02:06

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Poti folosi http://www.f64.ro/micnova-ft-4c-kit-...tor-radio.html , eu asta il folosesc de ceva timp fara nici un fel de probleme.

DTH 16-12-10 02:26

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase poze , mai ales aia cu VW-ul din garaj ! :) Aşteptăm mai multe cānd rezolvi problembuţele :D

Rares_CRM 16-12-10 22:35

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3901687)
Frumoase poze , mai ales aia cu VW-ul din garaj ! :) Aşteptăm mai multe cānd rezolvi problembuţele :D

Mersi! :)

Pai, urmeaza la anu, un stativ, o umbrela, un sistem wireless pt blitz, si un trepied. :D
Pana atunci... mai vin cu cate o poza, doua.. :lol:

pwr_bz 17-12-10 06:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3901297)
Numa detalii pot sa fac la masini, ca nu am decat un 28-75mm cu f/2.8 :) Prea multe poze cu masini nu prea pot sa mai fac :)) Ca, 10-20mm s-a dus...
Imi trebe un sistem wireless pt blitz, si atunci o sa fac mai multe poze, mai multe unghiuri.. pana atunci, doar detalii :(

Imi recomanda cineva un sistem wireless pt Canon 550d cu 430ex II?

Lasa ca e bine si asa cum te descurci.
Esti pe drumul cel bun.
Poate vin Mos Craciun si iti aduce iti trb sa iasa si mai bine:)

Rares_CRM 28-12-10 10:53

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Nu mi-a adus Mos Craciun echipament foto :lol:
Continuam tot asa inca o luna, doua... :P

rommel 28-12-10 23:06

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3933910)
Nu mi-a adus Mos Craciun echipament foto :lol:
Continuam tot asa inca o luna, doua... :P

Sa-l stapanesti sanatos si la cat mai multe poze bune ;)

Rares_CRM 29-12-10 23:31

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by rommel (Post 3936344)
Sa-l stapanesti sanatos si la cat mai multe poze bune ;)

Nu e a mea masina :lol: I-am facut doar 2-3 poze cu acelasi echipament.. :)

Rares_CRM 06-01-11 23:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
A venit si declansatorul radio.. primele poze. :)
Next to add in cart: stativ+umbrela.

Rares_CRM 07-01-11 01:21

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
:arrow::-P


All times are GMT +2. The time now is 15:33.

- Copyright 2026 4Tuning