Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

PhattBoy 29-05-09 13:59

Re: 2 Faster More Show
 
Eu de aici iau informatiile/prognozele pt. vreme si, imho, sunt de incredere.

http://vremea.kappa.ro/maramures/baia-mare.html

chupakabra 29-05-09 14:21

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by VG30DETT (Post 2360901)
la grupa G 350cp (+300 pana la 350cp) cam ce masini s-au anuntat stie careva ?

si eu sunt curios:D

Ionutz, un teaser, ceva?:P sau e surpriza?

Claudell 29-05-09 14:36

Re: 2 Faster More Show
 
Nu stiti cumva daca participa duminica BMW-ul M3 alb ,E92 cu numere de US ?ms :D

ditza v8 29-05-09 15:47

Re: 2 Faster More Show
 
da cred ca vine si el sa duca tot :lol::lol:

IonutzMFF 29-05-09 15:51

Re: 2 Faster More Show
 
Da da , crezi tu ca duce tot :) Nu spun nimic , va fi o surpriza mare :D , de aprox 11:00 secunde daca nu chiar mai putin

FastDaemon 29-05-09 16:04

Re: 2 Faster More Show
 
la grupa b nu sti nimic ce masini sunt ?


Cu respect crxu!

ditza v8 29-05-09 16:05

Re: 2 Faster More Show
 
adica ce vrei sa zici Ionutz ca nu are sanse sa duca la categoria lui ? 420 de calutzi zburdalnici...

IonutzMFF 29-05-09 16:08

Re: 2 Faster More Show
 
Nu dau detalii cu ce masini vor fi , where's the fun in that . Nu am spus ca nu duce , dar va pica pe locul 2 sigur :)

VG30DETT 29-05-09 16:12

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by ditza v8 (Post 2362973)
adica ce vrei sa zici Ionutz ca nu are sanse sa duca la categoria lui ? 420 de calutzi zburdalnici...

am auzit ca va sosi si JEFF asa ca e nevoie de multi multi caluti zburdalnici

ditza v8 29-05-09 16:14

Re: 2 Faster More Show
 
nu uitati de Aro :D...BH 04 ARO Rullz ~

sineta 29-05-09 16:52

Re: 2 Faster More Show
 
si din cluj 4 masini puternice supriza vor veni pe plaforma;)

ditza v8 29-05-09 17:11

Re: 2 Faster More Show
 
sunt curios ce vor veni de la bucharest :twisted:...lafu am vb cu el nu crede ca vine...pacat as fi vrut sa vad o bataie intre 2 ursi turbati...Aro vs. Lafv8 8)

Claudell 29-05-09 17:13

Re: 2 Faster More Show
 
Despre BMW wpp ce mai stiti ? :>

IonutzMFF 29-05-09 17:19

Re: 2 Faster More Show
 
:))) Ca masina aia a trecut pe la nu stiu cati proprietari si sta sa moara

IonutzMFF 29-05-09 17:19

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by sineta (Post 2363099)
si din cluj 4 masini puternice supriza vor veni pe plaforma;)

Deja se incinge atmosfera , anul trecut ai avut weeding daca bine tin minte .. Ne vdm duminica


All times are GMT +2. The time now is 10:18.

- Copyright 2026 4Tuning