Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   CONCURSUL CONCURSURILOR -2006 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/11435-concursul-concursurilor-2006-a.html)

c i k y 12-01-06 21:50

Si mie imi place ideea cu restaurarea unei masini ar fi prima data cand fac asa ceva :D ......

Rares 12-01-06 21:54

re
 
Maskt credema nu e usor :) am incercat azi :) si e destul de greu tre sa ai imaginati E: ))

TopArt 12-01-06 23:09

Re: Re
 
Quote:

Originally Posted by \"Rares\"
Topart are dreptate tng nu stiu cu ce calitate si nu inteleg d c rasp tu la tot ce se scrie nu stiu de ce spui tu la ce nu se renunta si la ce.Parca Organizator Era gratian dai tu premiu cumva ?

eu am scris NUMAI in urma discutiilor purtate PERSONAL cu gratian. am convenit IMPREUNA asupra unor aspecte :wink:

Quote:

Originally Posted by \"Rares\"
oricum explicami si mie si celor mai vechi d c atata abureala pe tine ?

ce abureala mai baietelule ?!? faptul ca am o experienta in spate si ca sprijin o initiativa tu o numesti abureala ?!? grow up, \"virtual tuner\"...

TopArt 12-01-06 23:17

Re: Re
 
Quote:

Originally Posted by \"Rares\"
adecavar pt tine e mult mai usor pt o masina din 5 respectiv 3 unghiuri pt ca tu o faci dintrun unghi si se multiplica in toate.

baietele, habar n-ai ce vorbesti. eu o fac dintr-un unghi si se multiplica in toate ?!?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu mai vorbi aiurea despre lucruri pe care nici macar nu ti le poti explica singur. te rog.

Quote:

Originally Posted by \"TazAless\"
topart daca tot te-ai implicat atata cum zicea tng ar fi trebuit sa te gandesti si la problema asta...(dar nu numai tu ci si organizatorii)

crede-ma, problema e ca si rezolvata, gratian trebuie sa dea verdictul final, azi nu a fost de gasit. totul e aproape gata, BINE STRUCTURAT SI FARA CONFUZII.. am nevoie doar de verdictul final. putina rabdarica :wink:

tng 12-01-06 23:18

Nu \"mey\" TopArt :) , dar mie mi s-a parut ca prea s-a lasat la atitudinea ta sa faci toate demersurile concursurilor,ba chiar s-a trecut bariera de simple propuneri .. Inteleg si apreciez faptu ca tu esti mai bun in domeniu ca noi .. dar eu zic ca si parerea noastra conteaza mult .. suntem multi totusi cei care lucreaza ... fac Virtual Tuning
:wink:

TopArt 12-01-06 23:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tng\"
dar eu zic ca si parerea noastra conteaza mult .. suntem multi totusi cei care lucreaza ... fac Virtual Tuning
:wink:

ai dreptate \"mey\" tng. daca tot sunteti multi cei care fac, atunci nu inteleg de ce-mi sariti in cap. DOVEDITI ca faceti, ACCEPTATI ca e un concurs, pe care n-ar trebui sa vi-l alegeti cat mai comod si mai pufos. sariti-mi in cap CU LUCRARI, nu cu orgolii de adolescent...

inca ceva. eu nu o sa concurez cu voi, asa ca stati linistiti. o sa aveti spatiu suficient sa va desfasurati si sa dovediti care e cel mai bun dintre cei care fac... :twisted: NU VA MAI SPERIATI DEGEABA SI DOVEDITI CA PUTETI SA DEMONSTRATI PRIN FAPTE, NU DOAR PRIN VORBE.

ALXutz 12-01-06 23:46

Cine jurizeaza/care-s criteriile?
Din moment ce TopArt nu participa eu zic ca ar trebui sa faca parte din juriu, motivele sunt simple:
- are multa experienta in spate
- este impartial nefiind un obisnuit al forumului si nu cred ca are anumite simpatii sau antipatii cu nimeni de pe aici
- s-a implicat mult in concursul asta, si, desi personal si am mai spus pe aici sunt unele lucruri care nu-mi sunt tocmai pe plac, cred ca trebuie sa intelegeti ca acest concurs nu poate fi pe placul tuturor, insa se contureaza ceva destul de interesant si bine pus la punct, asa ca ar trebui sa acceptati si micile inconveniente si sa va supuneti unor decizii luate pana la urma de majoritate + organizatori..

Rares 13-01-06 00:17

re
 
unu la mana nu ma lua cu baietele.nu ma intereseaza cine esti pe cine cunosti toti suntem egali.pot spune cea ce vrea nu te-am jignit Ti-ap zis topart nu ALtfel da ?
e o chestie de crestere dar...tu....si nu mie frica, poti participa EU unu nu ma speri de unu ca tine clar ?poate alti da.asa ca las-o mai usor ca nu esti guliver in tzara piticilor.sau un fel de Brad Pitt la azilu de batrani.Poate uni stiu mai multe alti mai putin.nu trebuie sa ne fie frica sau sa ne speriem.ushor ushor fhate inteles de la inceput daca tot te dai tare.Si care e faza cu experientza ta topart ca nu prea am inteles ?

ALXutz 13-01-06 00:56

easy tiger! :D
iti recomand insistent linkul din semnatura lui...

TopArt 13-01-06 00:58

rares: ti-am zis baietele, imi cer scuze. am ras de m-am stins, pana la lacrimi, cand am citit si tot recitit ce-ai scris, citez: \"o masina din 5 respectiv 3 unghiuri pt ca tu o faci dintrun unghi si se multiplica in toate.\" ...vorba unui bun prieten, v-am fentat pe toti, sunt in matrice :lol: :lol: :lol: auzi, eu o fac dintr-un unghi si se multiplica in toate... de-aia am fost ironic, din cauza cuvintelor aruncate de tine intr-o mare balta de nestiinta. inca o data, scuzele mele pt. ca ti-am zis baietele. (m-am uitat si la varsta, ce-i drept :wink: )

iar eu nu am zis ca v-ar fi frica de mine. am zis ca e momentul sa demonstrati de ce sunteti in stare, fara frica si fara sa va speriati de unghiuri si alte alea :wink: daca tot sunteti echipa lu' peste, aratati-o !!!

iar faptul ca zici \"Si care e faza cu experientza ta topart ca nu prea am inteles ?\", e clar ca nu ai inteles nimic. absolut nimic. e simplu: daca esti tare, arat-o, nu mai zbiera. o sa ai ocazia sa dovedesti cat de maret esti :twisted:

si inca ceva, poate iar sunt ironic... cand mai scrii, mai pune mana pe cartea de gramatica a limbii romane, din cand in cand, esti inca tanar si mai intra informatia :wink: te dau la carcotasi :lol: :twisted:

pana acum, ALXutz a fost singurul care a reusit sa treaca de orgolii si sa vada adevarul gol golut:
Quote:

Originally Posted by \"ALXutz\"
TopArt este impartial nefiind un obisnuit al forumului si nu cred ca are anumite simpatii sau antipatii cu nimeni de pe aici


Adryx 13-01-06 01:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TopArt\"
daca tot sunteti echipa lu' peste, aratati-o !!!

TopArt...am inteles, te pricepi la virtual design, ti-am vazut si site-ul, poate parerile unora de aici ti se par \"copilarii\" care iti starnesc rasul...dar totusi, asta nu iti da dreptul sa arunci astfel de vorbe...
Am facut acest post pentru ca m-a deranjat pe mine atitudinea ta...dar pe ei, cei din VT Team? Think...si nu lua in nume de rau ce am scris.
Imi cer scuze pentru Off Topic...

Rares 13-01-06 01:19

Re
 
LOl ma iei cu gramatica nu e vb de gramatica nu stiu cat timp stai tu pe net nu stiu cat chat faci tu dar crede-ma la ora 2 noaptea nu imi arde de gramitaca :P .Eu zic ca lurarile care le-am facut pana acum au iesit bine.O sa ma bag si la asta .nu-i o problema

Rares 13-01-06 01:24

Re
 
Awand in vedere ca esti mai mare.What ?TU ca esti mai mare ai prioritate sau care e faza ?nu inteleg ce e cu atata harfe pe capu tau frate.dar deja ti sa ridicat la cap forumu si nu`i bine linistestete calmeazate rasp maine.PT mine esti doar un noob poti participa la masina din lateral.Frate pt mine nu conteaza cat de bun esti la photoshop sau...3dmax pt mine conteaza respectu.Iar tu nu esti dotat cu aceasta calitate de respect de aceea pt mine esti LOsser.NU conteaza CUM SCRII.COnteaza ce scrii frate.

TopArt 13-01-06 01:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Adryx\"
Quote:

Originally Posted by \"TopArt\"
daca tot sunteti echipa lu' peste, aratati-o !!!

TopArt...am inteles, te pricepi la virtual design, ti-am vazut si site-ul, poate parerile unora de aici ti se par \"copilarii\" care iti starnesc rasul...dar totusi, asta nu iti da dreptul sa arunci astfel de vorbe...
Am facut acest post pentru ca m-a deranjat pe mine atitudinea ta...dar pe ei, cei din VT Team? Think...si nu lua in nume de rau ce am scris.
Imi cer scuze pentru Off Topic...

oameni buuuuuuuuuuuuni, n-o zic cu rautate !!! am zis-o ca sprijin. nu m-am dat tare si mare, doar am punctat ca lumea se poate baza pe experienta mea in participarea la concursuri tari nationale si internationale. daca am castigat si unele dintre ele, asta nu e vina mea :twisted: de ce imi cautati nod in papura si-mi rastalmaciti cuvintele, dandu-le conotatii negative ?!?!? pentru o echipa tare - un concurs tare - e tot ce am propus de cand m-am implicat. si daca se mai apuca cineva de rastalmacit cuvinte, sa intre pe forumuri de orgolii, nu de tuning.

Adryx 13-01-06 02:06

Nu este vorba de nici un orgoliu, eu nu fac parte din echipa de VT. Nu ti-a rastalmacit nimeni vorbele...cu atat mai putin de a le da conotatii negative. Ti-am zis ca pur si simplu mi s-a parut deranjanta replica ta...din care nu se sesiza nuanta de sprijinire pe care o invoci acum. In fine...poate a fost prea subtila pentru ora asta si sunt destul de obosit...
Aaa..si apropo...nu mai imi face \"directionari\" spre alte forumuri, sau nici p-asta n-am inteles-o? :)


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning