![]() |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
ce te face sa crezi ca a mea e grea? nu mai am bara =)
se usuca si vedem |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
pai teoretic daca traieste pana isi pune webber :)) DA . o sa traga masina ceva de speriat .
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
nu mai ies din casa pana nu se usuca !!
cumparaturi peste o saptamana , shhh , pana atunci lipesc sticla la farurile clare ca le-am curatat , schimb contact , bord ;) |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
1 Attachment(s)
Am gasit si eu o poza prin calculatoru' meu
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
4 Attachment(s)
update ? faruri si becuri noi
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Ii sta urat fara spoiler dar in acelas timp un aspect sumbru, nervos... :twisted:
Cat te`au ajuns becurile? |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
71 ron cu transport cumparate de la un user de pe forum , are mai multe bucati
imi place asa agresivă , sper sa revin cat de curand cu ceva cumparaturi :) |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
daca sunt originale e bun pretul ;)
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
deasta le-am si luat, nu am mai vazut la pretul asta
sunt made in Germany , pareri dupa ce le pun pe masina |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
ps: vezi ca si albastru ala de pe bec se decojeste...sa nu pui gheruta pe el ca-i grabesti procesu:lol: |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
parerile despre ele sunt impartite din cate am vazut , acum o sa ma port delicat cu ele sa nu-mi faca vre-o surpriză ! ms ;)
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
asteptam sa se usuce , sa iasa bestia asta "noua" pe strazi:))8)
bravo savage !;) te astept pt inca o tura " de neuitat" in noua formula:))=) |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Quote:
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
sa imi aduci aminte sa cautam alte faruri ..ca astea sunt matuite si se vede cam aiurea..sau fa-mi rost de o lupa de golf 5 si ti le dau pe ale mele :lol: :lol:
si duminica sa o scoatem la o tura.. |
| All times are GMT +2. The time now is 10:00. |
- Copyright 2026 4Tuning