Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

robisavage 06-02-10 17:06

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
ce te face sa crezi ca a mea e grea? nu mai am bara =)

se usuca si vedem

Cataaa_ 06-02-10 18:15

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
pai teoretic daca traieste pana isi pune webber :)) DA . o sa traga masina ceva de speriat .

robisavage 06-02-10 18:18

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
nu mai ies din casa pana nu se usuca !!

cumparaturi peste o saptamana , shhh , pana atunci lipesc sticla la farurile clare ca le-am curatat , schimb contact , bord ;)

Laure2fast 06-02-10 18:31

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 3057913)
nu mai ies din casa pana nu se usuca !!

cumparaturi peste o saptamana , shhh , pana atunci lipesc sticla la farurile clare ca le-am curatat , schimb contact , bord ;)

bucura-te acu pana fac io motoru ala..:lol:

Co5m1n eXtreme 11-02-10 20:52

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
1 Attachment(s)
Am gasit si eu o poza prin calculatoru' meu

robisavage 17-02-10 14:36

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
4 Attachment(s)
update ? faruri si becuri noi

bobocu91 17-02-10 16:06

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Ii sta urat fara spoiler dar in acelas timp un aspect sumbru, nervos... :twisted:

Cat te`au ajuns becurile?

robisavage 17-02-10 16:09

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
71 ron cu transport cumparate de la un user de pe forum , are mai multe bucati

imi place asa agresivă , sper sa revin cat de curand cu ceva cumparaturi :)

julaikos 17-02-10 16:16

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
daca sunt originale e bun pretul ;)

robisavage 17-02-10 16:20

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
deasta le-am si luat, nu am mai vazut la pretul asta

sunt made in Germany , pareri dupa ce le pun pe masina

Danutz Bratosin 17-02-10 16:24

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 3095821)
deasta le-am si luat, nu am mai vazut la pretul asta

sunt made in Germany , pareri dupa ce le pun pe masina

Am avut eu puse pe fiat si la 2 luni s-a ars unu din ele. am pus becu vechi si am zis sa nu merg cu 1 bec de un fel si 1 de un fel asa ca am vrut sa-l schimb si pe celalalt dar cand am tras mufa din el a iesit cu tot cu filament:| bune de nota 10!

ps: vezi ca si albastru ala de pe bec se decojeste...sa nu pui gheruta pe el ca-i grabesti procesu:lol:

robisavage 17-02-10 16:29

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
parerile despre ele sunt impartite din cate am vazut , acum o sa ma port delicat cu ele sa nu-mi faca vre-o surpriză ! ms ;)

myky99 17-02-10 18:09

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
asteptam sa se usuce , sa iasa bestia asta "noua" pe strazi:))8)
bravo savage !;) te astept pt inca o tura " de neuitat" in noua formula:))=)

Smiley89 17-02-10 18:17

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 3095867)
parerile despre ele sunt impartite din cate am vazut , acum o sa ma port delicat cu ele sa nu-mi faca vre-o surpriză ! ms ;)

e o idee ft buna sa te porti delicat cu ele,parerea mea e sa le iei noaptea in casa cu tine sa dormi cu ele in pat:)) :P glumesc,te pupa jan:*

Laure2fast 18-02-10 07:12

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
sa imi aduci aminte sa cautam alte faruri ..ca astea sunt matuite si se vede cam aiurea..sau fa-mi rost de o lupa de golf 5 si ti le dau pe ale mele :lol: :lol:
si duminica sa o scoatem la o tura..


All times are GMT +2. The time now is 10:00.

- Copyright 2026 4Tuning