Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

tuning 01-01-06 01:17

UITE CA A TRECUT SI REVELIONUL!!!
NOROC SI SANATATE LA TOTI IUBITORII DE TUNIG SI FETE FRUMOASE!

LA MULTI ANI !!!

Razvan-CT 01-01-06 01:23

gabi,,, bine ai venit,,, nu ai mai postat de hmmmmm de vro 3 ore crd,,,,, :lol: :lol:

GolfuletzS 01-01-06 01:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
mah golftuning..nu poti sa te controlezi cand esti beut ??????:lol:..ce draq..

macar echilibru... :roll: :lol: ...:drunk:..eu ink mai am vin..si gin..si sampanie..pana dim...asa ce sa fak ?? sa las sa se strice beutura ?in nici un caz..asa ca eu beu...

frate nu ma imbat chia rasa usor ... aku pl ora 3 sunt putin ametit ! :D

cred ca s`a rezolvat cu aparatu :D ca era pacat :9 sa se strice aku pe 1


pup fratoriiiiiiiiiiiiiiiii :* se stiu ei :D

Maroo 01-01-06 01:54

REEEEE
 
AHO AHO COPII SI BROTHERI :p LA MULTI CE VRETI VOI!!!!!! CAI,BANI,SANATATE,BAUTURA.........

Maroo 01-01-06 01:57

...
 
CE ANAPODA AM SCRIS :))))))) BEUTURA E DE VINA ASA CA PLS NO COMENT!!!!

Razvan-CT 01-01-06 02:03

ce mai faceti mah?? cum e revelionu e mf?? yo sunt cam beat,,da asta e,, asta crd ca e ultima oara cand va mai scriu,,,, adik cand pot sa va mai scriu,,,ca dupa aia nu se mai stie,,dak o sa fiu in stare

GolfuletzS 01-01-06 02:05

:) la mine plm o dam in povesti aku asteptam sa mai vina lumea si sa incingem al doilea gratar :D :))


sunt putin ametit
da ma intind cateva min si asta e :D



pup


hai ma ati adormit ai draku :D
cu cine vb pana la -10 maine dimineata ?

Razvan-CT 01-01-06 02:27

uite ca mai pot sa scriu,,, decand nu am mai postat am mai baut ceva,,,, nu pra mult da e bene ca shi asa sunt destul de beat,,, :drunk: :drunk: :drunk:

VA IUBESC PE TOTI,,, 4TUNING,,

GolfuletzS 01-01-06 02:30

ai drak v`ati imbatat? !!!?

Axll 01-01-06 03:09

LA MULTI ANI SI LA MULT BANI (pe care sa ii dati pe tuning) SI TOT CE VA DORITI SA V-I SE INPLINEASCA !!!!! :drunk: :drunk: :joy: :peace:

IMI PARE RAU CA NU AM PUTUT INTRA MAI DEVREME DAR.......... ASTA-I VIATA :D

LA MAI MARE SI SA NE IMBATAM SANATOSI :drunk: :peace: :drunk:

Razvan-CT 01-01-06 03:10

aveti grija la gripele astea,,,, gripa caviara shi gripa berara,,,, asta din urma am descoperit'o eu ,,shi se ia dak unu care a baut multa bere sta langa unu care a baut mult vin,,, sa stiti asta de la mene ,, da?? aveti grija dragi forumisti ca doar stiti cat tin eu la voi shi nu vreau sa va imbolnaviti,,,

blowwind 01-01-06 03:37

acum am ajuns si yo acasa :)...ma culc :Pnb
si LA MULTI ANI....
TRAIASCA 4TUNING...


P.S. Gratzian...m`ai dezamagit in seara asta :D ma asteptam sa faci mai mult atmosfera....ai gasit sticla de palinca si ne`ai parasit...URAT din partea ta :D

Adryx 01-01-06 03:40

La Multi Ani! :headfones :drunk:

MaF|OtU 01-01-06 04:07

Un sincer :
La multi ani !

GolfuletzS 01-01-06 04:15

am dormit 1 h :D si m`am trezit pentru partea a doua :D :))


All times are GMT +2. The time now is 23:03.

- Copyright 2026 4Tuning