Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Full Throttle racing team (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/112083-full-throttle-racing-team.html)

challange29 02-09-09 12:47

Re: Full Throttle racing team
 
abia astept sa vad ce o sa iasa man :)

scturoag 02-09-09 23:25

Re: Full Throttle racing team
 
I'll be there b-)

daddyop 03-09-09 22:55

Re: Full Throttle racing team
 
ma baieti numai lume buna pe acilea ... uite ca in sfarsit am aterizat si eu ... si cristian ... poate ne adunam si in bacau vreo cativa si va impingem o vizita rapida la piatra ... :D ... BMW-urile mai au loc in club ?:D:P

askhy 03-09-09 22:57

Re: Full Throttle racing team
 
Quote:

Originally Posted by daddyop (Post 2609460)
ma baieti numai lume buna pe acilea ... uite ca in sfarsit am aterizat si eu ... si cristian ... poate ne adunam si in bacau vreo cativa si va impingem o vizita rapida la piatra ... :D

Imi surade ideea, doar ca mai intai trebe sa mai gasiti un om baieti, am vorbit cu cristi acum ceva vreme, minim 3 membri , si dam drumul la treaba, acum lume se gaseste, dar trebue oameni care sa se tina de treaba, asta conteaza cel mai mult, calitatea nu cantitatea ;)
Legat de bmw-uri, au loc mane cum sa nu, ce daca is nemtesti nu is tot masini :D

daddyop 03-09-09 23:08

Re: Full Throttle racing team
 
suntem mai multi de 3 ... i-am promis lui cristi ca imediat ce imi scot masina din service adun lume ... lume interesata :D poate o sa reusim sa ne vedem si noi ... cum s-au vazut cei din clubul audi ... prin martie - aprilie cred... s-au intalnit toti din moldova in parcare la hanul ancutei ... erau peste 50 de audi acolo ... a fost frumos :D

askhy 03-09-09 23:12

Re: Full Throttle racing team
 
O sa ne intalnim, venim noi la voi, veniti voi la noi, treaba facem :D
Poi daca sunt oameni, spunei lui Cristi sa imi dea un mail cu cererile completate si semnate, si postati ceva poze cu masini pe topicul asta, momentan siteul clubului are ceva probleme la baza de date, asa ca mai dureaza, am inceput eu un mic forum provizoriu, va fi gata in noaptea asta sper :D sa mai barfim si noi

scturoag 04-09-09 00:51

Re: Full Throttle racing team
 
Pfff... tot am zis ca ajung la Piatra ... si mi-am facut planuri sa ajung si maine... dar s-au dat peste cap toate.
1. Am zis ca vin cu motoru', astazi s-a stricat, nu-mi mai alimenteaza bine si se opreste din mers si oricum n-am releu de incarcare deci n-am becuri n-am claxon si etc.
2. Am vb cu cineva sa vin cu el.... acum cateva minute mi-a spus ca nu mai poate din cauza unor probleme de familie ... am mai intrebat cativa.. nimeni nu merge la Piatra si nu am cu cine sa vin...

Imi pare rau, in caz ca gasesc pe cineva maine dimineata sa ajung, vin cu cea mai mare placere

daddyop 04-09-09 18:13

Re: Full Throttle racing team
 
deci masina mea :D am sa mai fac poze si am sa mai pun ... momentan e singura poza ...

askhy 05-09-09 11:33

Re: Full Throttle racing team
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by daddyop (Post 2611510)
deci masina mea :D am sa mai fac poze si am sa mai pun ... momentan e singura poza ...

Nice car, motor, ceva detalii?
Oki, daca va adunati eu ii trimit diseara un mail lui sony cu cererile de inscriere si tot tacamul, restul vorbim pe parcurs :D
Man, vasusem pe un forum cum ca tu ai detine un server web, it is true?
Si caum sa nu fac dublu post, iata si ceva poze de la intalnirea de aseara :D

daddyop 05-09-09 21:38

Re: Full Throttle racing team
 
interesant ...
am vb cu sony cristi si mi-a promis ca imi da pe mail cererile alea sa le pot lista sa le dau la completat. poti sa imi trimiti direct daca le ai si nijte termeni si conditii ... trimite pe adrian.leonte@airbites.ro sau pe djoptick8520003@yahoo.com

cristi_s 07-09-09 07:19

Re: Full Throttle racing team
 
ti le dau eu diseara

Agressive 07-09-09 08:20

Re: Full Throttle racing team
 
O mica semnificare la pozele de pe pagina 1
Nu toate au sigla cu CLubul vostru , aia sunt in devenire ?
Din cate poze am vazut doar una are clubul.

askhy 07-09-09 08:48

Re: Full Throttle racing team
 
Quote:

Originally Posted by daddyop (Post 2614230)
interesant ...
am vb cu sony cristi si mi-a promis ca imi da pe mail cererile alea sa le pot lista sa le dau la completat. poti sa imi trimiti direct daca le ai si nijte termeni si conditii ... trimite pe adrian.leonte@airbites.ro sau pe djoptick8520003@yahoo.com

Ok, numai bine asa am mail-ul tau, lasami si id-ul te rog intr-un P.M. iti dau un add pe mess si vorbim mai pe larg despre ce este vorba si restu... ;)

Quote:

Originally Posted by cristi_s (Post 2617324)
ti le dau eu diseara

Bun asa, tineti legatura, daca puteti completa cererile le astept, le semnez, scanez trimit si gata cu hartogaria ;), mai ramane de organizat o intalnire frumusica asa de deschidere oficiala :D

Quote:

Originally Posted by Agressive (Post 2617389)
O mica semnificare la pozele de pe pagina 1
Nu toate au sigla cu CLubul vostru , aia sunt in devenire ?
Din cate poze am vazut doar una are clubul.

Poza facuta la Calibra a fost facuta in timp ce lipeam primele parasolare :D, alea sunt cele vechi, si au toata lumea (nu neaparat parasolar, ci stiker-ul care este o imagine reprezentativa pentru noi), plus ca pozele sunt dintro selectie de poze din primele luni de activitate a clubului, pe cand eram noi abia la inceput ;)

sony_cristi 07-09-09 09:36

Re: Full Throttle racing team
 
3 Attachment(s)
Noile achizitii.. BMW 320i & Ford Sierra XR4i 2.0


ford-ul este in service momentan se lucreaza la motor + exterior.. va iesi ceva super tare... numai ca o sa dureze ceva timp.... lipsa de fonduri

Video cu fordu-ul.. https://www.youtube.com/watch?v=2pCqh_q9VZ8

https://www.youtube.com/watch?v=V3Hc-zT5vbg

sony_cristi 07-09-09 09:38

Re: Full Throttle racing team
 
Quote:

Originally Posted by daddyop (Post 2614230)
interesant ...
am vb cu sony cristi si mi-a promis ca imi da pe mail cererile alea sa le pot lista sa le dau la completat. poti sa imi trimiti direct daca le ai si nijte termeni si conditii ... trimite pe adrian.leonte@airbites.ro sau pe djoptick8520003@yahoo.com

eu deabea acum am reusit sa intru pe net.... am inteles ca a trimis askhy mail... ne auzim la un telefon


All times are GMT +2. The time now is 22:14.

- Copyright 2024 4Tuning