![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
Razvan si Petre, avand in vedere lipsa mea de timp liber din ultima perioada, ma vad nevoit sa renuntz la activitatea mea in cadrul clubului. Va multumesc ptr tot, si sper sa nu va suparati pe mine.
Voi ramane in anonimat o perioada, Va pupa tata !!! |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
@ kalvin ... mosule ... cat timp nu parasesti clubu' e in regula :D |
Re: Xtreme Club Emotion
Nu paraseste nimic ca nu-i dupa el ;) o sa ramana , dar va veni cand va putea la intalniri ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
naspa..cezare...:)...te asteptam la orice ora...
|
Re: Xtreme Club Emotion
Opaaaa....ia uite ce scrie la mine la usergrups.......sunt mai relaxat acum..
cezare ..dar ce sa intamplat.....?....parca din cate ma chinui eu sami amintesc....u faceai parte din ecipa tehnica.... pot fi si eu ajutor la ecipa tehnica.....am si diploma de mecanic ;) |
Re: Xtreme Club Emotion
Banuiesc ca totul de va regla si se vor gasi imediat inlocuitori, doritori sunt o gramada...
O intrebare... cum pot sa fac sa schimb acolo la grupul meu, sa devin anonim? sau fara sa mai scrie nimic. |
Re: Xtreme Club Emotion
dar ce s-a intamplat frate de vrei sa iesi din club?rog toti membrii sa nu te lase sa iesi ,pe cuv meu ,nu te cunosc dar parca mie imi pare rau ca te retragi ,parca pierd ceva ,chiar nu merita ,orice s-ar intampla nu merita sa renunti asa.rog colegii tai sa nu accepte situatia si sa faca tot posibilul sa nu pleci
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
bah razvane vb de parca ai fi presidentele unui club...:lol: :lol:
P.S. Da ce vad yo aici razvane ???? :lol: |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
nici yo nu sunt de acord cu plecarea lui...daca erau certuri intre noi si el...mai intelegeam...da' numai pe baza problemei cu timpul liber...nu :D |
Re: Xtreme Club Emotion
Mosta Wanted belea semnatura aia a ta... cea mai tare supra pe care am vazut-o tunata e aia din film.
|
Re: Xtreme Club Emotion
In ultima vreme ma roade un gand, si am sa vi-l zic si voua celor din club ptr ca altfel m-asi simti vinovat fata de voi. Am luat hotararea de a iesi din club acum ceva vreme ptr ca numai am confortul necesar, nu ma mai simt bine cand la intalniri vin si persoane cu, care eu nu vorbesc, la urma urmei este un club al prieteniei, nu al dushmaniilor. Nu pot sa mai continui sa va zic ca nu mai am timp sa vin la intalniri, m-asi "gainatza" pe mine daca asi continua cu textul asta. Deci motivul pentru care parasesc clubul e cel de mai sus, si nu ma intereseaza daca acel cineva se simte satisfacut sau nu! -cred ca asta a urmarit-
V-am spus acest lucru din corectitudine fata de voi ceilalti care ati fost si sunteti adevarati. Daca in viitor ma voi alatura altui club, nu asi vrea ca cineva sa ma arate cu mana si sa zica mai stiu eu ce, deci eu zic ca sunt destul de motivat sa iau aceasta decizie. Dupa cum vedeti sunt anonim acum. Va multumesc frumos si va pupa tata !!! |
Re: Xtreme Club Emotion
si eu care credeam ca vom face parte din acelasi club :(adica intelegi ce zic.o sa vedem pe parcurs cum mai sta treaba.numai bine
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
ar trebui sa va inpacati mah odata....macar motivu certei care e ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:19. |
- Copyright 2026 4Tuning