Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

C_kst 21-07-09 13:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet...presupun ca ti-ai pus semnu ca ti-ai luat modelele noi aparute de la nike nu? :)))))))))))))

RoByNeT 21-07-09 14:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sunt semnele lu goppo de acasa de pe dulapuri s`a mai maturizat si el si le`a dat jos ... acu le scoate pe alea cu armani si Lv ...

johnny325 21-07-09 14:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba ce panarame=))))))))))))))))) :):):):)):
merge treaba florine incet si bine daca totul decurge cum am stabilit sapt viitoare intra la vopsit:D:twisted:

just2sol 21-07-09 14:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai care va stiti sariti cu cate o suta de mii pt cum i-ati zis lu daffy.....nu il faceti sa scoara carnetelu :)))

johnny325 21-07-09 14:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gogu nu te pune cu chiparosii astia sa moara sa faca ....ca te baga la borbagaj si te taie
lucian gxz= lucian minune si cu robybet=robynet inima de leu:)

daffy duck™ 21-07-09 16:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 2501877)
bai care va stiti sariti cu cate o suta de mii pt cum i-ati zis lu daffy.....nu il faceti sa scoara carnetelu :)))

o sa vezi ca in timp...osa se schimbe treaba :D

Lucian_GXZ 21-07-09 16:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma indoiesc ca este vorba de acel rover... care oricum a avut doar sigla (era cea veche cu capul de pantera) cat despre parasolar nici nu poate fi vorba. (tema inchisa)

volvox 21-07-09 18:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Goppo unele cu fram sau cu artic de pe frigidere nu ai ?

GopPo 21-07-09 18:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))

daca vreti cu duru,palmolive etc etc

pt robineata
Cum se numeste o blonda necasatorita, care conduce un BMW?
Divortata...

RoByNeT 21-07-09 19:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa si care e poanta ? :/


care vreti borbet A bune => 9j http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-A-394170.html

vlad_csl 22-07-09 09:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu eram prin constanta...nu inteleg cum masina mea poate fii confundata cu un e36 in mijlocul zilei...

Lucian_GXZ 22-07-09 12:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
"prea multe" cunostinte despre bmw.. de-aia s-a confundata :)

kimi 22-07-09 12:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba da chiar asa sa confunzi un M5 cu un e36...Este de-a dreptul rusinos sa confunzi 2 masini atat de diferite....

Daniel_DRV 22-07-09 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
abtinete de la comentarii .... nu era vlad stiu bine ce si unde am vazut...

Daniel_DRV 22-07-09 12:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aaaa si apropo Lucian cum de nu sunt in lista membrilor I.M.S. ? NU VREAU SA SE INTELEAGA NIMIC GRESIT, dar multi MEMBRI DE BAZA au plecat sau au fost dati afara, sa nu scapi situatia de sub control...


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning