![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lol :)))))))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy sterge si tu posturile care nu au legatura...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol:
cum activezi domn Robynet apelul in asteptare la telefon???? spune'ne si noua... (a nu se intelege ca-i tin partea lu' daffy....dar ma amuza discutia si vocabularul folosit):lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
si ai inchis...nu aveam motiv sa iti inchid...nu eu eram ala suparat.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Robynet...data viitoare sa nu mai intarzii :)))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daniel , maine vin in constanta si vreau sa discutam unele ascpecte legate de IMS ct
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pisica cu nr de bulgaria a fost a mea are ca nr P 1100 PC am uitat sa-i dau jos parasolaru
knd o sa ma vad cu el o sa le dau jos masina a fost astazi in costinesti am vazut-o dar nu am apucat sa vb cu omu apropo omu nu are vreo legatura cu cluburile sau cu cursele PS dafy si robynet parca sunteti niste copii |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cam cum stam cu treaba jhonny ... merge merge???
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Si din seria "INFERNO E CEAL MAI TARE SI DAIA DUSMANU MOARE" va prezentam cele mai tunarile masani vreodatan veata...fara numar fara numar
LUCIAAAAAAAAAN BENGOSUUUUUUUUU :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))))=)))))))))))tare rau asta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Sia ultimu da tat primu...cel ce este pe locu unu numa unu...ceal cea are ceal mai ciumeag bemveu de familie...si care sta in rahooova...
ROABINEATA |
Re: Diverse (topic de offtopic)
o sa mai apara niste poze cu semnul ala :))))) goppo cred ca ma alearga rau ala ... tre sa iau pozele de la raci ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pt donatiile de "carne" am deschis urmatorul cont..... :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucian spune ne si noua pana la urma despre ce rover e vorba :D.
PS. daca e vb de roveru de care stim noi aruncatzii cuie in fatza. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
|
- Copyright 2026 4Tuning