Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

C_kst 20-07-09 20:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lol :)))))))))))))))))

Daniel_DRV 20-07-09 20:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy sterge si tu posturile care nu au legatura...

GopPo 20-07-09 20:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol:
cum activezi domn Robynet apelul in asteptare la telefon???? spune'ne si noua... (a nu se intelege ca-i tin partea lu' daffy....dar ma amuza discutia si vocabularul folosit):lol::lol:

daffy duck™ 20-07-09 21:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2500058)
deci intreci orice nesimtire ... eu ti`am inchis telefonul ? bine domnul daffy lasa ca vorbim noi in particular nu ne spalam rufele aici ... vad ca nesimtirea ta tot continua ... vrei sa ma inveti tu ce e ala telefon in asteptare ? hai te rog

ba nebunule ( alt cuvant nu mi se pare mai potrivit) eu incercam sa iti zic ce s-a intamplat si tu de colo ai zis....bine domne sa numai ai vorba cu mine!
si ai inchis...nu aveam motiv sa iti inchid...nu eu eram ala suparat....

C_kst 20-07-09 21:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet...data viitoare sa nu mai intarzii :)))))))))))

daffy duck™ 20-07-09 21:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daniel , maine vin in constanta si vreau sa discutam unele ascpecte legate de IMS ct

johnny325 21-07-09 01:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pisica cu nr de bulgaria a fost a mea are ca nr P 1100 PC am uitat sa-i dau jos parasolaru
knd o sa ma vad cu el o sa le dau jos masina a fost astazi in costinesti am vazut-o dar nu am apucat sa vb cu omu
apropo omu nu are vreo legatura cu cluburile sau cu cursele

PS dafy si robynet parca sunteti niste copii

Fr33`e30 21-07-09 02:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam cum stam cu treaba jhonny ... merge merge???




Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2500745)
pisica cu nr de bulgaria a fost a mea are ca nr P 1100 PC am uitat sa-i dau jos parasolaru
knd o sa ma vad cu el o sa le dau jos masina a fost astazi in costinesti am vazut-o dar nu am apucat sa vb cu omu
apropo omu nu are vreo legatura cu cluburile sau cu cursele

PS dafy si robynet parca sunteti niste copii


GopPo 21-07-09 02:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Si din seria "INFERNO E CEAL MAI TARE SI DAIA DUSMANU MOARE" va prezentam cele mai tunarile masani vreodatan veata...fara numar fara numar
LUCIAAAAAAAAAN BENGOSUUUUUUUUU
:lol::lol::lol::lol::lol:

KENZO 21-07-09 02:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))))=)))))))))))tare rau asta

GopPo 21-07-09 02:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Sia ultimu da tat primu...cel ce este pe locu unu numa unu...ceal cea are ceal mai ciumeag bemveu de familie...si care sta in rahooova...
ROABINEATA

Fr33`e30 21-07-09 02:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o sa mai apara niste poze cu semnul ala :))))) goppo cred ca ma alearga rau ala ... tre sa iau pozele de la raci ...




Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2500763)
Si din seria "INFERNO E CEAL MAI TARE SI DAIA DUSMANU MOARE" va prezentam cele mai tunarile masani vreodatan veata...fara numar fara numar
LUCIAAAAAAAAAN BENGOSUUUUUUUUU
:lol::lol::lol::lol::lol:


GopPo 21-07-09 02:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pt donatiile de "carne" am deschis urmatorul cont..... :lol:

Hyena 21-07-09 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian spune ne si noua pana la urma despre ce rover e vorba :D.


PS. daca e vb de roveru de care stim noi aruncatzii cuie in fatza.

RoByNeT 21-07-09 13:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2500765)
Sia ultimu da tat primu...cel ce este pe locu unu numa unu...ceal cea are ceal mai ciumeag bemveu de familie...si care sta in rahooova...
ROABINEATA

ce gay esti sa mor :))


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning