Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

jock 30-01-11 17:44

Re: Golf 4 - My Angel!
 
:D ..masina nu este de show si nu va fi niciodata( nu imi permit sa fac/intretin o masina de show) ...sorry :sad:

..dar poate o vezi prin parcare ;)

Alex _Ice 30-01-11 17:53

Re: Golf 4 - My Angel!
 
eu zic ca are tot ce au masinile expuse ba chiar mai mult !
ceva imi spune ca o sa o vad sigur in parcare daca apuc sa vin :lol:

valitataye 30-01-11 18:09

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Se poate vedea zi de zi expusa in parcare:lol:

kamei 30-01-11 21:21

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Super tare pozitia :D

vinyl 31-01-11 20:33

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4035546)
:D ..masina nu este de show si nu va fi niciodata( nu imi permit sa fac/intretin o masina de show) ...sorry :sad:

..dar poate o vezi prin parcare ;)

Jock,masina este deja show.Dupa o vopsea o sa imi dai dreptate,daca tu nu crezi.Spor.

marian92 01-02-11 22:59

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Foarte frumoasa masina.:dribble:

jock 02-02-11 00:08

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Multumesc ,multumesc :oops:

...sa speram ca totul o sa iasa bine ...momentan ma chinui la grila (sofer) :???:

yg.alex 02-02-11 01:37

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4035546)
:D ..masina nu este de show si nu va fi niciodata( nu imi permit sa fac/intretin o masina de show) ...sorry :sad:

..dar poate o vezi prin parcare ;)

spune-le la baieti sa nu incurce expozitiile cu vag events :D

vinyl 02-02-11 08:06

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by yg.alex (Post 4044191)
spune-le la baieti sa nu incurce expozitiile cu vag events :D

Numai caterinca si modestie pe aici...:D:D:D

jock 02-02-11 09:51

Re: Golf 4 - My Angel!
 
3 Attachment(s)
Probabil daca nu era lovita(stramba) ,niste jante pe masura si un airride ...mai ziceam

...gata si grila ,nu a iesit asa cum imi doream dar merge pentru moment

valitataye 02-02-11 10:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Arata super.Dar ce defect are de zici ca nu iti place?

jock 02-02-11 10:33

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
....:sad: ,iar culoarea difera

razvyrulz 02-02-11 10:42

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4044845)
....:sad: ,iar culoarea difera

ai dat straturi groase de vopsea, de aia s'a facut asa? cu partea cu mascatu' ntradevar se putea mult mai bine :(

valitataye 02-02-11 10:46

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Acuma am vazut mai bine.Scuze:D

jock 02-02-11 11:00

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Sunt mai multe straturi ...dar chiar la ultimu ,acolo unde este gaura s-a umflat(basica) si nu am mai avut rabdare sa o iau de la capat ...deja m-am chinuit 2 zile .....poate cu timpul le imbrac in folie si termin povestea

@razvyrulz , cred ca de la feon au aparut problemele


All times are GMT +2. The time now is 01:16.

- Copyright 2026 4Tuning