![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
:D ..masina nu este de show si nu va fi niciodata( nu imi permit sa fac/intretin o masina de show) ...sorry :sad:
..dar poate o vezi prin parcare ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
eu zic ca are tot ce au masinile expuse ba chiar mai mult !
ceva imi spune ca o sa o vad sigur in parcare daca apuc sa vin :lol: |
Re: Golf 4 - My Angel!
Se poate vedea zi de zi expusa in parcare:lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Super tare pozitia :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Foarte frumoasa masina.:dribble:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Multumesc ,multumesc :oops:
...sa speram ca totul o sa iasa bine ...momentan ma chinui la grila (sofer) :???: |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
3 Attachment(s)
Probabil daca nu era lovita(stramba) ,niste jante pe masura si un airride ...mai ziceam
...gata si grila ,nu a iesit asa cum imi doream dar merge pentru moment |
Re: Golf 4 - My Angel!
Arata super.Dar ce defect are de zici ca nu iti place?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
....:sad: ,iar culoarea difera
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Acuma am vazut mai bine.Scuze:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Sunt mai multe straturi ...dar chiar la ultimu ,acolo unde este gaura s-a umflat(basica) si nu am mai avut rabdare sa o iau de la capat ...deja m-am chinuit 2 zile .....poate cu timpul le imbrac in folie si termin povestea
@razvyrulz , cred ca de la feon au aparut problemele |
| All times are GMT +2. The time now is 01:16. |
- Copyright 2026 4Tuning