Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 14-07-09 14:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2485392)
Esti cam obraznic... poate vrei sa iti sterg toate posturile de pe forum@inferno cand postezi. pastreaza o limita a bunului simt...

Hai ma tata nu te supara si tu acuma...:lol:

jB*XSA 14-07-09 15:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Avand in vedere ca am ramas singur pe partea de foto, am decis ca sa creez inca un topic pentru fotografii exclusiv de la intalniri, astfel topicul photo corner va ramane pentru fotografiile diverse care vor fi postate mai putin sedintele foto cat si intalnirile cu membrii infernomotorsport.

Topicul il gasiti aici, si rog a ii se pune un sticky :)

Lucian_GXZ 14-07-09 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2485406)
Hai ma tata nu te supara si tu acuma...:lol:

Fiule, stii si tu ca taica e batran si l-au mai lasat nervii...

Lucian_GXZ 14-07-09 15:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2485517)
Avand in vedere ca am ramas singur pe partea de foto, am decis ca sa creez inca un topic pentru fotografii exclusiv de la intalniri, astfel topicul photo corner va ramane pentru fotografiile diverse care vor fi postate mai putin sedintele foto cat si intalnirile cu membrii infernomotorsport.

Topicul il gasiti aici, si rog a ii se pune un sticky :)

Beton! s-a rezolvat!

jB*XSA 14-07-09 15:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sarna:*

Lucian_GXZ 14-07-09 15:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
A fost comisa o mica greseala la una din poze..

RoByNeT 14-07-09 15:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci esti cel mai mare tampit =))))))))) DOAMNE CUM E POZA ASTA AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA pardon AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA tataieeee uite ce iti fac astia maaaaaaa =))))))

jB*XSA 14-07-09 15:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
rad de 2 minute incontinuu:))) sunt pe jos =))

just2sol 14-07-09 16:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2485610)
A fost comisa o mica greseala la una din poze..

HAAAAAAA
hai frate :))))

johnny325 14-07-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.tuningmioritic.ro/ deci am murit de ras :))

cozo 14-07-09 16:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2485610)
A fost comisa o mica greseala la una din poze..

vezi ca poza a fost facuta cu un anumit scop! te tine sa incerci pe pielea ta?????

Lucian_GXZ 14-07-09 17:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa inteleg ca m-am bagat cam in seama cu japca :)

GopPo 14-07-09 18:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))
da'te'n .... mea....
deci.....atat.....si de restu' guma =)))

jB*XSA 14-07-09 18:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Click aici ;;) niste pareri alea alea :-s

BGY_Bogdy 14-07-09 19:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va multumesc pt intelegere! Razvan numai te baga apoi zic ca eu am zis ceva eu sunt cel care influenteaza...si apoi tu chiar vrei sa ramai fara net pentru tot restul vietii!


All times are GMT +2. The time now is 05:25.

- Copyright 2026 4Tuning