![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Avand in vedere ca am ramas singur pe partea de foto, am decis ca sa creez inca un topic pentru fotografii exclusiv de la intalniri, astfel topicul photo corner va ramane pentru fotografiile diverse care vor fi postate mai putin sedintele foto cat si intalnirile cu membrii infernomotorsport.
Topicul il gasiti aici, si rog a ii se pune un sticky :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sarna:*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
A fost comisa o mica greseala la una din poze..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci esti cel mai mare tampit =))))))))) DOAMNE CUM E POZA ASTA AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA pardon AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA tataieeee uite ce iti fac astia maaaaaaa =))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
rad de 2 minute incontinuu:))) sunt pe jos =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
hai frate :)))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.tuningmioritic.ro/ deci am murit de ras :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa inteleg ca m-am bagat cam in seama cu japca :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))
da'te'n .... mea.... deci.....atat.....si de restu' guma =))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Click aici ;;) niste pareri alea alea :-s
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va multumesc pt intelegere! Razvan numai te baga apoi zic ca eu am zis ceva eu sunt cel care influenteaza...si apoi tu chiar vrei sa ramai fara net pentru tot restul vietii!
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:25. |
|
- Copyright 2026 4Tuning