![]() |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
1 Attachment(s)
mda.... arata mult mai bine cu grila gri
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
iote ciocolata infipta in capota :lol::lol::lol:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
arata belea:D
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
ma..ciocolata era pe bune, dar din pacate, desi era inceputul lu mai, o cam racaiai cu unghia [daca aveai] de pe ambalaj ca sa o mananci |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
Poza de cand mi-ai adus carbul;) Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
mda... ii mai trebuie niste roz si e gata
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
7 Attachment(s)
uite aici pozele alea
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Mersi pentru postare, cad ca si tu ai avut o conversie ciudata:-P totusi, cum o sa faci sa duci caldura la gurile dinspre usi? Ca pe mine aia ma intereseaza rau rau de tot
Intre timp la masina sa mai lucrat, intr-un final am reusit sa repar gaurile prin care imi inundam masina:lol: avea ceva rugina si gaurele in zona vechiului calorifer de caldura, sa curatat pana la fier, sa dat cu feruginol si dupaia sa peticit cu fibra de stica, o mana generoasa de grund si dupaia vopsea neagra:D sper sa nu mai fie vreo problema, mai ales ca am refacut scurgerile de apa.... Am incercat sa montez si scutu dar atinge in baia de ulei asa ca momentan caut unu bun ca al meu este cam ciopartit |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
vezi ca am facut eu caldura si la usi acu poate voi gasiti altfel sa faceti da eu zic ca asa e cel mai bine la mine nu se mai aburesc geamurile laterale deloc inainte se vedea doar oglinda |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
pai asta incercam aici sa facem altfel decat ai facut tu :lol:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
2 Attachment(s)
inainte...dupa:)...s-a mai facut o magie si la mocheta, s-a tipat putin la ulei si a fugit :lol: dar nu am mai facut poza ca era prea frig
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Disperat de caldura, :D:D.Nene tu nu ai auzit de caldura sufletului ?:D
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
you missed a spot! ce-i asta nene? curatenie de ochii soacre? |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:10. |
- Copyright 2026 4Tuning