Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

Marica 24-01-11 16:55

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Lucruri noi! si frumoase! Bravo Jock! Hai ca pana o vopsesti mai ai timp sa faci toate chestiile astea marunte si de efect! Felicitari si spor in continuare!

MnezO 24-01-11 17:54

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Jock fac un off-topic pentru a te intreba daca pot scoate capacul din dreapta de la airbag sa imi ramana ca si la tine doar sistemul !?

jock 24-01-11 18:57

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Da merge ....da de ce vrei asta ?....eu nu gasesc capac airbag si de asta nu am

MnezO 24-01-11 19:06

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Eu am chipboxu sub capota la frig ! si scot airbagu sa pun chipboxul acolo la caldura si de asta zic ! ai niste pasi despre cum pot da jos capacul ? Eventual poate fac un cadou si ti-l trimit :P

jock 24-01-11 19:34

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
...ar fi prea frumos (cado :oops:)...da tie nu iti mai trebuie?

...bagi pe margine un cutit cu varfu rotund si il ridici usor ...ceva de genu. ....dupa ce il scoti e simplu ,4 suruburi si 3 piulite

..uite si o poza...mai mult nu am gasit

MnezO 24-01-11 19:48

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Nu cred ca o sa imi trebuiasca pentru ca pe chip scrie REvo Technick si ar arata frumos acolo !

jock 29-01-11 13:26

Re: Golf 4 - My Angel!
 
5 Attachment(s)
..o "tiganie" in lucru

yg.alex 29-01-11 18:07

Re: Golf 4 - My Angel!
 
smecheras jock asta.pana si grilele de aerisire le are custom :D

:mrhappy:

jock 29-01-11 18:13

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...uite cine stie 8) ... si cam asa este , nu prea vezi cu rotitele in exterior (mk4)..."creste pipota in mine":silenced:

valitataye 29-01-11 20:11

Re: Golf 4 - My Angel!
 
O sa fie unicat golfu tau jock:)

ovydyu4all 29-01-11 20:21

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by valitataye (Post 4032717)
O sa fie unicat golfu tau jock:)

este deja :twisted:

Tweety_rzw 30-01-11 15:33

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
Mai pun o poza sa mai indulcim atmosferaaa!

valitataye 30-01-11 15:59

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ce parasit e!:)

jock 30-01-11 17:00

Re: Golf 4 - My Angel!
 
....suparat poate , a fost pe post de plug :sad:

Apropo , am si eu pozitie ;)

Alex _Ice 30-01-11 17:06

Re: Golf 4 - My Angel!
 
nu iti este frica sa iesi asa? :(
saptamana asta am luat nu stiu ce de pe strada si mi-a fost frica ca sa dus dracu si baie de ulei si fusta si tot (si inca am pus suspensiile originale pe ea pe timp de iarna)...
zapada ascunde multe lucruri neplacute sub ea :cry:
spor la modificari
si app o expui la 4tuning days anul acesta ?


All times are GMT +2. The time now is 05:49.

- Copyright 2026 4Tuning