Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

jB*XSA 10-07-09 14:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2475789)
A pins ăsta micu2 grai :)) :lol: :lol: :lol:

taci ma:D

Tweety_rzw 10-07-09 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2475871)
taci ma:D

Nu mă face să mă încordez ,că asta e a 3 a zi de:workout::workout::workout: şi ai grijă că te ...:bat::bat::bat::bat::bat: :))

jB*XSA 10-07-09 18:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2476065)
Nu mă face să mă încordez ,că asta e a 3 a zi de:workout::workout::workout: şi ai grijă că te ...:bat::bat::bat::bat::bat: :))

hai toti la mare in seara asta:D

Evo-Jr 10-07-09 18:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hai :D

jB*XSA 10-07-09 19:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai hai..vezi ca-ti dadusem idul popovici.gsorin da add :>

Evo-Jr 10-07-09 20:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poi ti am dat..dar nu m ai acceptat

Tweety_rzw 10-07-09 20:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 2476562)
poi ti am dat..dar nu m ai acceptat

Ăsta nu mai acceptă pe nimeni mă ,e chitros din ăla :)) =))

daffy duck™ 11-07-09 04:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
exista aceasta masina la ei....continuati la topicul Anonymous Motorsport va rog!
multumesc

BGY_Bogdy 11-07-09 20:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
umblati si voi pe la site-ul clubului vostru si da-ti delete la skoda aia rosie sa numai apara acolo...a fost s-a dus gata e domeniul trecutului...Va multumesc!

daffy duck™ 11-07-09 21:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se va remedia curand aceasta problema!

Tweety_rzw 11-07-09 21:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2478883)
se va remedia curand aceasta problema!

Cât de curând boss?:);) curând înseamnă şi peste 1 an :)

daffy duck™ 11-07-09 21:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am putut sa uploadam site-ul deoarece administratorul a fost plecat!!!!!

Lucian_GXZ 14-07-09 11:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Se va rezolva cat mai repede cu putinta...

A.x.e.L 14-07-09 13:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
este timpul sa mai destindem admosfera...special pt dAffy pompierul..Attachment 1006757

Lucian_GXZ 14-07-09 14:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2478928)
Cât de curând boss?:);) curând înseamnă şi peste 1 an :)

Esti cam obraznic... poate vrei sa iti sterg toate posturile de pe forum@inferno cand postezi. pastreaza o limita a bunului simt...


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning