![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
o arde pe burta asta micu:)):):):):):
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mi-am adus aminte....trimite-mi ce te-am rugat legat de asta!!!
dal pe mail |
Re: Diverse (topic de offtopic)
razvanica tre sa vb ceva pe mess.da-mi un bzz knd ma vezi
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mi-am dat seama "pisy":D
ai uitat cand raspunzi la tel : "Da pisy,bine pisy":D ai inteles acum offf:D::DD:D: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
:lol::lol::lol::lol::oops::oops::lol::lol::twisted ::evil:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
esti foarte boss daca il scoti asa :X pink drifter =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu asa sper acum sa-mi dea domnu buzunare pline:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce-ai ioane... esti razna.. cum sa faci masina roz? :) adica.. cat de gay sa fii?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
johnny....big mac???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Iti imaginezi ca la o asemenea culoare... tre sa tzii masina tzipla ca sa se vada frumos nu?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
momentan din lipsa de fonduri masina o sa fie vopsita gri:( ,inca nu m-am hotarat dak inchis sau deschis dar sper ca ce-l tarziu la vara viitoare sa fie roz si cu floricele o nebunie de a mea.
acum am alte prioritati la masina ,vopseaua este pe ultimu loc |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
acum ca am terminat cu tot balciul...si mai sunt cu admiterea la facultate..va anunt ca oricand vreti sunt disponibil pentru photo-shootinguri:* :D si apropo hai frate sa facem paranghelie ca a venit varaaaaa:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:56. |
|
- Copyright 2026 4Tuning