Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

johnny325 08-07-09 17:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o arde pe burta asta micu:)):):):):):

daffy duck™ 08-07-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mi-am adus aminte....trimite-mi ce te-am rugat legat de asta!!!

dal pe mail

DRK*DeSiGn 09-07-09 01:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
razvanica tre sa vb ceva pe mess.da-mi un bzz knd ma vezi

RoByNeT 09-07-09 11:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2470900)
da pisy m-am trezit
gogu pentru asta ai un Big Mac:lol::lol::lol::lol:

vorbea cu mine fulimigi nu cu tine =)) aoleu ...

johnny325 09-07-09 12:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mi-am dat seama "pisy":D
ai uitat cand raspunzi la tel : "Da pisy,bine pisy":D
ai inteles acum offf:D::DD:D:

johnny325 09-07-09 15:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
:lol::lol::lol::lol::oops::oops::lol::lol::twisted ::evil:

RoByNeT 09-07-09 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
esti foarte boss daca il scoti asa :X pink drifter =))

johnny325 09-07-09 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu asa sper acum sa-mi dea domnu buzunare pline:D

Lucian_GXZ 09-07-09 16:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce-ai ioane... esti razna.. cum sa faci masina roz? :) adica.. cat de gay sa fii?

GopPo 09-07-09 16:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
johnny....big mac???

Lucian_GXZ 09-07-09 16:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Iti imaginezi ca la o asemenea culoare... tre sa tzii masina tzipla ca sa se vada frumos nu?

johnny325 10-07-09 00:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
momentan din lipsa de fonduri masina o sa fie vopsita gri:( ,inca nu m-am hotarat dak inchis sau deschis dar sper ca ce-l tarziu la vara viitoare sa fie roz si cu floricele o nebunie de a mea.
acum am alte prioritati la masina ,vopseaua este pe ultimu loc

johnny325 10-07-09 00:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2473729)
johnny....big mac???

un hamburger si o cola mare mai bine :D big mac-u ti-l las tie:D

jB*XSA 10-07-09 13:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acum ca am terminat cu tot balciul...si mai sunt cu admiterea la facultate..va anunt ca oricand vreti sunt disponibil pentru photo-shootinguri:* :D si apropo hai frate sa facem paranghelie ca a venit varaaaaa:)))

Tweety_rzw 10-07-09 14:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2475740)
acum ca am terminat cu tot balciul...si mai sunt cu admiterea la facultate..va anunt ca oricand vreti sunt disponibil pentru photo-shootinguri:* :D si apropo hai frate sa facem paranghelie ca a venit varaaaaa:)))

A pins ăsta micu2 grai :)) :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 16:56.

- Copyright 2026 4Tuning