![]() |
|
Re: Diverse discutii
aham ;) am inteles tng
mie sormea mi-a spus ca e inchis ca cica e gripa aviara :mrgreen: |
Re: Diverse discutii
Quote:
Mergem maine pe-acolo? Bem o bere, mancam un mic..., mai vedem ce-om face... |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
ups..vazut prea tarziu....next time...ca vineri am fost la Buc.
anuntati din timp, plss..ca fara sa ma dau rotund, am program incarcat. |
Re: Diverse discutii
Vorbim in cursul zilei de azi si daca facem diseara o intalnire te anuntam ;)
|
Re: Diverse discutii
cobra stie cel mai bine ce se intampla pe acolo , si ce au fost cu multimea aia de motoare care au defilat pe republicii .
pacat ca nu ne a anuntat si pe noi |
Re: Diverse discutii
da .. am vazut si eu .. norocu meu e ca stau pe fata
au fost f multe motoare ..... o coloana foarte mare, escortata de politie era si cobra printre ei |
Re: Diverse discutii
Merge careva la Bucov la festival ?
Daca e , pe la ce ora? Intreb asa...... ca poate imi fac si eu putzin timp :) |
Re: Diverse discutii
salutare baieti!.... n-am mai postat de mult pe aici.. dar eu citesc tot :P... ptr bogdan_wrc: ce masina ai?
|
Re: Diverse discutii
deja au inceput concursurile si muzica ... abia am venit de acolo :D merita vazute motoarele :peace:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
Te sun eu mai tarziu! |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
lume lume....ce pm facem diseara????v`au innebunit de tot zilele astea ale PLoiestiului!!....ieshim la un suc??...de preferabil nu in campina....pe undeva prin orash...pana mea!!sau sunteti prea obositi dupa motor`rock??...dati si voi un semn de viatza...yo am prins o flecma de net acuma...asha...k ...vedeti cum anuntati lumea....take care ya`ll!!
|
Re: Diverse discutii
Baietii, am si eu nevoie de un pic de ajutor din partea voastra. Maine vor ajunge 3 fete - printre care si prietena mea - in Ploiesti, pentru a participa la Miss University si trebuie sa mearga, de la gara, la Casa Studentilor, dar nu se vor descurca singure. Rugamintea mea este daca se poate ca unul dintre voi, care are masina, sa le duca la destinatie. As ramane recunoscator!
Vor pleca din Craiova la ora 12:00 - cu trenul - si vor ajunge in Bucuresti la 15:06. Apoi, din Bucuresti, au legatura spre Ploiesti in jurul orei 15:30 si ar ajunge la Ploiesti pe la 16:20. Daca ma puteti ajuta, ID messenger = nsl_craiova. Multumesc anticipat! |
Re: Diverse discutii
Stai linistit man, o sa le racolez eu de la gara, le dau o tura prin oras, si le duc si la Casa Studentilor.
Intra pe mess mai pe seara sau lasa-mi un mesaj. ID-ul meu este uzzake2004 Multa bafta si stai linistit ca fetele sunt pe maini bune :D |
| All times are GMT +2. The time now is 04:33. |
|
- Copyright 2026 4Tuning