Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

shantzu 19-05-06 15:26

Re: Diverse discutii
 
aham ;) am inteles tng
mie sormea mi-a spus ca e inchis ca cica e gripa aviara :mrgreen:

DONU' 19-05-06 15:41

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tng
Acea zona din centru-mall-mc donals este inchisa pt agrement ....
19-21 mai sunt zilele orasului Ploiesti

In fata la Palatul Culturii e scena..zilele astea va fi concert acolo
La bucov vineri-sambata-duminica concerte, motoare ..... Festivalul Moto-Rock ;)

Eu aleg MOTOROCK-ul ca e mai zgomotos, parerea mea...
Mergem maine pe-acolo? Bem o bere, mancam un mic..., mai vedem ce-om face...

momo 19-05-06 17:15

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc
oricum, imi pare bine de cunostinta.

frate ce facem azi? merem pe la sala? bogdanik vii?

bogdan_wrc 20-05-06 08:22

Re: Diverse discutii
 
ups..vazut prea tarziu....next time...ca vineri am fost la Buc.
anuntati din timp, plss..ca fara sa ma dau rotund, am program incarcat.

DONU' 20-05-06 10:43

Re: Diverse discutii
 
Vorbim in cursul zilei de azi si daca facem diseara o intalnire te anuntam ;)

Pitu 20-05-06 11:45

Re: Diverse discutii
 
cobra stie cel mai bine ce se intampla pe acolo , si ce au fost cu multimea aia de motoare care au defilat pe republicii .
pacat ca nu ne a anuntat si pe noi

tng 20-05-06 13:51

Re: Diverse discutii
 
da .. am vazut si eu .. norocu meu e ca stau pe fata
au fost f multe motoare ..... o coloana foarte mare, escortata de politie
era si cobra printre ei

tng 20-05-06 13:56

Re: Diverse discutii
 
Merge careva la Bucov la festival ?
Daca e , pe la ce ora?
Intreb asa...... ca poate imi fac si eu putzin timp :)

Vibe 20-05-06 14:13

Re: Diverse discutii
 
salutare baieti!.... n-am mai postat de mult pe aici.. dar eu citesc tot :P... ptr bogdan_wrc: ce masina ai?

Vladz 20-05-06 14:18

Re: Diverse discutii
 
deja au inceput concursurile si muzica ... abia am venit de acolo :D merita vazute motoarele :peace:

DONU' 20-05-06 16:02

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tng
Merge careva la Bucov la festival ?
Daca e , pe la ce ora?
Intreb asa...... ca poate imi fac si eu putzin timp :)

Si eu vreau sa merg, dar intai as spala nitel masina ca merge si MOMO la spalat... poate mergem si la fomei...
Te sun eu mai tarziu!

DONU' 20-05-06 16:02

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by djvibe
salutare baieti!.... n-am mai postat de mult pe aici.. dar eu citesc tot :P... ptr bogdan_wrc: ce masina ai?

Man, Bogdan are un Glof IV, vezi ca a postat mai la inceput...

kraven_4_all 21-05-06 12:03

Re: Diverse discutii
 
lume lume....ce pm facem diseara????v`au innebunit de tot zilele astea ale PLoiestiului!!....ieshim la un suc??...de preferabil nu in campina....pe undeva prin orash...pana mea!!sau sunteti prea obositi dupa motor`rock??...dati si voi un semn de viatza...yo am prins o flecma de net acuma...asha...k ...vedeti cum anuntati lumea....take care ya`ll!!

Gabi 21-05-06 14:21

Re: Diverse discutii
 
Baietii, am si eu nevoie de un pic de ajutor din partea voastra. Maine vor ajunge 3 fete - printre care si prietena mea - in Ploiesti, pentru a participa la Miss University si trebuie sa mearga, de la gara, la Casa Studentilor, dar nu se vor descurca singure. Rugamintea mea este daca se poate ca unul dintre voi, care are masina, sa le duca la destinatie. As ramane recunoscator!

Vor pleca din Craiova la ora 12:00 - cu trenul - si vor ajunge in Bucuresti la 15:06. Apoi, din Bucuresti, au legatura spre Ploiesti in jurul orei 15:30 si ar ajunge la Ploiesti pe la 16:20.

Daca ma puteti ajuta, ID messenger = nsl_craiova.

Multumesc anticipat!

DONU' 21-05-06 14:43

Re: Diverse discutii
 
Stai linistit man, o sa le racolez eu de la gara, le dau o tura prin oras, si le duc si la Casa Studentilor.
Intra pe mess mai pe seara sau lasa-mi un mesaj.
ID-ul meu este uzzake2004
Multa bafta si stai linistit ca fetele sunt pe maini bune :D


All times are GMT +2. The time now is 04:33.

- Copyright 2026 4Tuning