![]() |
|
Re: Caut melodie! :)
vreau shi eu mel alujeba de la morandi ..care o are sa o puna aici ...ms
|
Re: Caut melodie! :)
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
Caut de foarte mult timp o melodie care nu stiu cum se numeste si nici cine o canta :D:D:D, dar stiu ca e o melod. rap (old school) mai veche care era difuzata la emisiunea ARIA 52 de pe atomic (cine mai stie) ......cred ca o canta eazy-e....banuiesc...oricum refrenu suna ceva de genu: ".... i look in the mirror and what do i see , a mother fucker nigga dress just like me...."
Dc poate cineva sa ma ajute sa imi spuna doar cum se numeste sau cine o canta :D:D:D MERCI!!!! |
Re: Caut melodie! :)
ms racer sonik
|
Re: Caut melodie! :)
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
DJ PROJECT -Esti to ce am.....slabe sanse sa o gasiti da sper ....ms
|
Re: Caut melodie! :)
Sal! am si eu o melodie care nimeni cunoscut mie nu o are daca o aveti careva uploadati-o va rog...::DON OMAR-INTOCABLE::.. Ms anticipat!;)
|
Re: Caut melodie! :)
ia melodia cu don omar :P
|
Re: Caut melodie! :)
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
Quote:
|
Re: Caut melodie! :)
arhiveaz-o k nu poti atasa .mp3 ;)
|
Re: Caut melodie! :)
Gata rezolvai cu melodia mersi 7sapte pentru help...:D
|
Re: Caut melodie! :)
are cineva melodia Cleopatrei Stratan- Ghita? imi place la nebunie.pls
|
Re: Caut melodie! :)
1 Attachment(s)
eu ..;) ;) :arrow: :arrow:
|
Re: Caut melodie! :)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:01. |
|
- Copyright 2026 4Tuning