Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Caut melodie! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2577-caut-melodie.html)

leonard 31-07-06 10:57

Re: Caut melodie! :)
 
vreau shi eu mel alujeba de la morandi ..care o are sa o puna aici ...ms

F.R.Sonic 31-07-06 11:15

Re: Caut melodie! :)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by leonard
vreau shi eu mel alujeba de la morandi ..care o are sa o puna aici ...ms

Uite aici :headfones

7sapte 31-07-06 14:53

Re: Caut melodie! :)
 
Caut de foarte mult timp o melodie care nu stiu cum se numeste si nici cine o canta :D:D:D, dar stiu ca e o melod. rap (old school) mai veche care era difuzata la emisiunea ARIA 52 de pe atomic (cine mai stie) ......cred ca o canta eazy-e....banuiesc...oricum refrenu suna ceva de genu: ".... i look in the mirror and what do i see , a mother fucker nigga dress just like me...."

Dc poate cineva sa ma ajute sa imi spuna doar cum se numeste sau cine o canta :D:D:D
MERCI!!!!

leonard 31-07-06 15:35

Re: Caut melodie! :)
 
ms racer sonik

7sapte 01-08-06 10:12

Re: Caut melodie! :)
 
Quote:

Originally Posted by leonard
ms racer sonik

nu gasesc asea ceva......dc o ai ........ :D:D:D:DD: uplod.......

Zerofast 01-08-06 11:13

Re: Caut melodie! :)
 
DJ PROJECT -Esti to ce am.....slabe sanse sa o gasiti da sper ....ms

Paul 01-08-06 12:37

Re: Caut melodie! :)
 
Sal! am si eu o melodie care nimeni cunoscut mie nu o are daca o aveti careva uploadati-o va rog...::DON OMAR-INTOCABLE::.. Ms anticipat!;)

7sapte 01-08-06 12:48

Re: Caut melodie! :)
 
ia melodia cu don omar :P

Paul 01-08-06 12:51

Re: Caut melodie! :)
 
Quote:

Originally Posted by 7sapte
ia melodia cu don omar :P

WHERE!????:rolleyes2

7sapte 01-08-06 12:55

Re: Caut melodie! :)
 
Quote:

Originally Posted by Paul T.
WHERE!????:rolleyes2

sorry stai ca mai incerc odata:D:D:D nu stiu ce are de ce nu imi merge imi da o eroare sorry:(

metal_militia 01-08-06 13:02

Re: Caut melodie! :)
 
arhiveaz-o k nu poti atasa .mp3 ;)

Paul 01-08-06 13:07

Re: Caut melodie! :)
 
Gata rezolvai cu melodia mersi 7sapte pentru help...:D

magu 01-08-06 15:01

Re: Caut melodie! :)
 
are cineva melodia Cleopatrei Stratan- Ghita? imi place la nebunie.pls

bodyspeed 01-08-06 20:41

Re: Caut melodie! :)
 
1 Attachment(s)
eu ..;) ;) :arrow: :arrow:

7sapte 02-08-06 09:51

Re: Caut melodie! :)
 
Quote:

Originally Posted by 7sapte
Caut de foarte mult timp o melodie care nu stiu cum se numeste si nici cine o canta :D:D:D, dar stiu ca e o melod. rap (old school) mai veche care era difuzata la emisiunea ARIA 52 de pe atomic (cine mai stie) ......cred ca o canta eazy-e....banuiesc...oricum refrenu suna ceva de genu: ".... i look in the mirror and what do i see , a mother fucker nigga dress just like me...."

Dc poate cineva sa ma ajute sa imi spuna doar cum se numeste sau cine o canta :D:D:D
MERCI!!!!

PE MINE NU POATE NIMENI SA MA AJUTE?!!!???!!!!


All times are GMT +2. The time now is 06:01.

- Copyright 2026 4Tuning