![]() |
Re: discutii Satu Mare
bah da nici o poza cand am concurat si eu....fain ce sa mai....
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
Si a mai aparut poze noi de atuncea si pe FORUM... |
Re: discutii Satu Mare
STAI LINISTIT RAUL CA NICI CU MINE NU E NICI O POZA ... TRE DA SPAGA FRATEE!!:))
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
|
Re: discutii Satu Mare
attila filmari nu are nimeni?
|
Re: discutii Satu Mare
6 Attachment(s)
pun eu ce mai am pe aici prin calculator;):arrow::arrow:
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
http://picasaweb.google.ro/autosport...eat=directlink Filmare video nu este, la următoarea va fi ceva 100%. |
Re: discutii Satu Mare
mss gergo :)) a fost frumos
|
Re: discutii Satu Mare
mersi,frumoase poze.....
|
Re: discutii Satu Mare
Salutare tuturor:-), are cineva idee in ce data se tine event`ul la SM?Sau daca se mai tine..:D
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
|
Re: discutii Satu Mare
daca nu gresesc .... se va tine in iunie.
|
Re: discutii Satu Mare
korekt :))
|
Re: discutii Satu Mare
Suntem in faza de pregătire a evenimentului, fundraising, aprobări, etc. Pānă īn 1 mai vă rog să aveţi răbdare, atunci vom posta comunicat oficial.
|
Re: discutii Satu Mare
2 Attachment(s)
Salutare care vreti si va intereseaza un show adevarat click aici http://www.carstyling.hu/show2009/hu/index.php sau www.tuningshow.hu se anunta un show adevarat la Budapesta toti vom fii bine veniti spunea un prieten de acolo.Show ul este intre 11 si 13 aprilie 2009 la hungexpo.Fete,masini,show ce mai vreti
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:42. |
- Copyright 2026 4Tuning