Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

raul_rebelul2005 15-03-09 12:30

Re: discutii Satu Mare
 
bah da nici o poza cand am concurat si eu....fain ce sa mai....

attilaboot 15-03-09 17:28

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 2149285)
bah da nici o poza cand am concurat si eu....fain ce sa mai....

http://www.365hp.ro/index.php?option...ry=7&Itemid=71

Si a mai aparut poze noi de atuncea si pe FORUM...

floryn bmw 15-03-09 18:10

Re: discutii Satu Mare
 
STAI LINISTIT RAUL CA NICI CU MINE NU E NICI O POZA ... TRE DA SPAGA FRATEE!!:))

attilaboot 15-03-09 18:23

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by floryn bmw (Post 2150057)
STAI LINISTIT RAUL CA NICI CU MINE NU E NICI O POZA ... TRE DA SPAGA FRATEE!!:))

Cer scuze baieti dar si eu eram concurent iar "fotoreporteru" nostru de la 365hp la inceputul cursei a scapat aparatul ( minus un aparat din stoc... :sad:), avem si noi poze din tot feluri...

raul_rebelul2005 15-03-09 18:39

Re: discutii Satu Mare
 
attila filmari nu are nimeni?

veveve 15-03-09 19:19

Re: discutii Satu Mare
 
6 Attachment(s)
pun eu ce mai am pe aici prin calculator;):arrow::arrow:

gergo 15-03-09 22:27

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by floryn bmw (Post 2150057)
TRE DA SPAGA FRATEE!!:))

Imaginile făcute de Mona despre voi sunt disponibile pe:
http://picasaweb.google.ro/autosport...eat=directlink

Filmare video nu este, la următoarea va fi ceva 100%.

floryn bmw 16-03-09 06:28

Re: discutii Satu Mare
 
mss gergo :)) a fost frumos

raul_rebelul2005 16-03-09 18:07

Re: discutii Satu Mare
 
mersi,frumoase poze.....

SpeeDBreaker 23-03-09 20:13

Re: discutii Satu Mare
 
Salutare tuturor:-), are cineva idee in ce data se tine event`ul la SM?Sau daca se mai tine..:D

W35T 23-03-09 20:16

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by SpeeDBreaker (Post 2176530)
Salutare tuturor:-), are cineva idee in ce data se tine event`ul la SM?Sau daca se mai tine..:D

din auzite prin iunie - iulie....

Spark 23-03-09 21:12

Re: discutii Satu Mare
 
daca nu gresesc .... se va tine in iunie.

floryn bmw 23-03-09 21:33

Re: discutii Satu Mare
 
korekt :))

gergo 24-03-09 07:35

Re: discutii Satu Mare
 
Suntem in faza de pregătire a evenimentului, fundraising, aprobări, etc. Pānă īn 1 mai vă rog să aveţi răbdare, atunci vom posta comunicat oficial.

tuske2 24-03-09 11:03

Re: discutii Satu Mare
 
2 Attachment(s)
Salutare care vreti si va intereseaza un show adevarat click aici http://www.carstyling.hu/show2009/hu/index.php sau www.tuningshow.hu se anunta un show adevarat la Budapesta toti vom fii bine veniti spunea un prieten de acolo.Show ul este intre 11 si 13 aprilie 2009 la hungexpo.Fete,masini,show ce mai vreti


All times are GMT +2. The time now is 09:42.

- Copyright 2026 4Tuning