![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Ala e cream deja !
|
Re: Golf 4 - My Angel!
GopPo ...corect ;)
Alex _Ice...in genu ala se vede si culoarea asta "pe intuneric" ;) ... ma bucur ca nu mai stau ca prostu pe la cozi si altea alea sa schimb culoarea in talon .. tara de prosti din care fac parte si eu :eyebrow: |
Re: Golf 4 - My Angel!
ohoo cozi si daca ar fi sa se uite doar pentru schimbarea culorii dar ei verifica tot !
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Ce se mai aude cu masina ?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
...se munceste la ......ceva ;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Misteriosule...:rolleyes2
|
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
...ceva de genu :arrow:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
domnu, tu vrei sa o scoti golf 6 si nu ne spui :-P
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Frumoasa modificarea pe care vrei sa o faci:-)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
eu in locul tau daca tot faci o treaba as schimba manerele cu unele de Audi A4 model 2002 - 2003 :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
... daca aveam bani ,faceam multeee :idea:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Intrebarea mea pt tine e daca chiar iese ceea ce ti-ai propus sa faci la portiera ! Pt ca sunt cam in suspiciuni si nedumerit ce gama larga de decupari se fac ca sa iti iasa !
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
....trebuie masurat foarte bine ....aici (poza) faceam o mica "matrita" ,o sa revin cu poze
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:03. |
- Copyright 2026 4Tuning