Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

MnezO 12-01-11 11:37

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ala e cream deja !

jock 12-01-11 11:37

Re: Golf 4 - My Angel!
 
GopPo ...corect ;)

Alex _Ice...in genu ala se vede si culoarea asta "pe intuneric" ;) ... ma bucur ca nu mai stau ca prostu pe la cozi si altea alea sa schimb culoarea in talon .. tara de prosti din care fac parte si eu :eyebrow:

MnezO 12-01-11 11:39

Re: Golf 4 - My Angel!
 
ohoo cozi si daca ar fi sa se uite doar pentru schimbarea culorii dar ei verifica tot !

miri 17-01-11 16:35

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ce se mai aude cu masina ?

jock 17-01-11 17:15

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...se munceste la ......ceva ;)

miri 17-01-11 17:19

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3994669)
...se munceste la ......ceva ;)

Nu vrei sa ne dai niste detali?

vinyl 17-01-11 17:19

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Misteriosule...:rolleyes2

jock 18-01-11 12:50

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
...ceva de genu :arrow:

Alex _Ice 18-01-11 13:13

Re: Golf 4 - My Angel!
 
domnu, tu vrei sa o scoti golf 6 si nu ne spui :-P

valitataye 18-01-11 15:43

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Frumoasa modificarea pe care vrei sa o faci:-)

JusT_SaY_BoBo 18-01-11 19:25

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3997372)
...ceva de genu :arrow:

frumos..dar dupa vopsire trebuie sa ai mare grija cand deschizi portierele sa nu dai cu unghia sa zgarii,cel putin la mine in spatele manerului se vad zgarieturi mici dar multe de la unghii...:oops:

mar|us 18-01-11 19:27

Re: Golf 4 - My Angel!
 
eu in locul tau daca tot faci o treaba as schimba manerele cu unele de Audi A4 model 2002 - 2003 :D

jock 18-01-11 20:31

Re: Golf 4 - My Angel!
 
... daca aveam bani ,faceam multeee :idea:

MnezO 18-01-11 22:16

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Intrebarea mea pt tine e daca chiar iese ceea ce ti-ai propus sa faci la portiera ! Pt ca sunt cam in suspiciuni si nedumerit ce gama larga de decupari se fac ca sa iti iasa !

jock 18-01-11 22:21

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
....trebuie masurat foarte bine ....aici (poza) faceam o mica "matrita" ,o sa revin cu poze


All times are GMT +2. The time now is 07:03.

- Copyright 2026 4Tuning