Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 08-07-09 10:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2469792)
mai taci din gura cu observatiile tale.Daca erai un om care avea gusturi bune te intelegeam :P

hai ca ai inceput sa pupi in fund putin lumea :lol::lol::lol::lol:

daffy duck™ 08-07-09 10:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2470152)
adevarat.....:lol::lol::lol:

hai gata goppo ca se ia drk de noi :lol:
el a zis ca noi am vb serios...:lol::lol::lol:
sau tu chiar vb serios :lol:??

GopPo 08-07-09 10:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
am fost cat se poate de serios

app...asta e fostul "propretar" al masini????

johnny325 08-07-09 11:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) =)))))))))

Lucian_GXZ 08-07-09 13:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) ba cata imaginatie aveti sa mor... :))

RoByNeT 08-07-09 14:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2470176)
am fost cat se poate de serios

app...asta e fostul "propretar" al masini????

ce ratat esti sa mor =)))))))

GopPo 08-07-09 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hopa...te-ai trezit....GURY.....=))

jakal 08-07-09 14:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2470176)
am fost cat se poate de serios

app...asta e fostul "propretar" al masini????

el e ....sa moara baietii.....ce tare........:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

johnny325 08-07-09 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2470795)
hopa...te-ai trezit....GURY.....=))

da pisy m-am trezit
gogu pentru asta ai un Big Mac:lol::lol::lol::lol:

daffy duck™ 08-07-09 15:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci clar nu o sa vezi ceva de la jhonny :lol::lol::lol::lol:

johnny325 08-07-09 15:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol:adica?

Tweety_rzw 08-07-09 15:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2470905)
deci clar nu o sa vezi ceva de la jhonny :lol::lol::lol::lol:

Are abonament la McDonald's ?:oops:Păi nu vede nimic că iee scump domne abonamentul :))

daffy duck™ 08-07-09 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
scump scump...dincolo era mai ieftinache :lol::lol:

Tweety_rzw 08-07-09 15:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2470933)
scump scump...dincolo era mai ieftinache :lol::lol:

Poate ne duduie pe amândoi jhonny :))=)) să ne dea să sărim în sus ca muştarul de la grătar când am fost noi atunci :))=)),mama ce nemâncaţi mai eram =))) gxz era cu cârnatul ,tătăică cu micii :)))

Tweety_rzw 08-07-09 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
GXZ mai dau şi eu jos stickeru de pe maşină dacă tot nu mai sunt în inferno?:???:


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning