![]() |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
nu a strans ambalajele respective dar lasa ca a strans dupa cateva zile ce a aruncat o baba pe jos..deci si-a scos parleala pt ambalajele respective |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Adica si-a scos parleala aruncand o baba pe jos?????
Pai si tu l-ai lasat????? =))))))) |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
nu aia am zis dar oricum, pot eu sa ma pun in calea fericirii lui? :lol: |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
2 Attachment(s)
Astezi am fost prin REMAT Chitila cu un prieten, cautam un set de roti de Papuc si eu am plecat de acolo cu 2 faruri Elba intr-o stare foarte buna, ale mele au oglinzile deteliorate rau de tot si aveau si suruburile de ajustare rupte.... asa ca pentru 20 de lei era pacat sa nu le iau:-P
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Ai cumva neoane albastre ?
Nu de alta , dar parca te-am vazut prin Costinesti. Era noapte si nu am vazut bine. |
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Foarte frumoasa bafta si..la mai multi km/h:twisted:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Quote:
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
Te apuci sa arunci cable pe masina mea cand lucrez la ea .... Las ca vin eu sa-ti zgarii WID-uuuu:D
|
Re: Dacia 1300 `76 - B 44 DVL
4 Attachment(s)
Quote:
O copie mai bine zis:-p Quote:
Astazi am facut o super achizitie, am cumparat o baie de ulei de R18 Turbo pentru super pretul de 30 de lei:D, care este mult mai mica decat baia mea de ulei:D sper sa incapa pompa de ulei in ea... sper:lol: daca nu cumparam si o pompa de ulei de Turbo nu e panica:lol: Cam asa arata majestatea dansei:oops: cand o sa schimb ulei si filtru o sa facem si o proba la asta mica:-P |
| All times are GMT +2. The time now is 16:00. |
- Copyright 2026 4Tuning