![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Da fara eleron:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Eu cred ca arata bine si fara :evil: Imi place stickerul cu "baby on board" :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
sal jock am aflat de la userul ce a scris inaintea mea..ca ai reusit sa scoti erenul ala de r32 intreg! Il mariti?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Pana la urma cu ce te incurca eleronul ala? :) arata bine si fara...dar mie mai mult imi placea cu :D sa inteleg ca mergi pe rat style de acum incolo ? :)) glumesc.. mult succes in continuare..imi place culoarea aleasa
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Multumesc , deja "capacul" de la baterie este la vopsit ;) ...urmeaza manere interior ,oglinzi ....etc.
|
Re: Golf 4 - My Angel!
mi-ar placea sa ne minta jock ca o vopseste gri etc...si cand o scoate de la vopsitorie, si vedem poze cu ea sa fie rat style vopsita :))
stici ca jock se tine mereu de suprize si chiestii custom :D |
Re: Golf 4 - My Angel!
:)) ...de data asta nu :twisted:, .....culoare va fi silver leaf metallic ;)
http://data.motor-talk.de/data/galle...f-metallic.jpg |
Re: Golf 4 - My Angel!
O sa fie culoarea pe golful tau:-)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
frumos, domnule, frumos! :D
bafta cu ea :lol: |
Re: Golf 4 - My Angel!
Pe cand ar fi gata, martie?:lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
usor ca sti ca am incredere in tine ca iese bine
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
..iunie -iulie ' sper:sad: |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
am inteles ideea....ai vrut sa adaugi un strop de frumusete topicului :lol::lol::lol: |
Re: Golf 4 - My Angel!
nu o faci un pic mai inchisa , ca la 1:17 :)
https://www.youtube.com/watch?v=naeIkyQRv2Q |
| All times are GMT +2. The time now is 11:30. |
- Copyright 2026 4Tuning