Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

valitataye 09-01-11 00:29

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Da fara eleron:D

B-99-SAA 09-01-11 15:09

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Eu cred ca arata bine si fara :evil: Imi place stickerul cu "baby on board" :D

uNq1 10-01-11 13:50

Re: Golf 4 - My Angel!
 
sal jock am aflat de la userul ce a scris inaintea mea..ca ai reusit sa scoti erenul ala de r32 intreg! Il mariti?

jock 10-01-11 16:18

Re: Golf 4 - My Angel!
 
B-99-SAA ... "baby on road" :D


uNq1 >>> https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...-golf-4-a.html

ovydyu4all 10-01-11 20:30

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Pana la urma cu ce te incurca eleronul ala? :) arata bine si fara...dar mie mai mult imi placea cu :D sa inteleg ca mergi pe rat style de acum incolo ? :)) glumesc.. mult succes in continuare..imi place culoarea aleasa

jock 10-01-11 21:05

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Multumesc , deja "capacul" de la baterie este la vopsit ;) ...urmeaza manere interior ,oglinzi ....etc.

yg.alex 10-01-11 21:37

Re: Golf 4 - My Angel!
 
mi-ar placea sa ne minta jock ca o vopseste gri etc...si cand o scoate de la vopsitorie, si vedem poze cu ea sa fie rat style vopsita :))

stici ca jock se tine mereu de suprize si chiestii custom :D

jock 10-01-11 21:48

Re: Golf 4 - My Angel!
 
:)) ...de data asta nu :twisted:, .....culoare va fi silver leaf metallic ;)

http://data.motor-talk.de/data/galle...f-metallic.jpg

valitataye 10-01-11 21:55

Re: Golf 4 - My Angel!
 
O sa fie culoarea pe golful tau:-)

TR.91.ZML 10-01-11 22:35

Re: Golf 4 - My Angel!
 
frumos, domnule, frumos! :D
bafta cu ea :lol:

Decodat 11-01-11 07:51

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Pe cand ar fi gata, martie?:lol:

B_60UPE 11-01-11 08:14

Re: Golf 4 - My Angel!
 
usor ca sti ca am incredere in tine ca iese bine

jock 11-01-11 09:52

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by Decodat (Post 3974019)
Pe cand ar fi gata, martie?:lol:


..iunie -iulie ' sper:sad:

GopPo 12-01-11 10:11

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3964099)
Multumesc :oops:

...si incepem anul cu un downgrade :???:

...eleronul (r32) este intreg si va fi pus la vanzare (350 ron)

Multumesc Zeta pentru poze ;)

te dau in judecata ca publici poze cu mine fara sa-mi dau acordu' :lol:
am inteles ideea....ai vrut sa adaugi un strop de frumusete topicului :lol::lol::lol:

Alex _Ice 12-01-11 11:18

Re: Golf 4 - My Angel!
 
nu o faci un pic mai inchisa , ca la 1:17 :)
https://www.youtube.com/watch?v=naeIkyQRv2Q


All times are GMT +2. The time now is 11:30.

- Copyright 2026 4Tuning