Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 07-07-09 22:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Frumos golful e GTI :shock: ? E frumos foc....dar tot mai frumos e e30,ar fi calumea să îi faci capota la bmw acelaşi portocaliu să continue cum trebuie culoarea :D

daffy duck™ 07-07-09 22:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mama ce grila de manelaur are andu sa moara baieteii :lol::lol::lol:

Tweety_rzw 07-07-09 23:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
"Ie dă platină băh să moară duşmanii lui dă hinvidie":lol::lol:

Lucian_GXZ 08-07-09 00:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Momentan masina va ramane asa la capitolul culoare... si usor usor cate o inbunatatire - doua pe seara :)

KENZO 08-07-09 00:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Frumoase rau masinile,mai ales urs-u fotzaaaa rau.Sa o stapanesti sanatos Lucian'e;)

Lucian_GXZ 08-07-09 00:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mercy mercy :D

DRK*DeSiGn 08-07-09 01:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2469529)
mama ce grila de manelaur are andu sa moara baieteii :lol::lol::lol:

mai taci din gura cu observatiile tale.Daca erai un om care avea gusturi bune te intelegeam :P

Tweety_rzw 08-07-09 02:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2469792)
mai taci din gura cu observatiile tale.Daca erai un om care avea gusturi bune te intelegeam :P

Să te înţep drk'ule taci mă abea îşi revenise topicu...:lol: mai lasă-l şi tu în pace :P

DRK*DeSiGn 08-07-09 02:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
musti mana care te-a crescut razvanica? :)))) nu este cearta este doar un simplu adevar.....am uitat sa precize ca

ACEST TEXT ESTE UN PAMFLET,VA RUGAM SA IL TRATATI CA ATARE

este valabil si pt postul de mai sus :P

jakal 08-07-09 02:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
f.smecher ursu boss....bv..imi place mult.....ce pot sa zic ...bafta cu recarosarea....

eu plec sa aduc un A4 pt un prieten, un gunoi de ford fiesta care il luam gratis...:)):)) si poate gasesc si eu ceva dragutz pt mine.....

tare rau masca lui andu la golf...:)):))......a luat-o de la d-aia cu palari mari si mustatile rasucite?.......:):):))))

DRK*DeSiGn 08-07-09 02:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jakal ii tii partea lu daffy aicea?? :)))

DRK*DeSiGn 08-07-09 02:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2469827)
.................................
tare rau masca lui andu la golf...:)):))......a luat-o de la d-aia cu palari mari si mustatile rasucite?.......:):):))))


aceasta remarca macar vine de la un om cu gust la tuning :D ca doar daia arata MOM-ul intr-un mare fel :D

jakal 08-07-09 02:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu tin partea nimanui......imi spun doar parerea..:)):))
cred ca propietarul i-a zis"masina e tzipla sa moara familia mea"....:)):))

Lucian_GXZ 08-07-09 09:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Jaka, daca cumva vezi partea de sus de pe la vreun mtech 2 de plastic sau 2 pleoapeȚ(stanga-dreapta fara sa treaca peste nas) dar tot de plastic baga mana in ele si iti decontez la bucale ca eu nu am gasit nimic :) :D

GopPo 08-07-09 09:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2469529)
mama ce grila de manelaur are andu sa moara baieteii :lol::lol::lol:

adevarat.....:lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning