![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Frumos golful e GTI :shock: ? E frumos foc....dar tot mai frumos e e30,ar fi calumea să îi faci capota la bmw acelaşi portocaliu să continue cum trebuie culoarea :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mama ce grila de manelaur are andu sa moara baieteii :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
"Ie dă platină băh să moară duşmanii lui dă hinvidie":lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Momentan masina va ramane asa la capitolul culoare... si usor usor cate o inbunatatire - doua pe seara :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Frumoase rau masinile,mai ales urs-u fotzaaaa rau.Sa o stapanesti sanatos Lucian'e;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mercy mercy :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
musti mana care te-a crescut razvanica? :)))) nu este cearta este doar un simplu adevar.....am uitat sa precize ca
ACEST TEXT ESTE UN PAMFLET,VA RUGAM SA IL TRATATI CA ATARE este valabil si pt postul de mai sus :P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
f.smecher ursu boss....bv..imi place mult.....ce pot sa zic ...bafta cu recarosarea....
eu plec sa aduc un A4 pt un prieten, un gunoi de ford fiesta care il luam gratis...:)):)) si poate gasesc si eu ceva dragutz pt mine..... tare rau masca lui andu la golf...:)):))......a luat-o de la d-aia cu palari mari si mustatile rasucite?.......:):):)))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
jakal ii tii partea lu daffy aicea?? :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
aceasta remarca macar vine de la un om cu gust la tuning :D ca doar daia arata MOM-ul intr-un mare fel :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu tin partea nimanui......imi spun doar parerea..:)):))
cred ca propietarul i-a zis"masina e tzipla sa moara familia mea"....:)):)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Jaka, daca cumva vezi partea de sus de pe la vreun mtech 2 de plastic sau 2 pleoapeȚ(stanga-dreapta fara sa treaca peste nas) dar tot de plastic baga mana in ele si iti decontez la bucale ca eu nu am gasit nimic :) :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
|
- Copyright 2026 4Tuning