Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colt Legislativ (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ.html)
-   -   Totul despre taxa auto pentru maşinile rulate (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ/99944-taxa-auto-masinile-rulate.html)

adrian78bmw 16-02-09 19:07

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
cica se reduce cu 30%

Khaid 16-02-09 19:37

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
ori tripla ori dubla..tot mult e

Khaid 16-02-09 19:44

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
TOT CUM VOR EI O SA FACA... ADICA IN FAVOAREA LOR..SI DEFAVOAREA NOASTRA...

DyZ 16-02-09 21:19

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
voi sunteti multumiti cu decizia asta ? eu nu prea sunt ... de la 600 la 1200 ... sunt niste jenti si toate consumabilele ...

luckas 16-02-09 21:24

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
ORI PLATIM ,ORI FACEM SCANDAL :bat::bat::bat::bat::bat:, SAU ASTEPTAM PINA IN TOAMNA ,CIND POATE VA FI O LEGE DE DOAMNE AJUTA. ALEGETI. :peace::peace::peace:

DyZ 16-02-09 21:26

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
eu tot ce am inteles este ca taxa asta va ramane ... iar din toamna vor sa bage ceva in + la impozit ... deci ... prefer scandal :|

akileon 16-02-09 21:27

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
pai si stai cu masina pe bara pana in toamna? se alege prafu de ea

D o n n 16-02-09 21:33

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
a mea a stat pe dreapta din decembrie 2007....asa ca....acum a ajuns la dezmembrari...deci traiasca romania.....dupa ceausescu...sa fie impreuna...asta e...euro2 al meu polueaza mai mult decat dacia 1300 din `70,aro din '60,nu mai spun de celebrul trabant...asta e romania fratilor..ai putere si bani ...face orice...nu ai...stai si rabzi...

luckas 16-02-09 21:43

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
Quote:

Originally Posted by akileon (Post 2073403)
pai si stai cu masina pe bara pana in toamna? se alege prafu de ea

PAI CE DRACU SA FAC? ACUM TRIPLA E 3000 ,DUBLA VA FII 2000 SI CEVA,SIMPLA E 1000 SI CEVA. M##TI MAMI LOR......:bat::bat::bat:

Khaid 17-02-09 02:01

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
AIUREA..

Vasi11 17-02-09 04:40

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
toate ordonantele, taxele si hartogaraia ar trebuii indesate in fundul unor ministri:)

liviu27 17-02-09 07:56

Ramane dublata,dar se calculeaza la 4 ron si ceva pentru un euro.Deci,tot mare este.Hotii draq.

La 1000 de euro mai dam 6,7 sute de ron.

Tzepozzz 17-02-09 08:47

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
Quote:

Originally Posted by liviu27 (Post 2074201)
Ramane dublata,dar se calculeaza la 4 ron si ceva pentru un euro.Deci,tot mare este.Hotii draq.

se calculeaza la 3.7364

liviu27 17-02-09 08:51

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
ar fi bine.dar nu se stie ce mai viseaza astia de la guvern.

johhny 17-02-09 08:51

Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
 
ministrul a zis ca se calculeaza la cursul bnr din ziua respectiva cand o platesti.


All times are GMT +2. The time now is 23:55.

- Copyright 2026 4Tuning