![]() |
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
cica se reduce cu 30%
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
ori tripla ori dubla..tot mult e
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
TOT CUM VOR EI O SA FACA... ADICA IN FAVOAREA LOR..SI DEFAVOAREA NOASTRA...
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
voi sunteti multumiti cu decizia asta ? eu nu prea sunt ... de la 600 la 1200 ... sunt niste jenti si toate consumabilele ...
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
ORI PLATIM ,ORI FACEM SCANDAL :bat::bat::bat::bat::bat:, SAU ASTEPTAM PINA IN TOAMNA ,CIND POATE VA FI O LEGE DE DOAMNE AJUTA. ALEGETI. :peace::peace::peace:
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
eu tot ce am inteles este ca taxa asta va ramane ... iar din toamna vor sa bage ceva in + la impozit ... deci ... prefer scandal :|
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
pai si stai cu masina pe bara pana in toamna? se alege prafu de ea
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
a mea a stat pe dreapta din decembrie 2007....asa ca....acum a ajuns la dezmembrari...deci traiasca romania.....dupa ceausescu...sa fie impreuna...asta e...euro2 al meu polueaza mai mult decat dacia 1300 din `70,aro din '60,nu mai spun de celebrul trabant...asta e romania fratilor..ai putere si bani ...face orice...nu ai...stai si rabzi...
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
Quote:
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
AIUREA..
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
toate ordonantele, taxele si hartogaraia ar trebuii indesate in fundul unor ministri:)
|
Ramane dublata,dar se calculeaza la 4 ron si ceva pentru un euro.Deci,tot mare este.Hotii draq.
La 1000 de euro mai dam 6,7 sute de ron. |
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
Quote:
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
ar fi bine.dar nu se stie ce mai viseaza astia de la guvern.
|
Re: Guvernul triplează de la 15.12.2008 taxa auto pentru maşinile rulate
ministrul a zis ca se calculeaza la cursul bnr din ziua respectiva cand o platesti.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:55. |
|
- Copyright 2026 4Tuning