![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce pot spune sa-l stapanesti sanatos si fara incidente...imi place batranu urs chiar acuma cand am venit din colentina erai langa mine dar nu am bagat de seama dupa ce am mers eu inainte si ai facut tu stg pe straduta la titan pe acolo am obs o placuta GXZ Turbo in luneta si am banuit ca esti tu :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa il stapanesti sanatos luciane,credeti-ma k masina arata mult mai bine live dekt in poze.este un urs tipla
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mercy frumos baietzi, am auzit ca si tu(bogdy) ai pus jante pe masina... sa le stapanesti sanatos, si astept si eu o poza sa vad cum dau..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baga si tu un tel si zi ce preturi mai sint p-acolo.....vineri vreau sa plec si eu....
sa il stapanesti sanatos.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu am plecat la sigur.... (l-am vazut pe mobile.de, am vb cu omu si am plecat). Ce te bate gandu sa aduci? pentru tine?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Poză cu jantele lui Bog !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Frumoase jantele, bravo domne, 17inch?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Yes :D 215/40.R17
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
jante arcuri sport nebunii dasta minore :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
faruri negre nimicuri dastea aaaa?:D
bafta incontinuare |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da umeaza evacurare si bara pe spate cat de repede se poate dar ma tine in loc o piesa ca demaram lucrarea ce sa zic sper sa aud de bine despre voi si sa nu pierdeti oamenii de valoare care sunt putini
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
30 Attachment(s)
Asa cum promiteam.. cateva poze... cu masina si de pe drum...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
si continuarea...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
si ultima parte....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cat te-a costat golful?
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:53. |
|
- Copyright 2026 4Tuning