Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 06-07-09 22:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce pot spune sa-l stapanesti sanatos si fara incidente...imi place batranu urs chiar acuma cand am venit din colentina erai langa mine dar nu am bagat de seama dupa ce am mers eu inainte si ai facut tu stg pe straduta la titan pe acolo am obs o placuta GXZ Turbo in luneta si am banuit ca esti tu :)

DRK*DeSiGn 06-07-09 22:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa il stapanesti sanatos luciane,credeti-ma k masina arata mult mai bine live dekt in poze.este un urs tipla

Lucian_GXZ 07-07-09 09:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mercy frumos baietzi, am auzit ca si tu(bogdy) ai pus jante pe masina... sa le stapanesti sanatos, si astept si eu o poza sa vad cum dau..

jakal 07-07-09 10:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baga si tu un tel si zi ce preturi mai sint p-acolo.....vineri vreau sa plec si eu....

sa il stapanesti sanatos....

Lucian_GXZ 07-07-09 10:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu am plecat la sigur.... (l-am vazut pe mobile.de, am vb cu omu si am plecat). Ce te bate gandu sa aduci? pentru tine?

Tweety_rzw 07-07-09 14:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Poză cu jantele lui Bog !

Lucian_GXZ 07-07-09 16:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Frumoase jantele, bravo domne, 17inch?

BGY_Bogdy 07-07-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Yes :D 215/40.R17

BGY_Bogdy 07-07-09 17:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jante arcuri sport nebunii dasta minore :D

johnny325 07-07-09 17:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
faruri negre nimicuri dastea aaaa?:D
bafta incontinuare

BGY_Bogdy 07-07-09 17:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da umeaza evacurare si bara pe spate cat de repede se poate dar ma tine in loc o piesa ca demaram lucrarea ce sa zic sper sa aud de bine despre voi si sa nu pierdeti oamenii de valoare care sunt putini

Lucian_GXZ 07-07-09 21:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
30 Attachment(s)
Asa cum promiteam.. cateva poze... cu masina si de pe drum...

Lucian_GXZ 07-07-09 21:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
6 Attachment(s)
si continuarea...

Lucian_GXZ 07-07-09 21:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
6 Attachment(s)
si ultima parte....

o_kh3 07-07-09 21:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cat te-a costat golful?


All times are GMT +2. The time now is 06:53.

- Copyright 2026 4Tuning