Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

momo 16-05-06 11:14

Re: Diverse discutii
 
iti dau eu alta!

PENTRU NOI TOATE SEMAFOARELE INDICA VERDE!

Skma 16-05-06 18:03

Re: Diverse discutii
 
Quote:

SA O STAPANESTI SANATOS MAKR NU AI APUCAT SA FACI SI U ANUL DE LA ULTIMA AMENDA ...... IN FINE PAKT K AI LUAT AMENDA DAR CINE TE PUNE SA MERGI REPEDE ASCULTA RADIO PRAHOVA K ZIC AIA UNDE SUNT AMPLASATE RADARELE IN PLOIESTI

Esti penibil ! auzi asculti Radion Prahova ca au ei pile si-ti spun unde sunt radarele :lol: :lol: :lol:

momo 16-05-06 19:29

Re: Diverse discutii
 
lasa bey skama radiourile si munca ca te-mbatranesc cu 10 ani pe zi... baremi daca ai face si tu ceva folositor :lol:

DONU' 16-05-06 23:05

Re: Diverse discutii
 
El face frate.
Munca n-a omorat pe nimeni, iar daca risca el e treaba lui, nu?
Nesomn asculta radio sa vada unde-s radarele, si pe urma ne da la toti telefoane si bipuri, mesaje, sa ne spuna unde-s radarele (kit ca tinem masinile prin garaje si nu iesim nicaieri ;)...)

Tu ce faci folositor buey Momo?
Ca pana acuma... vad ca respiri aerul de pomana :D (glumesc)... sau nu...

tre 17-05-06 01:03

Re: Diverse discutii
 
"mergem incet ca e multe gropi"

Bmw_E30dak 17-05-06 18:10

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tre
"mergem incet ca e multe gropi"


este bine romana asta tre lool:))

Skma 17-05-06 18:17

Re: Diverse discutii
 
Era in spirit de gluma in caz ca nu ti-ai dat seama

DONU' 17-05-06 18:19

Re: Diverse discutii
 
Da i-auzi la asta, ma...
"este bine romana asta"
Este bine sau este buna? :lol:
Lasa-neeee! Lasa-neeee! Neeeesoooomn, lasa-neeee!!!

Bmw_E30dak 17-05-06 18:21

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU'
Da i-auzi la asta, ma...
"este bine romana asta"
Este bine sau este buna? :lol:
Lasa-neeee! Lasa-neeee! Neeeesoooomn, lasa-neeee!!!


dak nu ai vazut eu am facut aluzie la ce a spus tre ataaaaattt

Bmw_E30dak 17-05-06 18:22

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by Skmadtm
Era in spirit de gluma in caz ca nu ti-ai dat seama

mi-am dat seama dar... voi

momo 17-05-06 18:34

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU'

Tu ce faci folositor buey Momo?
Ca pana acuma... vad ca respiri aerul de pomana :D (glumesc)... sau nu...



frate daca nu eram eu aveai si acu petele pe capota!!!!!
asa ca... nu ti-a iesit!!! :D

shantzu 17-05-06 18:45

Re: Diverse discutii
 
mama ce masina are donu :lol: dupa ce ca are aripa de alta culoarea mai avea si pete pe capota :lol: fara suparare donule , ca stii ca glumesc

DONU' 17-05-06 19:36

Re: Diverse discutii
 
Shantzule, ai uitat de zgarietura dupa bara pe fatza :lol:
Momo, esti un greu... merci de polishat capota.
Dau 10 Ron, nu mi-o faci pe toata? :p Baa, dar nu cu scuipat :lol:

Skma 17-05-06 19:47

Re: Diverse discutii
 
Quote:

lasa bey skama radiourile si munca ca te-mbatranesc cu 10 ani pe zi... baremi daca ai face si tu ceva folositor
Ce ai vrut sa spui prin asta ca nu inteleg? :rolleyes2

DONU' 17-05-06 19:53

Re: Diverse discutii
 
A glumit si el maaa, nu stii cum face Momo... :D ?


All times are GMT +2. The time now is 08:17.

- Copyright 2026 4Tuning