Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

Hunor 14-10-10 08:32

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
eu am sa lipsesc si saptamina asta din nefericire !

=Oke= 15-10-10 21:24

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Daca nu o sterg din orash... o sa fiu prezent. Da cred ca o sa fiu prezent :-P

PuFuL3T3 15-10-10 21:57

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Voi fi acolo daca nu intervine ceva neprevazut ;)

=Oke= 19-10-10 17:30

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Rushinica...rushinica...ruushiiiniiicaaa!!!!!
Am mers duminica la interex shi nu imi venea sa cred ca ii goala parcarea, nici macar unul, nimic, gol, nimeni! Am crezut ca mi-sa stricat ceasul da mergea bine. Am stat o juma de ora shi tot nimeni shi nimic. Cel mai tare ar fi fost sa vina Garda sa ma ia la intrebari ca ce fac acolo ca shi muream de ras:lol:...

baranyka 19-10-10 18:00

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by =Oke= (Post 3740619)
Rushinica...rushinica...ruushiiiniiicaaa!!!!!
Am mers duminica la interex shi nu imi venea sa cred ca ii goala parcarea, nici macar unul, nimic, gol, nimeni! Am crezut ca mi-sa stricat ceasul da mergea bine. Am stat o juma de ora shi tot nimeni shi nimic. Cel mai tare ar fi fost sa vina Garda sa ma ia la intrebari ca ce fac acolo ca shi muream de ras:lol:...

:-P:-P:D:D da parca catva au fost pe acolo undeva vro 3 massini din cate am auzit io:P jos teai uitat?

HR-27-COS 19-10-10 18:18

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by =Oke= (Post 3740619)
Rushinica...rushinica...ruushiiiniiicaaa!!!!!
Am mers duminica la interex shi nu imi venea sa cred ca ii goala parcarea, nici macar unul, nimic, gol, nimeni! Am crezut ca mi-sa stricat ceasul da mergea bine. Am stat o juma de ora shi tot nimeni shi nimic. Cel mai tare ar fi fost sa vina Garda sa ma ia la intrebari ca ce fac acolo ca shi muream de ras:lol:...

shi noi am fost acolo cu doua masini si am stat cam 5 minute si am plecat... chiar slabut stam cu intalniri..

zsoltpihe 19-10-10 19:33

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Acum chiar si eu am fost acolo,pe la 18:20 am ajuns si nu era nimeni:sad:

Petyy007 19-10-10 20:43

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by zsoltpihe (Post 3741030)
Acum chiar si eu am fost acolo,pe la 18:20 am ajuns si nu era nimeni:sad:

bine mai..nu va putetzi organiza fara mine ..astai clar..dak eu nu sunt in oras voi nu facetzi nimik....

Spilner 20-10-10 03:29

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Petyy007 (Post 3741292)
bine mai..nu va putetzi organiza fara mine ..astai clar..dak eu nu sunt in oras voi nu facetzi nimik....

O fost frig poate, si deaia nu au fost :)

Petyy007 20-10-10 15:37

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Spilner (Post 3742047)
O fost frig poate, si deaia nu au fost :)

bine ma anu trecut ploua,ningea era -20 de grade si tot era lume....

TheNZN 20-10-10 19:58

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
a intervenit plictiseala cred eu...si deaia nu mai prea vine lume...

Spilner 20-10-10 19:58

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
asa de curiozitate cati va adunati ? persoane..masini...si de intalnirea babelor...is numa dacii ?:D

baranyka 20-10-10 22:53

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Spilner (Post 3743992)
asa de curiozitate cati va adunati ? persoane..masini...si de intalnirea babelor...is numa dacii ?:D

da sigur dacii!!~~ cumsa nu 1000:-P:-P:-P:D:D

Spilner 20-10-10 23:46

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
bine maah fara suparare nu va luam la misto...da am intrebat de ce BABELOR... :) asa de curiozitate.. vine de la ceva..?

baranyka 21-10-10 00:01

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Spilner (Post 3744709)
bine maah fara suparare nu va luam la misto...da am intrebat de ce BABELOR... :) asa de curiozitate.. vine de la ceva..?

aaaa bine ma:D da asta vine dela unu care e inebunit dupa dacii:D si la inceput cand am inceput toata nebunia am fost cu 4 ru dacii una mai batrana ca cealalta;) si de acolo am ajuns sa vina cat mai multi si mai multi cred ca recordul e de vro 50 de masini si peste 100 de persoane (parca ).... a si politia :twisted::twisted:


All times are GMT +2. The time now is 03:11.

- Copyright 2026 4Tuning