![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
eu am sa lipsesc si saptamina asta din nefericire !
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Daca nu o sterg din orash... o sa fiu prezent. Da cred ca o sa fiu prezent :-P
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Voi fi acolo daca nu intervine ceva neprevazut ;)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Rushinica...rushinica...ruushiiiniiicaaa!!!!!
Am mers duminica la interex shi nu imi venea sa cred ca ii goala parcarea, nici macar unul, nimic, gol, nimeni! Am crezut ca mi-sa stricat ceasul da mergea bine. Am stat o juma de ora shi tot nimeni shi nimic. Cel mai tare ar fi fost sa vina Garda sa ma ia la intrebari ca ce fac acolo ca shi muream de ras:lol:... |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Acum chiar si eu am fost acolo,pe la 18:20 am ajuns si nu era nimeni:sad:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
a intervenit plictiseala cred eu...si deaia nu mai prea vine lume...
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
asa de curiozitate cati va adunati ? persoane..masini...si de intalnirea babelor...is numa dacii ?:D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
bine maah fara suparare nu va luam la misto...da am intrebat de ce BABELOR... :) asa de curiozitate.. vine de la ceva..?
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:11. |
- Copyright 2026 4Tuning