![]() |
Re: discutii Satu Mare
Am si eu o intrebare. Cand platesc ceva legat de masina, RCA, rovinieta, etc mi se dau niste abtibilde care cica ar trebui lipite pe parbriz, eu poate nu vreau sa-mi umplu parbrizu' cu toate magariile, pot sa i-au amenda pe chestia asta cu toate ca sint platite? S-ar putea sa-mi vina proces vb prin posta cu poza cum ca nu am rovinieta sau rca?(rca mai putin, din cate stiu eu exista baza de date in care figureaza daca ai sau nu platit rca sau itp valabil)? Daca is nevoit le voi lipi, ma supun sitemului:)), poate ca-s doar eu asa mai fixat, da nu-mi place cand vad parbrizu cu cate 2-3 lipituri pe el:)) sa fie curat sa nu-mi obtureze nimic campu vizual:)))
|
Re: discutii Satu Mare
Relax omu,nu esti singurul ;)cand te opreste il arati frumos si gata, in rest nu controleaza nimeni ;)
|
Re: discutii Satu Mare
Stiti pe cineva cu plaftorma din Satu mare , eventual sa ma ajutati cu ceva nr de tel ..Va multumesc
|
Re: discutii Satu Mare
Ovi Domide: 0733-507026
Banhegyesi Lori: 0744-793538 Coexpres SRL (nu stiu persoana de contact): 0741-088481 ACR: Seletye David, 0744-792297 |
Re: discutii Satu Mare
frumoasa indemanarea de pe pista ACR,mi-a placut,care au fost primii 3?
|
Re: discutii Satu Mare
1 szambi cu golfu` ... ps: mia placut foarte mult cum a condus
2 golf 2 vr6 3 e30 jac |
Re: discutii Satu Mare
si de la clasa mai mica ?
|
Re: discutii Satu Mare
misu cu CRX locul2
vento 3 MOD: SI LOGANU CUP LOCU 1 |
Re: discutii Satu Mare
florine da ce piruete ai mai bagat:)....nu poti controla V12:)
|
Re: discutii Satu Mare
Felicitari Szamby... Ai aratat cum se conduce ! UN ADEVARAT SOFER !!! RESPECT ! GO GO !!
|
Re: discutii Satu Mare
Szambi ... FELICITARI ! ;)
asemenea si tuturor celorlalti care au participat. |
Re: discutii Satu Mare
Va multumesc mult pt. aprecieri ! Nu consider ca am facut ceva iesit din comun dar asta e pasiunea mea nr. 1 : SOFATUL ! pt. acest motiv am si decis ca in loc sa organizez inca un tuningshow in detrimentul meu, mai bine de acum inainte continui ca si pilot ;)
P.S. Respect pentru toti concurentii care au fost de fatza ! |
Re: discutii Satu Mare
P.S. nu inteleg unde au fost SI DE DATA ASTA cei care isi tureaza motoarele in sens si fac "spectacol" in privinta "tentativei de drift" :?::!:
Sa speram ca se vor prezenta la urmatoarele etape macar .... :rolleyes2 |
Re: discutii Satu Mare
nu au servo directie`:))...:))
|
Re: discutii Satu Mare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:16. |
- Copyright 2026 4Tuning