Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

A2racer(Ovi) 01-02-09 11:32

Re: discutii Satu Mare
 
Am si eu o intrebare. Cand platesc ceva legat de masina, RCA, rovinieta, etc mi se dau niste abtibilde care cica ar trebui lipite pe parbriz, eu poate nu vreau sa-mi umplu parbrizu' cu toate magariile, pot sa i-au amenda pe chestia asta cu toate ca sint platite? S-ar putea sa-mi vina proces vb prin posta cu poza cum ca nu am rovinieta sau rca?(rca mai putin, din cate stiu eu exista baza de date in care figureaza daca ai sau nu platit rca sau itp valabil)? Daca is nevoit le voi lipi, ma supun sitemului:)), poate ca-s doar eu asa mai fixat, da nu-mi place cand vad parbrizu cu cate 2-3 lipituri pe el:)) sa fie curat sa nu-mi obtureze nimic campu vizual:)))

veveve 01-02-09 16:00

Re: discutii Satu Mare
 
Relax omu,nu esti singurul ;)cand te opreste il arati frumos si gata, in rest nu controleaza nimeni ;)

IonutzMFF 05-02-09 12:13

Re: discutii Satu Mare
 
Stiti pe cineva cu plaftorma din Satu mare , eventual sa ma ajutati cu ceva nr de tel ..Va multumesc

gergo 05-02-09 15:35

Re: discutii Satu Mare
 
Ovi Domide: 0733-507026
Banhegyesi Lori: 0744-793538
Coexpres SRL (nu stiu persoana de contact): 0741-088481
ACR: Seletye David, 0744-792297

raul_rebelul2005 07-02-09 16:36

Re: discutii Satu Mare
 
frumoasa indemanarea de pe pista ACR,mi-a placut,care au fost primii 3?

quick_silver2 07-02-09 16:42

Re: discutii Satu Mare
 
1 szambi cu golfu` ... ps: mia placut foarte mult cum a condus
2 golf 2 vr6
3 e30 jac

Spark 07-02-09 17:50

Re: discutii Satu Mare
 
si de la clasa mai mica ?

floryn bmw 07-02-09 18:22

Re: discutii Satu Mare
 
misu cu CRX locul2
vento 3
MOD: SI LOGANU CUP LOCU 1

raul_rebelul2005 07-02-09 18:51

Re: discutii Satu Mare
 
florine da ce piruete ai mai bagat:)....nu poti controla V12:)

W35T 07-02-09 20:11

Re: discutii Satu Mare
 
Felicitari Szamby... Ai aratat cum se conduce ! UN ADEVARAT SOFER !!! RESPECT ! GO GO !!

Spark 08-02-09 00:02

Re: discutii Satu Mare
 
Szambi ... FELICITARI ! ;)
asemenea si tuturor celorlalti care au participat.

szambi77 08-02-09 18:25

Re: discutii Satu Mare
 
Va multumesc mult pt. aprecieri ! Nu consider ca am facut ceva iesit din comun dar asta e pasiunea mea nr. 1 : SOFATUL ! pt. acest motiv am si decis ca in loc sa organizez inca un tuningshow in detrimentul meu, mai bine de acum inainte continui ca si pilot ;)
P.S. Respect pentru toti concurentii care au fost de fatza !

szambi77 09-02-09 08:25

Re: discutii Satu Mare
 
P.S. nu inteleg unde au fost SI DE DATA ASTA cei care isi tureaza motoarele in sens si fac "spectacol" in privinta "tentativei de drift" :?::!:
Sa speram ca se vor prezenta la urmatoarele etape macar .... :rolleyes2

floryn bmw 09-02-09 17:16

Re: discutii Satu Mare
 
nu au servo directie`:))...:))

IonutzMFF 09-02-09 18:08

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by gergo (Post 2040452)
Ovi Domide: 0733-507026
Banhegyesi Lori: 0744-793538
Coexpres SRL (nu stiu persoana de contact): 0741-088481
ACR: Seletye David, 0744-792297

ms mult


All times are GMT +2. The time now is 00:16.

- Copyright 2026 4Tuning