Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

p1Tz1 31-12-10 22:48

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3944329)

La Multi Ani si tie jock :D:D

Zeta 31-12-10 23:23

Re: Golf 4 - My Angel!
 
LA MULTI ANI fratioru meu!!

bib_andrey 01-01-11 11:45

Re: Golf 4 - My Angel!
 
La multi B(ani) Jock !:-P

valitataye 01-01-11 11:56

Re: Golf 4 - My Angel!
 
La multi ani jock!

andreea_silviana 01-01-11 12:08

Re: Golf 4 - My Angel!
 
La Multi Ani! :hug:

Marica 01-01-11 20:57

Re: Golf 4 - My Angel!
 
La multi ani! Cat despre culoare, cea de pe noul Golf imi place mai mult:P

jock 01-01-11 22:17

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...asta ramane (Silver Leaf Metallic) , acum sa vad daca reusesc sa o vopsesc :sad:

ovydyu4all 02-01-11 13:31

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Lasa ca asa spui tot timpul :blahblah: scrii pesimist dar gandesti optimist :P vei reusi 100% sa o vopsesti exact cum iti place, singura chestie sa ai mare grija la ce vopsitor o duci.. In rest toate cele bune si un nou an fericit! :peace:

JusT_SaY_BoBo 02-01-11 13:39

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by ovydyu4all (Post 3946725)
Lasa ca asa spui tot timpul :blahblah: scrii pesimist dar gandesti optimist :P vei reusi 100% sa o vopsesti exact cum iti place, singura chestie sa ai mare grija la ce vopsitor o duci.. In rest toate cele bune si un nou an fericit! :peace:

la cat de perfectionist a demonstrat ca este e clar ca nu lasa el masinuta pe mana oricui:rolleyes2..8)

ovydyu4all 02-01-11 13:42

Re: Golf 4 - My Angel!
 
se poate intampla oricui...stiu ca o patise cu tinichigiul..si de aia zic :)

jock 02-01-11 13:56

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..am un prieten bun (de incredere) care mananca pe paine vopsitoria ,asa ca nu imi fac probleme ....pregatitul este marea problema

... momentan nu prea imi sta gandul la masina ....sunt probleme mai grave de rezolvat :sad:

Zeta 04-01-11 16:00

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
..si primele poze de anul asta..;)

B-99-SAA 04-01-11 16:02

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3953077)
..si primele poze de anul asta..;)

E suparata si cand doarme :lol:

jock 04-01-11 16:42

Re: Golf 4 - My Angel!
 
pai este .... de cand a venit zapada a facut 4-5 km :sad:

...mai sta si pe "tocuri" :twisted:


Zeta ,multumesc pentru plimbare ;)...si pentru poze 8)

vinyl 04-01-11 16:55

Re: Golf 4 - My Angel!
 
hai jock ,dai vopseaua aia !


All times are GMT +2. The time now is 21:22.

- Copyright 2026 4Tuning