![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
LA MULTI ANI fratioru meu!!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
La multi B(ani) Jock !:-P
|
Re: Golf 4 - My Angel!
La multi ani jock!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
La Multi Ani! :hug:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
La multi ani! Cat despre culoare, cea de pe noul Golf imi place mai mult:P
|
Re: Golf 4 - My Angel!
...asta ramane (Silver Leaf Metallic) , acum sa vad daca reusesc sa o vopsesc :sad:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Lasa ca asa spui tot timpul :blahblah: scrii pesimist dar gandesti optimist :P vei reusi 100% sa o vopsesti exact cum iti place, singura chestie sa ai mare grija la ce vopsitor o duci.. In rest toate cele bune si un nou an fericit! :peace:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
se poate intampla oricui...stiu ca o patise cu tinichigiul..si de aia zic :)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..am un prieten bun (de incredere) care mananca pe paine vopsitoria ,asa ca nu imi fac probleme ....pregatitul este marea problema
... momentan nu prea imi sta gandul la masina ....sunt probleme mai grave de rezolvat :sad: |
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
..si primele poze de anul asta..;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
pai este .... de cand a venit zapada a facut 4-5 km :sad:
...mai sta si pe "tocuri" :twisted: Zeta ,multumesc pentru plimbare ;)...si pentru poze 8) |
Re: Golf 4 - My Angel!
hai jock ,dai vopseaua aia !
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:22. |
- Copyright 2026 4Tuning