Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

NightClubRacer 31-01-09 11:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu motoru aproape calat...azi vad daca mai e bun, sau trebuie refacut :)

Ianis 31-01-09 12:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am zis ca esti vinovat de ceva anume ... si nu vreau iar sa degenereze subiectul cum a fost intodeauna .. sper sa fim mai maturi in urmatoarele discutii .. vom sta de vb stai linistit intelegere a fost si v-a fii intodeauna oricum ddegeaba postez aici discutia trebuie sa o avem face 2 face ..bafta

RoByNeT 31-01-09 13:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 2025058)
deci...am luat stikerele in seara asth...si sa moara baietii de mai pot de ras de 2 ore...:)) ma frate deci eu nu o pun pe masina dalea :)) am pus pe un logan...si un brek "SAFTY CAR" =)) Chiar ma Bufneste Rasu de mor cand le vad...zici ca e nevasta lu mikey maouse ala sa mor =)) deci..noi o sa ramanem la stikerele vechi Lucian..Binenteles daca nu ai nimic impotriva...

Fetitilii Powe Puff....saluta pe Ms.Mikey Mouse =)) =))


mai decupati din ele ... eu am mai taiat din ele si se vede super bine ..am separat capul` :)) de scrisul IMS si l`am lipit dupa deasupra ma rog o sa fac o poza eu zic ca se vede oke :P

daffy duck™ 31-01-09 14:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 2024941)
mersi roby pt sufa si mersi bogy ca m-ai tractat. Taunusu e din nou pe bara, asta e :D aaa si sory de galagie, dar asea e cu astea vechi :) duffy raman dator pt stiker?

Nu ai sa imi dai nimic....


Quote:

Originally Posted by GiGiCarbiT (Post 2025058)
deci...am luat stikerele in seara asth...si sa moara baietii de mai pot de ras de 2 ore...:)) ma frate deci eu nu o pun pe masina dalea :)) am pus pe un logan...si un brek "SAFTY CAR" =)) Chiar ma Bufneste Rasu de mor cand le vad...zici ca e nevasta lu mikey maouse ala sa mor =)) deci..noi o sa ramanem la stikerele vechi Lucian..Binenteles daca nu ai nimic impotriva...

Fetitilii Powe Puff....saluta pe Ms.Mikey Mouse =)) =))

Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2025611)
mai decupati din ele ... eu am mai taiat din ele si se vede super bine ..am separat capul` :)) de scrisul IMS si l`am lipit dupa deasupra ma rog o sa fac o poza eu zic ca se vede oke :P


Astea sunt dimensiunile...prima data cand am facut mici, dadeau bine pe masina lu bugdan (o skoda fabia rosie si nervoasa) si de atunci lucian a zis sa le facem mai mari..si asa au ramas....asta e....poate o sa facem alta...sau poate nu....vom traii si vom vedea!

BGY_Bogdy 31-01-09 16:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Night Club sincer nu te trageam daca nu era distantza mica si masina usoara stii cum este fiecare isi iubeste masina m-ai ales cand el baga bani in ea imi place sa fiu sincer ...si daffy ms pr descriere :)

BGY_Bogdy 31-01-09 16:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Astazi i-am schimbat farurile nu sunt stralucite dar sunt OK fatza de cele vechi si i-am atasat o buzitza la bara de pe fatza arata simpatic nu frumos

daffy duck™ 31-01-09 17:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
smecher raw...ce bine o duci...stopuri, faruri, numar..motor 1.8T si aia e:D

ghiszmo 31-01-09 19:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jhony pls da-mi si mie filmuletul!:) de cand ai re-intrat in club pls..

NightClubRacer 01-02-09 00:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2026083)
Night Club sincer nu te trageam daca nu era distantza mica si masina usoara stii cum este fiecare isi iubeste masina m-ai ales cand el baga bani in ea imi place sa fiu sincer ...si daffy ms pr descriere :)

asta asea e, lasa ca o fac eu si nu ma mai lasa in drum :D next time sparg caucioace si dau cercuri :lol: sau asea sper

Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2026089)
Astazi i-am schimbat farurile nu sunt stralucite dar sunt OK fatza de cele vechi si i-am atasat o buzitza la bara de pe fatza arata simpatic nu frumos

arata bine cu fustita si cu farurile :D tine-o tot asa...tu stai la piata de la cultural?

Hyena 01-02-09 01:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2026089)
Astazi i-am schimbat farurile nu sunt stralucite dar sunt OK fatza de cele vechi si i-am atasat o buzitza la bara de pe fatza arata simpatic nu frumos

ce caterinca ... ti ai pus becuri albastre si ai zis ca ti ai schimbat farurile ca nu se vede nimic schimbat in poze.... sau sunt yo chior

daffy duck™ 01-02-09 01:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
esti putin chior:)...farurile sunt schimbate...se vede ...are o fustita care nu o avea si farul nu e matuit...



P.S hyena da urgent add r3mus_golanu90

BGY_Bogdy 01-02-09 10:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hyena pe caterinca mereu :))) mi-am pus lumanari in faruri si ii trag pe astia in tzatza :)))

BGY_Bogdy 01-02-09 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[QUOTE=NightClubRacer;2027170]asta asea e, lasa ca o fac eu si nu ma mai lasa in drum :D next time sparg caucioace si dau cercuri :lol: sau asea sper


arata bine cu fustita si cu farurile :D tine-o tot asa...tu stai la piata de la cultural?[/Q Stau pe Emil Racovita pe partea cu spitalu 9 mai exact pe ALIORULUI

NightClubRacer 01-02-09 11:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aha, e bine ca suntem vecini :D ieri parca admirai ce avea un audi sub capota :lol:

BGY_Bogdy 02-02-09 18:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Azi am facut rost de inca o pereche de faruri noi noutze :D numai ca sunt oglinda pe interior total nu au cu negru cum aveam cele care le-am pus sambata:D Sambata voi fii in service si o sa le pun pe acestea :D si sper ca sa vopsesc si bara pe fatza:D

Tweety_rzw 02-02-09 22:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2031331)
Azi am facut rost de inca o pereche de faruri noi noutze :D numai ca sunt oglinda pe interior total nu au cu negru cum aveam cele care le-am pus sambata:D Sambata voi fii in service si o sa le pun pe acestea :D si sper ca sa vopsesc si bara pe fatza:D

Asteptam,sa vedem cum ii sade:lol: :dance:

Lucian_GXZ 04-02-09 11:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
"I-am" facut si eu o semnatura lu' Tataie pentru forum. Sper sa o foloseasca :)

daffy duck™ 04-02-09 12:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
caterinca :):)):):):):):):):)....

johnny325 04-02-09 17:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce-ar fi sa mai radem si noi putin :))).......

johnny325 04-02-09 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
buna tipaaaaaaaaa:)))

daffy duck™ 04-02-09 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hahahahahhhaa.....jhonny iz a biatch!!!!

johnny325 04-02-09 17:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
:peace::peace:siu acum recunoaste personaju :D,marele magician si buhuuuu

johnny325 04-02-09 17:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
macar nu sunt virgin :))))))))=)))))

RoByNeT 04-02-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
looooooooooooooool :))))))))))))))))

johnny325 04-02-09 17:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robynet,robynet dak mai bine prin calc am ceva poze si cu tine din liceu chiar:)))

johnny325 04-02-09 17:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acum seria semaforu.........

johnny325 04-02-09 17:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
..............

RoByNeT 04-02-09 17:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
furia alba frate :( saraca ... cate burn`uri a dat saraca :))))

johnny325 04-02-09 18:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ata ete dumnezeu sa o odihneasca ca acum este dauna,a intrat ala care a luat-o in curu la un tir:(

Tweety_rzw 04-02-09 19:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da cu dacia in perete ,poate iti pica un Renault din ea :twisted::evil::lol::dance:

daffy duck™ 04-02-09 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lui ia picat pe o pisica nu un renault :):):)

johnny325 04-02-09 20:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))))))))))

BGY_Bogdy 04-02-09 22:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
O fii bine ma? acuma nu se stie care ii da si care primeste ..nu uitati aparentzele insheala :))):evil::evil:

BGY_Bogdy 04-02-09 22:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
@ LUCIAN Asta e GTI-ul care ti-am vb de el la tel am zis sa pun poze aici ca e mai practic :D astept un ras de la tine sau Racy

BGY_Bogdy 04-02-09 22:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Am si eu o poza cu Daffy cand erai un mucos mic....las poza sa vb

Tweety_rzw 04-02-09 22:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Baiii sa mor...si nu altcva...puteam sa jur....ca vomit... :lol: tocmai mancam bai B G Y vrei sa ma omori? :lol: ...

daffy duck™ 04-02-09 22:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pfoai......ce misto...ce caterinca....pffffff.......live your life guys!!!! sa nu zic gays:):):):):)

Tweety_rzw 04-02-09 22:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Totul pana la daffy beei hahaleeereloorr ma-ati,ati,va-ti inteles :bat: :bat:

daffy duck™ 04-02-09 22:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa fratimiu..tine-mi partea...

DRK*DeSiGn 04-02-09 23:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu observ o f mare asemanare =))) nu te-ai maturizat f mult duffy :)))


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning