![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cu motoru aproape calat...azi vad daca mai e bun, sau trebuie refacut :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu am zis ca esti vinovat de ceva anume ... si nu vreau iar sa degenereze subiectul cum a fost intodeauna .. sper sa fim mai maturi in urmatoarele discutii .. vom sta de vb stai linistit intelegere a fost si v-a fii intodeauna oricum ddegeaba postez aici discutia trebuie sa o avem face 2 face ..bafta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
mai decupati din ele ... eu am mai taiat din ele si se vede super bine ..am separat capul` :)) de scrisul IMS si l`am lipit dupa deasupra ma rog o sa fac o poza eu zic ca se vede oke :P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
Astea sunt dimensiunile...prima data cand am facut mici, dadeau bine pe masina lu bugdan (o skoda fabia rosie si nervoasa) si de atunci lucian a zis sa le facem mai mari..si asa au ramas....asta e....poate o sa facem alta...sau poate nu....vom traii si vom vedea! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Night Club sincer nu te trageam daca nu era distantza mica si masina usoara stii cum este fiecare isi iubeste masina m-ai ales cand el baga bani in ea imi place sa fiu sincer ...si daffy ms pr descriere :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
Astazi i-am schimbat farurile nu sunt stralucite dar sunt OK fatza de cele vechi si i-am atasat o buzitza la bara de pe fatza arata simpatic nu frumos
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
smecher raw...ce bine o duci...stopuri, faruri, numar..motor 1.8T si aia e:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
jhony pls da-mi si mie filmuletul!:) de cand ai re-intrat in club pls..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
esti putin chior:)...farurile sunt schimbate...se vede ...are o fustita care nu o avea si farul nu e matuit...
P.S hyena da urgent add r3mus_golanu90 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hyena pe caterinca mereu :))) mi-am pus lumanari in faruri si ii trag pe astia in tzatza :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
[QUOTE=NightClubRacer;2027170]asta asea e, lasa ca o fac eu si nu ma mai lasa in drum :D next time sparg caucioace si dau cercuri :lol: sau asea sper
arata bine cu fustita si cu farurile :D tine-o tot asa...tu stai la piata de la cultural?[/Q Stau pe Emil Racovita pe partea cu spitalu 9 mai exact pe ALIORULUI |
Re: Diverse (topic de offtopic)
aha, e bine ca suntem vecini :D ieri parca admirai ce avea un audi sub capota :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Azi am facut rost de inca o pereche de faruri noi noutze :D numai ca sunt oglinda pe interior total nu au cu negru cum aveam cele care le-am pus sambata:D Sambata voi fii in service si o sa le pun pe acestea :D si sper ca sa vopsesc si bara pe fatza:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
"I-am" facut si eu o semnatura lu' Tataie pentru forum. Sper sa o foloseasca :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
caterinca :):)):):):):):):):)....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce-ar fi sa mai radem si noi putin :))).......
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
buna tipaaaaaaaaa:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hahahahahhhaa.....jhonny iz a biatch!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
:peace::peace:siu acum recunoaste personaju :D,marele magician si buhuuuu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
macar nu sunt virgin :))))))))=)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
looooooooooooooool :))))))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robynet,robynet dak mai bine prin calc am ceva poze si cu tine din liceu chiar:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
acum seria semaforu.........
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
..............
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
furia alba frate :( saraca ... cate burn`uri a dat saraca :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ata ete dumnezeu sa o odihneasca ca acum este dauna,a intrat ala care a luat-o in curu la un tir:(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da cu dacia in perete ,poate iti pica un Renault din ea :twisted::evil::lol::dance:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lui ia picat pe o pisica nu un renault :):):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
O fii bine ma? acuma nu se stie care ii da si care primeste ..nu uitati aparentzele insheala :))):evil::evil:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
@ LUCIAN Asta e GTI-ul care ti-am vb de el la tel am zis sa pun poze aici ca e mai practic :D astept un ras de la tine sau Racy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Am si eu o poza cu Daffy cand erai un mucos mic....las poza sa vb
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Baiii sa mor...si nu altcva...puteam sa jur....ca vomit... :lol: tocmai mancam bai B G Y vrei sa ma omori? :lol: ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pfoai......ce misto...ce caterinca....pffffff.......live your life guys!!!! sa nu zic gays:):):):):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Totul pana la daffy beei hahaleeereloorr ma-ati,ati,va-ti inteles :bat: :bat:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa fratimiu..tine-mi partea...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu observ o f mare asemanare =))) nu te-ai maturizat f mult duffy :)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning