Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

Grecu 02-05-05 20:30

1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol:

X-Ray-Eyes 02-05-05 22:35

1 Attachment(s)
LoL

Psycho 03-05-05 11:47

andrei nu se vede ce scrie .. doar am intzeles angajam personal ... si nu se vede mai mult

Spot 03-05-05 19:47

io prima data am vazut \"angajam pensionari\" ....da' dupa aia am vazut \"angajem personal\"... :roll: :roll:

ffocus 04-05-05 17:00

1 Attachment(s)
:arrow:

alexutzu 04-05-05 18:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
LoL

sa ne lamuresti si pe noi ce scrie acolo sa nu ne lasi cu ochii in soare 8)

Psycho 04-05-05 18:43

1 Attachment(s)
ffocus .. super tareeee superr tareee poza :)


uite noi lei .. in varianta autohtona :)

Grecu 04-05-05 22:30

1 Attachment(s)
Expertii au decis :lol:

Grecu 05-05-05 01:10

1 Attachment(s)
Nemultumirea fata de sistemul de alarma

X-Ray-Eyes 05-05-05 02:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
LoL

sa ne lamuresti si pe noi ce scrie acolo sa nu ne lasi cu ochii in soare 8)

ANGAJEM PERSONAL !
:peace:

dogarel 05-05-05 13:55

1 Attachment(s)
Care vrea muzica tare.....

Spot 05-05-05 16:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Grecu\"
Nemultumirea fata de sistemul de alarma

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: am ras cu lacrimi.....
dogarel check dis out https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=7293

dogarel 06-05-05 11:37

Oooops..... :oops:

Bubu_021 06-05-05 13:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Grecu\"
Nemultumirea fata de sistemul de alarma

asta a fost una din cele mai tari mesaje :))

alexutzu 06-05-05 21:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bubu_021\"
Quote:

Originally Posted by \"Grecu\"
Nemultumirea fata de sistemul de alarma

asta a fost una din cele mai tari mesaje :))

:no: :no: :no:
asta a fost UNUL din cele mai tari mesaje :twisted: :twisted: :twisted:

NU M-AM PUTUT ABTINE

alexutzu 06-05-05 21:14

:lol: :lol: :lol: AM INTALNIT SI ROMANI FERICITI :lol: :lol: :lol:
http://www.resursadefun.ro/imagini/s...-capitalei.jpg

Psycho 07-05-05 14:50

4 Attachment(s)
un tov d`al meu s`a rasturnat cu mashina .. cu un papuc .. in spate erau mai multzi ... unu din ei ..
adik urmarile :)


o sa mai fac rost de poze ... mashina e pachet .. sper sa ii fac si ei poze :) ...

alexutzu 08-05-05 10:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
un tov d`al meu s`a rasturnat cu mashina .. cu un papuc .. in spate erau mai multzi ... unu din ei ..
adik urmarile :)


o sa mai fac rost de poze ... mashina e pachet .. sper sa ii fac si ei poze :) ...

pai acum nu ne lasa asa cu ochii in soare, povesteste-ne si cum s-a intamplat! :roll:

Psycho 08-05-05 17:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
un tov d`al meu s`a rasturnat cu mashina .. cu un papuc .. in spate erau mai multzi ... unu din ei ..
adik urmarile :)


o sa mai fac rost de poze ... mashina e pachet .. sper sa ii fac si ei poze :) ...

pai acum nu ne lasa asa cu ochii in soare, povesteste-ne si cum s-a intamplat! :roll:

pai oameni erau betzi .. erau vre`o 4 in mashina si vre`o 4 in bena d la papuc ... undeva pe drum de tzara unde aluneca rau d tot d la pietricele .. el gonea ... mergeau sa mai ia nishte vin k li se terminase .. si a evitat o groapa ... si a cazut d pe drum .. mashina s`a rasturnat ... urmarile :

aia din mashina s`au amestecat .. umeri bulitzi coate .. capete sparte .. unu din mashina din dreapta shoferului era cu picioarele p geam .. ala si`a strivit cateva degete d la picioare ... aia din bena au incercat sa sara .. si la fel . . unu a cazut in cap .. unu in maini .. etc .. oricum .. mashina e pachet .. urmeaza sa ii fac nishte poze si sa le scot :)

alexutzu 08-05-05 21:51

:yikes: frate dar vad ca baietii astia din CT sunt adevarati aventurieri :lol:

Grecu 09-05-05 21:49

1 Attachment(s)
:arrow: :D

B|shOp-VR6 09-05-05 22:02

E unul dintr-asta si la intrare in PUB18 de langa Dumars :D

Michael 09-05-05 22:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
E unul dintr-asta si la intrare in PUB18 de langa Dumars :D

cunoscatoru ce stie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SpeedeR 10-05-05 00:14

1 Attachment(s)
cainele de la avatarul lui psycho la scandal

Evo007 10-05-05 08:56

Pysica aia e mai rau ca BRuce lEE

alexutzu 10-05-05 10:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Michael\"
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
E unul dintr-asta si la intrare in PUB18 de langa Dumars :D

cunoscatoru ce stie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

din cate am inteles din cauza lui au pus acel semn acolo :lol:

e doar o gluma

X-Ray-Eyes 11-05-05 23:39

4 Attachment(s)
WOW !
Asa aratau cauciucurile mele dupa ce am luat o linie de tramvai !
Iar in ultima poza se poate observa efectul Naposimului asupra \" cucului\" !

Psycho 12-05-05 20:51

2 Attachment(s)
Speeder Nice Picture :p


vand un cauciuc 255 / 22 / 60 .. e in poza d ami jos ... e d la un Escalade :)

alex_maxx 13-05-05 15:26

4 Attachment(s)
se recunoaste cineva :) ;)

alexutzu 13-05-05 16:48

ala cu spaca e cumva Hondaru? :D

Psycho 13-05-05 21:36

haha sunt super tari :) ... marfa :)

florian_ford 15-05-05 09:57

1 Attachment(s)
ce ziceti de asta? :lol:

Psycho 16-05-05 23:09

1 Attachment(s)
Va zice ceva reclama :))

andrapanda55 17-05-05 00:02

1 Attachment(s)
nu stiu cat e de funny dar meritau vazute :P

lowrider 17-05-05 12:19

1 Attachment(s)
funny

Psycho 17-05-05 14:48

lowrider e criminala poza sa mor yo .. hahahahaha

lowrider 17-05-05 16:52

Da,si eu m-am spart de ras :lol:

alexutzu 18-05-05 12:39

1 Attachment(s)
CEL MAI TARE BARBAT AL ANULUI :lol:

bobbyadr 20-05-05 22:39

2 Attachment(s)
:lol:

sil4tuning 21-05-05 09:05

5 Attachment(s)
:arrow:


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning