![]() |
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
LoL
|
andrei nu se vede ce scrie .. doar am intzeles angajam personal ... si nu se vede mai mult
|
io prima data am vazut \"angajam pensionari\" ....da' dupa aia am vazut \"angajem personal\"... :roll: :roll:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
ffocus .. super tareeee superr tareee poza :)
uite noi lei .. in varianta autohtona :) |
1 Attachment(s)
Expertii au decis :lol:
|
1 Attachment(s)
Nemultumirea fata de sistemul de alarma
|
Re:
Quote:
:peace: |
1 Attachment(s)
Care vrea muzica tare.....
|
Re:
Quote:
dogarel check dis out https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=7293 |
Oooops..... :oops:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
asta a fost UNUL din cele mai tari mesaje :twisted: :twisted: :twisted: NU M-AM PUTUT ABTINE |
:lol: :lol: :lol: AM INTALNIT SI ROMANI FERICITI :lol: :lol: :lol:
http://www.resursadefun.ro/imagini/s...-capitalei.jpg |
4 Attachment(s)
un tov d`al meu s`a rasturnat cu mashina .. cu un papuc .. in spate erau mai multzi ... unu din ei ..
adik urmarile :) o sa mai fac rost de poze ... mashina e pachet .. sper sa ii fac si ei poze :) ... |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
aia din mashina s`au amestecat .. umeri bulitzi coate .. capete sparte .. unu din mashina din dreapta shoferului era cu picioarele p geam .. ala si`a strivit cateva degete d la picioare ... aia din bena au incercat sa sara .. si la fel . . unu a cazut in cap .. unu in maini .. etc .. oricum .. mashina e pachet .. urmeaza sa ii fac nishte poze si sa le scot :) |
:yikes: frate dar vad ca baietii astia din CT sunt adevarati aventurieri :lol:
|
1 Attachment(s)
:arrow: :D
|
E unul dintr-asta si la intrare in PUB18 de langa Dumars :D
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
cainele de la avatarul lui psycho la scandal
|
Pysica aia e mai rau ca BRuce lEE
|
Re:
Quote:
e doar o gluma |
4 Attachment(s)
WOW !
Asa aratau cauciucurile mele dupa ce am luat o linie de tramvai ! Iar in ultima poza se poate observa efectul Naposimului asupra \" cucului\" ! |
2 Attachment(s)
Speeder Nice Picture :p
vand un cauciuc 255 / 22 / 60 .. e in poza d ami jos ... e d la un Escalade :) |
4 Attachment(s)
se recunoaste cineva :) ;)
|
ala cu spaca e cumva Hondaru? :D
|
haha sunt super tari :) ... marfa :)
|
1 Attachment(s)
ce ziceti de asta? :lol:
|
1 Attachment(s)
Va zice ceva reclama :))
|
1 Attachment(s)
nu stiu cat e de funny dar meritau vazute :P
|
1 Attachment(s)
funny
|
lowrider e criminala poza sa mor yo .. hahahahaha
|
Da,si eu m-am spart de ras :lol:
|
1 Attachment(s)
CEL MAI TARE BARBAT AL ANULUI :lol:
|
2 Attachment(s)
:lol:
|
5 Attachment(s)
:arrow:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning