Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

ERY 27-03-06 21:33

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by Psycho

50.- DAR....in comparatie cu o femeie....esti sexualmente SLAB!


avetzi 50 de motive :)

Pai....noi suntem aia cu sexul tare...deci sunt 49 de motive.

Spark 27-03-06 23:09

Re: Femeia .....
 
=))) =))) =)))
sa mor eu ... ce mijto ...
psycho ... de unde le mai scotzi ... :)))

iovivali 28-03-06 05:39

Re: Femeia .....
 
Un rau necesar!

aleks 29-03-06 01:34

Re: Femeia .....
 
tare imi plac astea cu motivele pt kre e bine sa fii femeie/ barbat...
kiar dak se repeta unele, sunt tari argumentele :)

Psycho 29-03-06 01:41

Re: Femeia .....
 
da de astea ?!?!

De ce computerele sunt mai bune decat femeile...
Computerele sunt mai frumoase decat femeile
Computerele sunt mai inteligente decat femeile
Computerele nu sunt geloase
Computerele nu au soti ascultatori si supusi
Computerele sunt rationale
Computerele sunt prietenoase
Computerele sunt intotdeauna prietenoase
Computerele nu cicalesc tot timpul
Computerele asteapta linistite "Input"-ul
Computerele au un intrerupator de curent si o tasta "Reset"
Computerele nu au nimic impotriva sa fie legate intre ele
Computerele nu vor sa se casatoreasca
Computerele nu fac copii
Computerele invechite le poti arunca sau face cadou
Computere se pot vinde sau inchiria
Computerele nu au zi de nastere
Computerele nu te deranjeaza cand esti la televizor sau cand citesti
Computerele nu au migrene
Computerele nu intra in panica daca nu sunt folosite un timp mai lung de o saptamana
Computerele te lasa sa bei cat vrei de mult
Computerele nu au nevoie permanent de o cutie noua
Computerele nu asculta telefoanele tale
Computerele nu iti controleaza corespondenta
Computerele nu iti cauta prin lucrurile personale
Computerele nu vor sa stie de ce iti trebuie prezervative
Computerele nu vor sa stie de unde au aparut fire de par blonde pe hainele tale
Computerele nu vor sa stie cine a lasat urme de ruj pe ceasca din chiuveta
Computerele nu intreaba unde ai stat atata
Computerele nu intreaba de ce nu ai raspuns la telefon
Computerele nu pot mirosi un parfum strain
Computerele pot sa joace bine si foarte bine sah
Computerele pot accepta faptul ca stai fara sa faci nimic
Computerele nu iti impaturesc ziarul fara cap si coada
Computerele nu iti manjesc noua camasa alba cu ruj, pudra sau tus de gene
Computerele nu pateaza lucrurile cu oja
Computerele nu spun chestii nemotivate si lipsite de sens
Computerele nu contrazic
Computerele fac ceea ce le spui
Computerele nu pleaca la intalniri cu alte computere
Computerele stiu ca nu pot juca fotbal si de aceea nici nu vor sa vina cu tine la stadion
Computerele isi dau seama ca nu pot conduce automobile
Computerele invata usor
Computerele nu vorbesc tot timpul de emancipare si egalitate vrand sa spuna prin asta ca mai doresc o ciocolata din camara
Computerele nu iti strica colectia de placi
Computerele nu sparg vesela de portelan
Computerele nu arunca la gunoi lucruri importante
Computerele nu sustin ca tigarile si fumul lor miroase
Computerele nu sunt deranjate de ferestre murdare
Computerele nu sunt deranjate de perdelele ingalbenite
Computerele nu sunt deranjate de scrumiere pline
Computerele nu vor fi deranjate de pantofii tai uzati
Computerele nu vor fi deranjate de blugii tai uzati si taiati la genunchi
Computerele nu vor sa primeasca folori
Computerele nu isi doresc haine de blana
Computerele nu isi doresc genti de piele de crocodil
Computerele nu sunt ofensate daca le pipai
Computerele stiu exact ce pot si ce nu pot iar lucruri ce nu le pot face nu incearca sa le faca
Computerele realizeaza ca operatorul e mai destept decat ele

Computerele stiu ca numai operatorul si tasta "Reset" sta intre ele si Dumnezeu

aleks 29-03-06 12:45

Re: Femeia .....
 
ultima e inkeierea apoteotica :D:D:D

Mystic 02-04-06 21:39

Re: Femeia .....
 
lol,aia cu "...isi dau seama ca nu pot conduce masini" e cea mai tare.Am o vecina in bloc,in fiecare zi stau si ma uit pe geam cum face "n" miscari pt a-si scoate masina din parcare...lovindu-le si pe celelalte putin...e trist

Spark 03-04-06 19:53

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by Mystic
lol,aia cu "...isi dau seama ca nu pot conduce masini" e cea mai tare.Am o vecina in bloc,in fiecare zi stau si ma uit pe geam cum face "n" miscari pt a-si scoate masina din parcare...lovindu-le si pe celelalte putin...e trist

e lucrul pe care majoritatea dintre ele nu o sa stie in viatza lor sa faca .... sa conduca :-P:-P:-P
nici noi nu intelegem femeile ... nici ele masinile ... si utilizarea lor ;) ;) ;)

Mustang 04-04-06 06:56

Re: Femeia .....
 
misoginule :lol: :D

gabrielglg 04-04-06 12:25

Re: Femeia .....
 
tare rau replik asta: "Computerele nu sunt ofensate daca le pipai "

Spark 04-04-06 16:11

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
misoginule :lol: :D

nu is misogin ... :P
mie chiar imi plac fetele(femeile) ... da` ziceam si eu o chestie adevarata ...
nu am zis ca toate ... ca sunt si exceptzii ... da` majoritatea asa sunt (dezastre la volan) ...

SUN 05-04-06 18:51

Re: Femeia .....
 
Computerele realizeaza ca operatorul e mai destept decat ele...


Just frate...de cate ori nu s-a intamplat k femeia sa va zica k va credeti mai deshtept decat ea? (Neconstientizand k asa si este) :):):)

Mystic 05-04-06 19:28

Re: Femeia .....
 
haha,asta-i adevarat..:D

Spark 06-04-06 13:06

Re: Femeia .....
 
Psycho ... nu isi mai face simtzita prezentza cu niste chestii mijto scoase de pe net ? :-P :-P :-P

Psycho 06-04-06 16:50

Re: Femeia .....
 
ihimz zilele ce urmeaza ... k deocamdata ma refac dupa bucureshti ;)

aleks 07-04-06 02:58

Re: Femeia .....
 
femeia... ce-i rau la ea?
ca eu nu inteleg de ce va tot luati de ele...
eu dak n-am femei cateva zile ma urc pe pereti :D:D:D
asa k pt mine femeia e cea mai buna inventie de pe planeta asta ;)

Psycho 07-04-06 13:08

Re: Femeia .....
 
nieh .. cred k cea mai buna inventzie e bateria duracell .. keep going .. and going . .and going .... :D ...

Spark 07-04-06 13:51

Re: Femeia .....
 
mda ... lumea ar fi mult mai putzin interesanta fara femei ... asa ca ;)

Mustang 08-04-06 15:56

Re: Femeia .....
 
dupa o intamplare petrecuta in ziua de azi...
chiar pot spune asa:
NU INTELEG FEMEILE DE NICIUN FEL !

Mystic 08-04-06 17:28

Re: Femeia .....
 
Woman's mind...the final frontier

d3vilish_lips 08-04-06 18:33

Re: Femeia .....
 
.......Womans mind---> a paradise for her and e hell for mens

orlando 08-04-06 23:47

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
dupa o intamplare petrecuta in ziua de azi...
chiar pot spune asa:
NU INTELEG FEMEILE DE NICIUN FEL !

dar de ce trebuie sa le intelegi?
sunt multi care au vrut sa inteleaga unele principii de functionare ale naturii si cand au aflat cu adevarat cum functioneaza au murit dupa maxim 1-2 ani deci nu s-au bucurat foarte mult de constatarea facuta...
de ce trebuie sa le intelegem?cum ele nu ne inteleg pe noi(in unele cazuri) asa nu le intelegem noi(in unele cazuri)...
gandeste-te daca ai intelege o fata total si ea pe tine doar fa un exercitiu de imaginatie...cum ar fii...iti spun eu o relatie foarte monotona...ptr ca daca nu exista gaga intre cei doi parteneri asa mai rar inseamna ca e o relatie perfecta si orice e perfect pe lumea asta are si dezavantajele lui nu...deci eu zic sa ramana fetele cu ale lor noi cu ale noastre...si nu trebuie sa ne intelegem asa indeaproape...ptr ca daca ne-am intelege si ne-am copia nu ar mai fi diferenta intre sexe(la mentalitate)

KillerB 09-04-06 11:26

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by orlando
dar de ce trebuie sa le intelegi?
sunt multi care au vrut sa inteleaga unele principii de functionare ale naturii si
de ce trebuie sa le intelegem?cum ele nu ne inteleg pe noi(in unele cazuri) asa nu le intelegem noi(in unele cazuri)...
gandeste-te daca ai intelege o fata total si ea pe tine doar fa un exercitiu de imaginatie...cum ar fii...iti spun eu o relatie foarte monotona...ptr ca daca nu exista gaga intre cei doi parteneri asa mai rar inseamna ca e o relatie perfecta si orice e perfect pe lumea asta are si dezavantajele lui nu...deci eu zic sa ramana fetele cu ale lor noi cu ale noastre...si nu trebuie sa ne intelegem asa indeaproape...ptr ca daca ne-am intelege si ne-am copia nu ar mai fi diferenta intre sexe(la mentalitate)

Mai, pustiul asta are potential! El a inteles ceva ce altii nu inteleg toata viata poate... Ca "Men are from Mars and Women are from Venus" stim cu totii si ar trebui sa o lasam asa... Lumea are nevoie de Yin si Yang ca sa existe, si chiar prin aceasta opozitie existam, nu?
Lasati femeii ce-i al femeii~misterul. Ca nu cred ca v-ar place sa stiti chiar totul despre partenera voastra (si trust me, ca e mai bine sa nu stiti cateodata cam ce se petrece in capul unei fumele...);)

Mustang 09-04-06 11:59

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by orlando
dar de ce trebuie sa le intelegi?
sunt multi care au vrut sa inteleaga unele principii de functionare ale naturii si cand au aflat cu adevarat cum functioneaza au murit dupa maxim 1-2 ani deci nu s-au bucurat foarte mult de constatarea facuta...
de ce trebuie sa le intelegem?cum ele nu ne inteleg pe noi(in unele cazuri) asa nu le intelegem noi(in unele cazuri)...
gandeste-te daca ai intelege o fata total si ea pe tine doar fa un exercitiu de imaginatie...cum ar fii...iti spun eu o relatie foarte monotona...ptr ca daca nu exista gaga intre cei doi parteneri asa mai rar inseamna ca e o relatie perfecta si orice e perfect pe lumea asta are si dezavantajele lui nu...deci eu zic sa ramana fetele cu ale lor noi cu ale noastre...si nu trebuie sa ne intelegem asa indeaproape...ptr ca daca ne-am intelege si ne-am copia nu ar mai fi diferenta intre sexe(la mentalitate)

oarecum...mai intelegeai cate ceva ... kiar asa...
ma rog...de azi incolo ... kiar nu mai vreau sa ma mai chinui cu ele sa le inteleg...

orlando 09-04-06 13:04

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
oarecum...mai intelegeai cate ceva ... kiar asa...
ma rog...de azi incolo ... kiar nu mai vreau sa ma mai chinui cu ele sa le inteleg...

e o decizie inteleapta...
in primul rand iti obosesti neuroni degeaba...si cand incepi sa cunosti femeia si instinctele ei iti da papuci sau ceva de genu...
deci nu merita efortul ca fata sa inteleaga baiatul si vice versa!

in schimb aici este si o parte in care poti progresa sa iti fie bine intr-o relatie si anume Arta Convietuiri In Cuplu...
straniu sau nu o relatie calumea este intre 2 oameni care stiu sa convietuiasca in cuplu!daca incerci sa faci ceva in directia asta sigur relatia merge asta daca si fata incearca sa invete aceasta arta!
spun cu parere de rau ca multi nu stiu sa se poarte cu o fata si vice versa si deci implicit sa traiasca intr-un cuplu...si asta trebuie sa dea mult de gandit cum si mie mi-a dat treaba asta de gandit...

d3vilish_lips 09-04-06 15:07

Re: Femeia .....
 
dak va merge prost cu fumeia cica asa va prindetzi......

Top Ten Signs Your Relationship Is On The Rocks


10. Her term of affection for you is "You Bastard."

9. She shaves your eyebrows off while you are asleep.

8. She rushes to answer the phone each time it rings, and
puts it down with a hushed, "I can't talk now... I'll call you later."

7. Your picture on her wall has darts in it.

6. She reads books like "Women are From Venus, Men Are Complete Assholes."

5. She falls asleep during sex. The oral kind. While she's
giving it.

4. When you call her, she answers your voice with, "Oh. It's only you."

3. She cancels your date because she has to clean out the septic tank.

2. She makes inquiries about going on the Witness Protection Program.

And the Number One Sign Your Relationship Is On The Rocks...

1. Her cat pees on you. And receives a reward.



...imi era lene sa traduk :lol:

MnemonyK 11-04-06 09:36

Re: Femeia .....
 
d3vilish lips, sa nu exageram... :))) da' e tare :P

d3vilish_lips 11-04-06 17:12

Re: Femeia .....
 
......mah nu sti peste ani knd ajungi aks si iti vezi fumeia kum strange ceva din poza si observi k e plina de gaurele(poza :lol::lol:)http://www.abestweb.com/smilies/nuts.gif

RA_2fast4u 11-04-06 20:18

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips
7. Your picture on her wall has darts in it.

:lol: ce dura ii asta :lol: acuma iti dai seama ca faza aia a fost fie scrisa la total misto fie scrisa de o femeie diseprata nu? :lol: textuletze din astea sunt multe pe net... si cred ca sunt mai multe despre femei decat desrpre barbatzi :lol: :lol:

d3vilish_lips 11-04-06 22:20

Re: Femeia .....
 
.......e lasa draga k sunt destui care au parte de dinastea trust me :twisted:...

EvLSant0S 11-04-06 22:38

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips
dak va merge prost cu fumeia cica asa va prindetzi......

Top Ten Signs Your Relationship Is On The Rocks






6. She reads books like "Women are From Venus, Men Are Complete Assholes."

5. She falls asleep during sex. The oral kind. While she's
giving it.

1. Her cat pees on you. And receives a reward.



...imi era lene sa traduk :lol:

astea 3 mi se par cele mai tari =))
women are from venus , men are complete assholes=)) =)) tare RAU !
=)) congratz reihan

d3vilish_lips 12-04-06 14:23

Re: Femeia .....
 
......multzumim aprecierile :oops: .....mie miau plakut mult :lol::lol:

aleks 14-04-06 10:06

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips
Her term of affection for you is "You Bastard."
She falls asleep during sex. The oral kind. While she's
giving it.
She makes inquiries about going on the Witness Protection Program.
Her cat pees on you. And receives a reward.

supeeeer tari astea :lol::lol:
da' aia cu oral sex e cireasa de pe tort :twisted::twisted:

RA_2fast4u 14-04-06 14:20

Re: Femeia .....
 
azi am vazut ceva ce m-a crizat la culme!! nu e ceva nou dar totusi, nu stiu dc, tura asta m-a deranjat rau de tot: la stop, un mertzan super pista(nici nu stiu exact ce era, pt ca pentru prima data nu m-am uitat calumea la o masina care imi placea) si in masina ghicitzi ce.... 1 bucat tip, care dc nu ar fi avut masina ar fi umblat cu pwoala goala pe strada si nu il baga in seama nimeni, si in masina langa el... 2 tipe....doamne bune erau, o blonda si o bruneta, si asta cu o mana pe volan cu una pe bruneta, si blonda din spate parca astepta la rand si se uita la tine din masina de ziki ca.............!!! plm de fufe!!!!!! si sa nu iti fie ciuda?? si sa nu le faci pe alea curve??

EvLSant0S 15-04-06 02:50

Re: Femeia .....
 
=)) banuiesc ca aveau si geamurile deschise...
era simplu .. se uita la tine ? blonda?
2 intrebari ii aruncai , **** i`o sugi acum ? sau mai incolo ?
si ..
unde ti-o da ...
la cipcirip sau in gaura maro ?
o atingeai un pic la corazon ..

same thing happend to me 2day , doar ca.. intr-un clk ... 2 chulo ... smecheri rau .. ma. ... TARI RAU DE TOT....
glumesc, urati cu spume in gmlor...
fiind aglomerat.. eu fiind pe jos , sa intamplat de mai multe ori ... sa.. trec pe langa ei , la volan un cordit de.. max. 19 ani , se vedea pe el ca e tanar..
si in dreapta.. si mai pilaf.. unu de vreo 16-17 .. ma urati rau .. da.. cu bani .. mami tati clar, ba si se uitau ... in asa fel .. incat .. te faceau sa te simti ca ultimu` om dp pamant.. ei .. smecheri rau ..
la un mom. dat .. a 3-a oara sau a 4-a oara cand am trecut pe langa ei , ei stand p loc, nu m-am mai putut abtine , si i-am zis aluia din dreapta vazand ca se uita-n scarba .. smecher, d sus, mai tunde-te-n **** mea ca-ti iese paru din urechi ....
pauza :)
au ramas pa ... :) pishamash p ei d suferinzi .. cat nu pot sa-i inghit

Mustang 15-04-06 06:50

Re: Femeia .....
 
looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
mai tunde-te-n plm ca-ti iese paru' din urechi...


doamne ce om!:lol: :lol: :lol: :lol:

RA_2fast4u 15-04-06 10:28

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
=)) banuiesc ca aveau si geamurile deschise...
era simplu .. se uita la tine ? blonda?
2 intrebari ii aruncai , **** i`o sugi acum ? sau mai incolo ?
si ..
unde ti-o da ...
la cipcirip sau in gaura maro ?
o atingeai un pic la corazon ..

same thing happend to me 2day , doar ca.. intr-un clk ... 2 chulo ... smecheri rau .. ma. ... TARI RAU DE TOT....
glumesc, urati cu spume in gmlor...
fiind aglomerat.. eu fiind pe jos , sa intamplat de mai multe ori ... sa.. trec pe langa ei , la volan un cordit de.. max. 19 ani , se vedea pe el ca e tanar..
si in dreapta.. si mai pilaf.. unu de vreo 16-17 .. ma urati rau .. da.. cu bani .. mami tati clar, ba si se uitau ... in asa fel .. incat .. te faceau sa te simti ca ultimu` om dp pamant.. ei .. smecheri rau ..
la un mom. dat .. a 3-a oara sau a 4-a oara cand am trecut pe langa ei , ei stand p loc, nu m-am mai putut abtine , si i-am zis aluia din dreapta vazand ca se uita-n scarba .. smecher, d sus, mai tunde-te-n **** mea ca-ti iese paru din urechi ....
pauza :)
au ramas pa ... :) pishamash p ei d suferinzi .. cat nu pot sa-i inghit

erau cu geamurile inchise...ca dar era tipu in plina activitate f00te-lashi!! shi blonda se uita la totzi care aruncau o privire incolo "oh ce vrei draga eu is fufa de doi bani sug pwoala prin mertzan!"

tare faza cu frayerii aia! asa impresari is bah ca ziki ca is mai oieri ca becali!! da sti bah, plm nu il acuz pe ala din mertzan, nu stiu cum ii tipu sau ceva, inca chiar il compatimesc, are bani, iti dai seama ca nici eu nu asi refuza 2 piste ca alea....poate saracu ii atata de copac ca nici nu isi da seama ca de fapt nu pwoala lui le atrage pe alea ca masina... :| eh asta este ori cum mai fain ii sa iti faki rost de o blonda pe muschiu tau....

EvLSant0S 16-04-06 04:22

Re: Femeia .....
 
eh , termina ma , ala e cantitatea neglijabila, chiar nu discutam despre ala, ala n-are treaba, anyway ... da mai mustangule .. erau d`aia chulo .. au vazut si ei ca se poarta in spania .. si .. copiaza si ei cum pot .. cu .. "stilistii" .. care-i avem si noi p`aci ...
singura diferenta fiind ca tunsorile astea se poarta in Spania prin .. Alaquas si Aldaia .. sate spaniolesti =)) in fine .. vorba aia .... ce zic ei .. " eh .. ce sa stie el de .. moda.. " shushamash pe moda lor de fatalai ... in ce fel arata...

aleks 18-04-06 09:38

Re: Femeia .....
 
da-le in pana mea...
mie mi-e mila de ele, intr-un fel...
din cate fitze au pe ele acum, si din cat de multe sunt, 95% vor ajunge si fara fitze si fara bani.... neveste cu x copii, printr-un cartier muncitoresc pe undeva...

KillerB 18-04-06 10:01

Re: Femeia .....
 
Vorba lu' Alex... lasati-le, ca numa' atat pot saracele... Stiti voi ca "Fast cars and fast women go together"~ vorba romanului ;)


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning