![]() |
Re: Tipe la volan...
5 Attachment(s)
A venit si ziua asta mult asteptata!!!(cel putin ptr mine:D )...v-am promis eu,demult niste poze cu mine si cu masina mea.So ladies and gentleman,let me introduce you Suzie!!!!Nascuta 31 Mai,2006,motor 1300,92 CP...fetita mea :D !!!!Si pentru ca am venit atat d tirziu cu pozele,mai pun si un bonus ;)
|
Re: Tipe la volan...
she loves her ride!
sa o folosesti cu grija, multi ani de acum inainte! (pana la pensie :):);) ) fain...misto...nice... i want tooo |
Re: Tipe la volan...
Nice car!!!sa o folosesti sanatoasa fara evenimente!!!:)
|
Re: Tipe la volan...
nice ride...sa o foloseshti cu bine....spor la tunat :)
|
Re: Tipe la volan...
ms ms :D ...doar miine merge la rar,dar culoarea foliei e stabilita :D :D :D
|
Re: Tipe la volan...
Quote:
|
Re: Tipe la volan...
Quote:
|
Re: Tipe la volan...
..:) :) :) nu spun....dar te rog nu uita k sunt femeie,si nu e totuna ptr mine cit d inchisa va fi....
|
Re: Tipe la volan...
vineri sunt prezenta cu ea!ms mult...
|
Re: Tipe la volan...
Quote:
see ya vineri |
Re: Tipe la volan...
Quote:
|
Re: Tipe la volan...
felicitari pt noua ta mashina...super!!!are linii super pt tuning!!!;)...am vazut p 4t o data un bodykit pt swift d am ramas cu gura cascata!!!:)spor la tunat shi speram sa aiba parte d kt mai multe modificari!!!!:)
|
Re: Tipe la volan...
Tarzii felicitari si de la mine!
Arata baietzilor adevaratul sens al "tipelor la volan" ! ;) |
Re: Tipe la volan...
Back on stage pe-aici si eu...
|
Re: Tipe la volan...
La Diverse>> Femei, am gasit un topic "Femeile la volan", foarte misogin de altfel. Vai ce m-am turrrrat !!!
https://forum.4tuning.ro/28-femei/19714-femeile-volan/page-3.html Trixi, imi place ce ai argumentat. Ma bucur k existi. |
Re: Tipe la volan...
Ar trebui sa facem un topic despre barbati in reply.
Doar k noi nu le scoatem ochii cu "specimenele" lor care conduc k pasta, sau k cizma, cum m-am exprimat acolo, si manevrele lor de tot hazul uneori, sau de speriat alteori. |
Re: Tipe la volan...
Ariana imi place k eshti asa revoltata contra barbatzilor la volan :)
|
Re: Tipe la volan...
Quote:
Arianaaaaaaaaaa!!!!!!!Ce bine k ai revenit!!!!!!:D Si imi pare f rau,k imediat te-ai turat...:sad: ,dar lasa k unde-s doi ;) Ne vedem vineri????? |
Re: Tipe la volan...
Quote:
bulan, parca ziceai ca nu vii vineri...hmmm |
Re: Tipe la volan...
Deci ne vedem vineri. :D
Intr-un final apar si eu la intalnire. Oricum am promis k dupa sesiune vin. Dar dak nu era Trixi poate m-as mai fi lasat asteptata :P . |
Re: Tipe la volan...
Da de ce ARIANA caci sa stii ca nu mincam pe nimeni si intreaba de TRIXI de cite ori a fost singura a ramas intreaga !!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Tipe la volan...
Te cred :)
|
Re: Tipe la volan...
....venim,sigur!!!!O iau cu japca! :D :D :D
|
Re: Tipe la volan...
Si m-o luat :D :P.
Ms Trixi. :) |
Re: Tipe la volan...
Toata lumea are nevoie prima data d un mic "ajutor" ;) !
|
Re: Tipe la volan...
Quote:
|
Re: Tipe la volan...
:D :D :D ...da bine zici!!!Si p tine tre sa te iau cu japca,sau te lashi....:D :D :D :D
|
Re: Tipe la volan...
vii cu suzie sa ma iei...ca altfel nu merge!!!
:D :):) |
Re: Tipe la volan...
Vali, dak p mine nu m-o papat nimeni cred k o sa scapi si tu teafar ;) !!
|
Re: Tipe la volan...
io vreau cu suzieeeeeeeeeeeeee
de fapt cu trixiiiiiiiiiii ba nu:):) io de'a adevaratelea amu...vreau cu oltcitu` meu, restu` nu conteaza:):):) ia...nu mai lungiti vorbaria...vreau o poza cu Trixi la volanu` masinii, la fel si cu tanti Ariana...si atunci ma duc si eu la intalnire daca as vedea mai multe poze cu gajici la volan...poate poate reusiti sa ma corupeti sa dau pe la intalniri, ca mereu intervine ceva. Dar stiti cum e...o soferitza nu ai voie sa refuzi:) (nici macar cand iese din parcare cu rabla) |
Re: Tipe la volan...
Tanti Ariana nu prea are cu ce sa isi faca poze - no camera, no car =)), numa cu celu si nu ii grozava calitatea, da poate vrajesc p careva. :D
Kiddin... Da intr-un viitor oarecare poate o sa am si eu poze mai recente (poate dupa ce spal loganelu lu mami :)) ). |
Re: Tipe la volan...
Quote:
|
Re: Tipe la volan...
Mai vezi k esti minor...deci las-o balta....:):):):D
|
Re: Tipe la volan...
Quote:
|
Re: Tipe la volan...
Quote:
|
Re: Tipe la volan...
Quote:
|
Re: Tipe la volan...
Quote:
|
Re: Tipe la volan...
...si,Ariana,daca vrei poze si cu Suzie...doar anunta-ma!!!!;)
|
Re: Tipe la volan...
Trixi si eu vreau poze.....daca trebuie platesc;)...hmmm...ti-ai putea deschide o afacere;):P
|
Re: Tipe la volan...
...hmmm...:D ...stai sa vad...k Suzie e minora si nu o las cu oricine:D ...sa se pozeze:D :D :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:25. |
- Copyright 2026 4Tuning