Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Oradea (https://forum.4tuning.ro/86-oradea.html)
-   -   Fete la volan (https://forum.4tuning.ro/86-oradea/5413-fete-volan.html)

Trixi 18-07-06 20:25

Re: Tipe la volan...
 
5 Attachment(s)
A venit si ziua asta mult asteptata!!!(cel putin ptr mine:D )...v-am promis eu,demult niste poze cu mine si cu masina mea.So ladies and gentleman,let me introduce you Suzie!!!!Nascuta 31 Mai,2006,motor 1300,92 CP...fetita mea :D !!!!Si pentru ca am venit atat d tirziu cu pozele,mai pun si un bonus ;)

valib 18-07-06 20:34

Re: Tipe la volan...
 
she loves her ride!
sa o folosesti cu grija, multi ani de acum inainte! (pana la pensie :):);) )
fain...misto...nice...
i want tooo

Mihaitza_tdi 18-07-06 21:02

Re: Tipe la volan...
 
Nice car!!!sa o folosesti sanatoasa fara evenimente!!!:)

BIG_mafia 18-07-06 21:16

Re: Tipe la volan...
 
nice ride...sa o foloseshti cu bine....spor la tunat :)

Trixi 18-07-06 21:47

Re: Tipe la volan...
 
ms ms :D ...doar miine merge la rar,dar culoarea foliei e stabilita :D :D :D

BH-15-RIC 18-07-06 22:47

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi
ms ms :D ...doar miine merge la rar,dar culoarea foliei e stabilita :D :D :D

Sa nu imi spui ca e neagra ...............:lol: :lol: :lol:

BH-15-RIC 18-07-06 22:48

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi
A venit si ziua asta mult asteptata!!!(cel putin ptr mine:D )...v-am promis eu,demult niste poze cu mine si cu masina mea.So ladies and gentleman,let me introduce you Suzie!!!!Nascuta 31 Mai,2006,motor 1300,92 CP...fetita mea :D !!!!Si pentru ca am venit atat d tirziu cu pozele,mai pun si un bonus ;)

Felicitari si sa apesi pe pedala sanatoasa .....!!!!!!!!!!!!!!;) ;) ;)

Trixi 18-07-06 22:50

Re: Tipe la volan...
 
..:) :) :) nu spun....dar te rog nu uita k sunt femeie,si nu e totuna ptr mine cit d inchisa va fi....

Trixi 18-07-06 22:51

Re: Tipe la volan...
 
vineri sunt prezenta cu ea!ms mult...

margineanu ovidiu 18-07-06 22:53

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi
vineri sunt prezenta cu ea!ms mult...

din partea mea urarile vin live,pana atunci take care,si spor la ea
see ya vineri

Zuky 19-07-06 07:39

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi
A venit si ziua asta mult asteptata!!!(cel putin ptr mine:D )...v-am promis eu,demult niste poze cu mine si cu masina mea.So ladies and gentleman,let me introduce you Suzie!!!!Nascuta 31 Mai,2006,motor 1300,92 CP...fetita mea :D !!!!Si pentru ca am venit atat d tirziu cu pozele,mai pun si un bonus ;)

felicitari pentru noua ta mashina

Oxide 19-07-06 15:09

Re: Tipe la volan...
 
felicitari pt noua ta mashina...super!!!are linii super pt tuning!!!;)...am vazut p 4t o data un bodykit pt swift d am ramas cu gura cascata!!!:)spor la tunat shi speram sa aiba parte d kt mai multe modificari!!!!:)

Ariana 19-07-06 18:37

Re: Tipe la volan...
 
Tarzii felicitari si de la mine!

Arata baietzilor adevaratul sens al "tipelor la volan" ! ;)

Ariana 19-07-06 18:38

Re: Tipe la volan...
 
Back on stage pe-aici si eu...

Ariana 19-07-06 19:24

Re: Tipe la volan...
 
La Diverse>> Femei, am gasit un topic "Femeile la volan", foarte misogin de altfel. Vai ce m-am turrrrat !!!

https://forum.4tuning.ro/28-femei/19714-femeile-volan/page-3.html

Trixi, imi place ce ai argumentat. Ma bucur k existi.

Ariana 19-07-06 19:33

Re: Tipe la volan...
 
Ar trebui sa facem un topic despre barbati in reply.
Doar k noi nu le scoatem ochii cu "specimenele" lor care conduc k pasta, sau k cizma, cum m-am exprimat acolo, si manevrele lor de tot hazul uneori, sau de speriat alteori.

BIG_mafia 19-07-06 19:59

Re: Tipe la volan...
 
Ariana imi place k eshti asa revoltata contra barbatzilor la volan :)

Trixi 19-07-06 20:14

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by Oxide
felicitari pt noua ta mashina...super!!!are linii super pt tuning!!!;)...am vazut p 4t o data un bodykit pt swift d am ramas cu gura cascata!!!:)spor la tunat shi speram sa aiba parte d kt mai multe modificari!!!!:)

ms ms...ai dreptate..de aceea a fost ea cistigatorul(bine si cei 92 d cai au contat)...body-kitu' dupa swiftul vechi ,nu merje..dar mai sunt optiuni ;)
Arianaaaaaaaaaa!!!!!!!Ce bine k ai revenit!!!!!!:D Si imi pare f rau,k imediat te-ai turat...:sad: ,dar lasa k unde-s doi ;)
Ne vedem vineri?????

civic_ex 20-07-06 15:59

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by margineanu ovidiu
din partea mea urarile vin live,pana atunci take care,si spor la ea
see ya vineri



bulan, parca ziceai ca nu vii vineri...hmmm

Ariana 20-07-06 17:39

Re: Tipe la volan...
 
Deci ne vedem vineri. :D
Intr-un final apar si eu la intalnire. Oricum am promis k dupa sesiune vin.
Dar dak nu era Trixi poate m-as mai fi lasat asteptata :P .

BH-15-RIC 20-07-06 17:55

Re: Tipe la volan...
 
Da de ce ARIANA caci sa stii ca nu mincam pe nimeni si intreaba de TRIXI de cite ori a fost singura a ramas intreaga !!!!!!!!!!!!!!!

Ariana 20-07-06 18:12

Re: Tipe la volan...
 
Te cred :)

Trixi 20-07-06 19:37

Re: Tipe la volan...
 
....venim,sigur!!!!O iau cu japca! :D :D :D

Ariana 24-07-06 21:02

Re: Tipe la volan...
 
Si m-o luat :D :P.
Ms Trixi. :)

Trixi 25-07-06 18:03

Re: Tipe la volan...
 
Toata lumea are nevoie prima data d un mic "ajutor" ;) !

valib 25-07-06 19:40

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi
Toata lumea are nevoie prima data d un mic "ajutor"

deci urmez io?:D :shock: :D

Trixi 25-07-06 19:43

Re: Tipe la volan...
 
:D :D :D ...da bine zici!!!Si p tine tre sa te iau cu japca,sau te lashi....:D :D :D :D

valib 25-07-06 19:45

Re: Tipe la volan...
 
vii cu suzie sa ma iei...ca altfel nu merge!!!
:D
:):)

Ariana 26-07-06 11:25

Re: Tipe la volan...
 
Vali, dak p mine nu m-o papat nimeni cred k o sa scapi si tu teafar ;) !!

valib 26-07-06 16:45

Re: Tipe la volan...
 
io vreau cu suzieeeeeeeeeeeeee
de fapt cu trixiiiiiiiiiii
ba nu:):)
io de'a adevaratelea amu...vreau cu oltcitu` meu, restu` nu conteaza:):):)

ia...nu mai lungiti vorbaria...vreau o poza cu Trixi la volanu` masinii, la fel si cu tanti Ariana...si atunci ma duc si eu la intalnire
daca as vedea mai multe poze cu gajici la volan...poate poate reusiti sa ma corupeti sa dau pe la intalniri, ca mereu intervine ceva. Dar stiti cum e...o soferitza nu ai voie sa refuzi:) (nici macar cand iese din parcare cu rabla)

Ariana 26-07-06 20:14

Re: Tipe la volan...
 
Tanti Ariana nu prea are cu ce sa isi faca poze - no camera, no car =)), numa cu celu si nu ii grozava calitatea, da poate vrajesc p careva. :D
Kiddin...
Da intr-un viitor oarecare poate o sa am si eu poze mai recente (poate dupa ce spal loganelu lu mami :)) ).

BIG_mafia 26-07-06 20:21

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by Ariana
Tanti Ariana nu prea are cu ce sa isi faca poze - no camera, no car =)), numa cu celu si nu ii grozava calitatea, da poate vrajesc p careva. :D
Kiddin...
Da intr-un viitor oarecare poate o sa am si eu poze mai recente (poate dupa ce spal loganelu lu mami :)) ).

yo am camera cand facem sedintza foto?!

Mihaitza_tdi 26-07-06 21:09

Re: Tipe la volan...
 
Mai vezi k esti minor...deci las-o balta....:):):):D

Oxide 26-07-06 21:28

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by Mihaitza_tdi
Mai vezi k esti minor...deci las-o balta....:):):):D

hai ma ai stricat momentu`...:P

BIG_mafia 26-07-06 21:33

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by Mihaitza_tdi
Mai vezi k esti minor...deci las-o balta....:):):):D

chiar k ai strikat momentu :)

Trixi 26-07-06 22:54

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by valib
io vreau cu suzieeeeeeeeeeeeee
de fapt cu trixiiiiiiiiiii
ba nu:):)
io de'a adevaratelea amu...vreau cu oltcitu` meu, restu` nu conteaza:):):)

ia...nu mai lungiti vorbaria...vreau o poza cu Trixi la volanu` masinii, la fel si cu tanti Ariana...si atunci ma duc si eu la intalnire
daca as vedea mai multe poze cu gajici la volan...poate poate reusiti sa ma corupeti sa dau pe la intalniri, ca mereu intervine ceva. Dar stiti cum e...o soferitza nu ai voie sa refuzi:) (nici macar cand iese din parcare cu rabla)

... da nu vrei tu prea multe????:D :D :D Oricum,te corup eu cumva ;)

Oxide 26-07-06 22:59

Re: Tipe la volan...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi
... da nu vrei tu prea multe????:D :D :D Oricum,te corup eu cumva ;)

cu o ciocolata...:P...glumeam valib...;)

Trixi 26-07-06 23:03

Re: Tipe la volan...
 
...si,Ariana,daca vrei poze si cu Suzie...doar anunta-ma!!!!;)

Mihaitza_tdi 26-07-06 23:11

Re: Tipe la volan...
 
Trixi si eu vreau poze.....daca trebuie platesc;)...hmmm...ti-ai putea deschide o afacere;):P

Trixi 26-07-06 23:29

Re: Tipe la volan...
 
...hmmm...:D ...stai sa vad...k Suzie e minora si nu o las cu oricine:D ...sa se pozeze:D :D :D


All times are GMT +2. The time now is 11:25.

- Copyright 2026 4Tuning