![]() |
Re: Evl*Skillz
www.google.com :lol:
|
Re: Evl*Skillz
Cine cauta gaseste :)
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
no comment :)
|
Re: Evl*Skillz
S-A TERMINAT ŞMECHERIA !!! :yikes:
Poza cu E-Klass şi Pug este like... WOW !!! |
Re: Evl*Skillz
bun bun bun 8) yummix
|
Re: Evl*Skillz
damn u Sant0s ... great pictures ...
|
Re: Evl*Skillz
nu mai faceti greseala asta !! ca m`am saturat eu de cate ori a zis omu...nu numai sant0s face pozele astea...skillzu eagle (fabi) shantz`u si sant0s..
|
Re: Evl*Skillz
GGT team E*S8) pozele cu K W L ..BESTIALE...si restu dar astea mi-au placut mie mai mult..;)
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Frumoase ultimele serii de HDR-uri.
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
hopa ..
what do we have here ... asa culori ? :D |
Re: Evl*Skillz
hehe tare rau :D bv
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
+1 ....... :)
|
Re: Evl*Skillz
Super pozele ...doar ca ultima parca....ii lipseste ceva.../!\
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
De exemplu reflexii, masina pare din alt peisaj...
|
Re: Evl*Skillz
Zici ca e o masina de jucarie si pusa cu mana acolo...nuj ceva de genu ..cum a ajuns pana acolo:arrow::?:
|
Re: Evl*Skillz
=) pune ma ametitule si poza originala }{
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
ma ce reflexii ? asa e poza ..
.... |
Re: Evl*Skillz
19 Attachment(s)
ssssssssssssssssvechi
|
Re: Evl*Skillz
ce-mi mai plac astea oldstyle:)
|
Re: Evl*Skillz
old style ar better then new style :p
|
Re: Evl*Skillz
Foarte tari unele din astea vechi.
|
Re: Evl*Skillz
Astea vechi ....sunt chiar tari...foarte tari.
|
Re: Evl*Skillz
Pozele cu FMM-u (golful visiniu) sunt tari rau de tot :)
|
Re: Evl*Skillz
Astea mai vechi sunt tari rau.. >:)
shantz: e rosu golfu.. :) |
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
e visiniu ...
// separat |
Re: Evl*Skillz
Foarte misto! Imi place cromatica.
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
ps:cred ca am mai gasit un membru :-P |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
va referiti cumva la ce se reflecta in apa ?
|
Re: Evl*Skillz
Ar fi una...restul sorry dar nu-l pot spune public, tinem totusi la imaginea noastra si la secretele noastre :D
Shantzu, iti spun cand intri pe mess :lol: |
Re: Evl*Skillz
Se vad ceva case pe jos...alea sa fie problema?:)
|
Re: Evl*Skillz
e vorba de motion blur .... @ bg ..
acolo e buba mare ... |
Re: Evl*Skillz
am si eu o sugestie :P pt HDR incercati sa nu mai faceti hdr pe masina ... adik .... doar fundalu .. eventual pe masina un equalizer si contrast cred ca e suficient nu de alta dar se vede urat p masina alba
in rest super |
| All times are GMT +2. The time now is 08:09. |
- Copyright 2026 4Tuning