Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

lowrider.STi 08-07-08 00:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
9 Attachment(s)
ca tot veni vorba de marea expozitie...am si eu ceva :D

manu_96xls 08-07-08 11:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Frumoase poze lowrider.STI :!:
Poze cu masinile "intregi" ai?:D
Nu se supara nimeni daca pui:!:;)

22VIN 09-07-08 11:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Mi s-a parut mie sau Tg-Jiu' e plin de octavia rs? adica, ultima oara cand am venit acolo, am vazut 3 rs-uri la interval de 5 minute pe victoriei.:))

GTXR 09-07-08 11:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
.........

Sasha 09-07-08 12:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1636476)
.........

la ala alb nu i-a facut nimeni poze?:D:-P
peste 1-2 luni nu o sa mai fie atat de tare..o sa devina si asta masina comuna:roll:


Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 1636445)
Mi s-a parut mie sau Tg-Jiu' e plin de octavia rs? adica, ultima oara cand am venit acolo, am vazut 3 rs-uri la interval de 5 minute pe victoriei.:))

sunt cateva.....

lowrider.STi 10-07-08 16:50

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
7 Attachment(s)
parampam...
am si cu masinile intregi..dar nu sunt asa reusite

Multumesc mult!Nu am putut sa ajung si eram curios sa vad ce masini au fost.

Sasha 10-07-08 16:53

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
S2000 cum merge:love: vruuuuuum

DolusD 11-07-08 19:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Super masinile !
Nu isi au rostul in topicul acesta dar sunt tari !
@Andrei imi plac pozele ! bv

lowrider.STi 12-07-08 14:45

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ms ms ^:)^

lowrider.STi 20-07-08 23:08

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
m6 cabrio,alb..in fatza la hotel anna...nu am poze

GTXR 21-07-08 01:12

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vezi ca sunt poze mai in spate..

lowrider.STi 21-07-08 16:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
my bad...nu m-am uitat :D
despre ala e vorba...
ot: un nissan 350z negru,numere de germania...am o poza da nu se intelege mai nimic pentru ca era in mers...

Lukyan 21-07-08 17:00

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
foarte frumos Z`ul...m-a lasat cu gura cascata.

Am vazut si Dodge Avenger negru aseara in parcare la Kauffland(era sa dea masina peste mine din cauza lui)

:< no pictures.

dragos1989 25-07-08 14:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Supra din Tg. Jiu -de vanzare- 10 mii de euro..:shock: Care o cumparati mah? :lol: Deci exista 3 posibile explicatii: 1. are probleme mecanice,2.consuma prea mult si nu isi permite , 3. vrea sa isi cumpere bmw :))
Atentie la scriere!!

cristea_rotitza 25-07-08 18:39

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4. tipu e de la Balta

manu_96xls 26-07-08 17:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
Pana am scos eu aparatu' din torpedou , a fugit.:x
Imi cer scuze de rezolutia pozelor, dar daca dadeam resize , nu se mai intelegea nimic.:D

lowrider.STi 27-07-08 00:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
daaaaaamn..
al doilea...asta cred ca era doar in trecere..

ionut18_2006 27-07-08 18:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
350z cel negru e al lu` cristi ruset ....iar cel alb cu negru e a lu` berzigheanu ... ;) l-am vazut si eu aseara si acum 2 zile am vazut si mercedes brabus s de a fost la siab anu trecut ...are motor diesel :( am vb cu proprietaru`, e din cluj si are tot pachetu brabus dar fara motor :(

florin_cars 27-07-08 20:17

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Brabus DIESEL? :lol: ala e cu KIT Brabus sau a trecut pe la un tigan inainte :oops:



Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 1662008)
Supra din Tg. Jiu -de vanzare- 10 mii de euro..:shock: Care o cumparati mah? :lol: Deci exista 3 posibile explicatii: 1. are probleme mecanice,2.consuma prea mult si nu isi permite , 3. vrea sa isi cumpere bmw :))

nu-mi dau seama din poza..dar nu e cu volan pe dreapta?
asta ar fi explicatia care justifica pretul...
si in TM era una cu volan pe dr..portocalie..gen F&F, de aia zic, sa nu fie din UK adusa ;)

lowrider.STi 27-07-08 22:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut un ml negru...de timisoara...avea pe jante,manere usi,numar,oglinzi,faruri,pe capota..etc...ceva ce parea aur...probabil era placat sau ceva de genu...acum nu stiu daca asa era..
am o poza dar imi face figuri telefonul...revin mai tarziu :D

florin_cars 27-07-08 22:50

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
priam de genul era un Jaguar din AR..tipu' a dat cateva mii de euro pe aparatul de placat, am vazut si eu ML-ul..crazy people :woowoo:

Sasha 28-07-08 10:07

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by ionut18_2006 (Post 1665127)
350z cel negru e al lu` cristi ruset ....iar cel alb cu negru e a lu` berzigheanu ... ;) l-am vazut si eu aseara si acum 2 zile am vazut si mercedes brabus s de a fost la siab anu trecut ...are motor diesel :( am vb cu proprietaru`, e din cluj si are tot pachetu brabus dar fara motor :(

dap... m`am intalnit si eu cu Berzigheanu si era cu masinuta:twisted: insa nu stiu daca e a lui sau nu....



Quote:

Originally Posted by lowrider.STi (Post 1665516)
am vazut un ml negru...de timisoara...avea pe jante,manere usi,numar,oglinzi,faruri,pe capota..etc...ceva ce parea aur...probabil era placat sau ceva de genu...acum nu stiu daca asa era..
am o poza dar imi face figuri telefonul...revin mai tarziu :D

l`am vazut si pe ala in fata la Anna :lol: oribil:no:

ionut18_2006 28-07-08 11:40

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sasha , omu` a luat mercedes simplu si la modifcat la brabus sau ceva de genu' , dar nu si motoru`....in schimb , pretul la supra se justifica pentru ca are volanu pe dreapta . :P
Mod. edit: Mai usor cu off-tpoicul, ca de la un mesaj se ajunge la o pagina.;)

Sasha 28-07-08 12:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by ionut18_2006 (Post 1666068)
sasha , omu` a luat mercedes simplu si la modifcat la brabus sau ceva de genu' , dar nu si motoru`....in schimb , pretul la supra se justifica pentru ca are volanu pe dreapta . :P
Mod. edit: Mai usor cu off-tpoicul, ca de la un mesaj se ajunge la o pagina.;)

da ce ai domne' cu mercedesul? ca eu ma refeream la nissan :lol:

florin_cars 28-07-08 22:25

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cred ca vroia sa-mi raspunda mie :oops:

Lukyan 29-07-08 00:09

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1662361)
4. tipu e de la Balta

sigur e de acolo.am trecut azi pe langa masina,si proprietaru era langa ea...era nervos,si stiti ce facea?dadea in eleronu ala ca tampitu de zguduia toata masina.mai aveam putin si-mi venea sa ma duc la el sa-i zic vreo 2 :rolleyes2

Sasha 12-08-08 11:03

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
:dribble::dribble:

confuzzling 12-08-08 15:25

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut azinoapte la promotor, masina unuia dintre baietii de la sistem (nu stiu care ca nu ii stiu).
tot un audi rosu ca asta care l-a postat sasha numai ca era in 2usi.
3.0L TDI, 240cai parca, 2 usi, aceeasi culoare ca audi asta...era prea tare !
cam offtopic dar...

era A5, scuzati !

Sasha 12-08-08 15:37

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
exact;)
ala era A5 si asta postat de mine e A4;)

Lauryn 20-08-08 20:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1691723)
:dribble::dribble:

ce i ma cu tigaia asta?
=)))

b_gt 15-09-08 12:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Lukyan (Post 1594355)
:| wordless...
ieri stateam pe o banca in parcu de la spitalu de pe turdor...era o pustietate incredibila pe strazi...cine credeti ca dadea liniute?:P Cayenne`u alb cu o motocicleta :D
PS:a castigat Cayenne`u fara drept de apel.Dar motocicleta nu era mai mare de 250

e un cayenne turbo..alb cu kit magnum...si roti negre...acum are nr de buc...nu este full magnum...si nimic modoficat la motor

Sasha 22-09-08 20:16

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
si vruuuuuuuuuuuuuuum
La intersectie la Piata Mare astazi la ora 18:00:X
Enjoy ;)

confuzzling 22-09-08 22:14

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1769669)
si vruuuuuuuuuuuuuuum
La intersectie la Piata Mare astazi la ora 18:00:X
Enjoy ;)

cred ca pe asta l-a vazut fratmiu aseara, in drum spre carbunesti, dinspre tg-jiu, la o nunta.....frumos...

o sa apara in curand si un SSC Ultimate Aero, cum v-am mai spus...

dragos1989 23-09-08 12:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Lp640 Cabrio right? Nebunie..Cand o sa apara SSC -ul ala in Tg. Jiu...chiar ca o sa fie ceva socant..Nu e nici unul in Ro din cate stiu eu ,nu?

GTXR 23-09-08 13:25

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1769669)
si vruuuuuuuuuuuuuuum
La intersectie la Piata Mare astazi la ora 18:00:X
Enjoy ;)

Cam slab ,a lu Habitu' face mai grav...

confuzzling 23-09-08 13:46

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 1771012)
Cand o sa apara SSC -ul ala in Tg. Jiu...chiar ca o sa fie ceva socant..Nu e nici unul in Ro din cate stiu eu ,nu?


Nu e, din cate stiu si eu.
cam in 3 luni o sa apara, acum onoreaza comanda, ansambleaza masina...

lowrider.STi 23-09-08 14:36

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si atunci se poate spune ca la noi in oras o se afle cea mai rapida masina din tara? din cate stiu eu ssc ultimate aero e cu putin mai puternica decat veyronu..

Lauryn 23-09-08 17:57

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1769669)
si vruuuuuuuuuuuuuuum
La intersectie la Piata Mare astazi la ora 18:00:X
Enjoy ;)

ce porno e:dribble:

Anka Blonda 24-09-08 20:31

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai e MR2 a lu valter de la hotel europa
frumos

blad 19-10-08 02:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:ciggy:


All times are GMT +2. The time now is 08:43.

- Copyright 2026 4Tuning