Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

scturoag 20-01-09 22:00

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1996999)
Frate...ii stiu si eu pe unii dintre ei...sa lasam la oparte oamenii care vad in masina aspirator de gagici...eu vb. de oameni pasionati de tuning...nu de talpari...nu vreau sa dau nume, doar am zis ce am avut de zis.

Da frate . numai ca problema in Roman e ca nu sunt prea multi ! , si poate cu meetingul asta ii atragem spre tuning , ei tot ce stiu la tuning e : TOBA + FILTRU , sa urle cat mai tare . asta e tot ce stiu ei la tuning , trebuie sa ii atragem , sa vada un meeting , sa vada ce inseamna tuningul , si cu ocazia asta sa invete si ei , si stiu ca unii dintre ei is "talpari" , dar din lipsa de oameni , o sa trebuiasca sa luam de aia , sa se poata numi "meeting" , si sper sa ii facem pe "talpari" sa le pese mai mult de tuning , si sa inteleaga ca tuningul nu e doar o toba si un filtru , ci si o pasiune. :)

morpheusmaster 20-01-09 22:07

Re: Roman
 
Da ma Dragos, dar eu aici vb. de intalniri saptamanale...sau hai macar odata la 2 sapt...ale comunitatii din Roman. Nu imi spune tu mie ca o sa vina cei mai sus mentionati si o sa stea de vb. cu "muritori de rand" ca mine si ca altii saptamana de saptamana...care o avem in sange dar cam slab la capitolul capital, fiind la polul opus de unii mai sus mentionati. (daca intelegi ce vreau sa spun---si sa nu se simta nimeni jignit prin ceea ce scriu dar asta e adevarul). Nu zic ca strica sa incercam, daca o sa fie frumos am sa vin de fiecare data* si cred ca si altii de asemeni o sa vina.

*sa vin de fiecare data= la vara :D...momentan sunt in buc si pana la vacanta mai rar pe acasa...

Oricum...mai e pana la momentul respectiv

scturoag 20-01-09 22:16

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1997040)
Da ma Dragos, dar eu aici vb. de intalniri saptamanale...sau hai macar odata la 2 sapt...ale comunitatii din Roman. Nu imi spune tu mie ca o sa vina cei mai sus mentionati si o sa stea de vb. cu "muritori de rand" ca mine si ca altii saptamana de saptamana...care o avem in sange dar cam slab la capitolul capital, fiind la polul opus de unii mai sus mentionati. (daca intelegi ce vreau sa spun---si sa nu se simta nimeni jignit prin ceea ce scriu dar asta e adevarul). Nu zic ca strica sa incercam, daca o sa fie frumos am sa vin de fiecare data* si cred ca si altii de asemeni o sa vina.

*sa vin de fiecare data= la vara :D...momentan sunt in buc si pana la vacanta mai rar pe acasa...

Oricum...mai e pana la momentul respectiv

Da ma , asta zic , trebuie sa incercam sa vedem daca merge , daca nu merge nici asa , o sa gasim alta solutie , oricum , una tot exista , in orice problema exista o rezolvare.
Si daca ii implicam pe fratii Anania iti garantez ca o sa vina lumea , ca toata lumea vrea sa le vada show-urile , si daca Anania vine de 2 ori , lumea se obisnuieste , si Anania are multi prieteni cu masini "tunate" si sigur daca o sa vina , o sa mai vine cu cineva , de ex , in toamna acum ,a venit cu niste cunostinte d`ale lui in roman , si una dintre ele avea un Cayenne GTS "tunat" cap-coada in germania , si tot unu dintre aia avea un S600 L AMG "tunat" cap-coada , si aia era pasionati de tuning , poate nu ca tine sau ca alti de pe forum , oricum , le pasa de masina , si pareau sa fi fost interesati , despre cum functioneaza motorul , cum se invarte o masina , si cum sa se comporte cu ceilalti colegi din trafic , nu erau niste razgaiatzi d`aia care au dat cashcavalu' si au trimis masinile in germania la tunarit , sa zica si ei ca le-au tunat. is baieti ok. ce vreau eu de fapt sa zic , e chiar daca sunt multi "talpari" in roman care si-au "tunat" masinile doar pentru fete sau cine stie , trebuie sa ii invatam ce e tuningul de fapt , si ca suntem o comunitate in toata lumea , tuningul nu inseamna doar itemele de pe masina.
Si app de cei care ai spus , da intr-adevar . catziva dintre aia 7-8 sunt si niste figuranti cu nasul pe sus(mai precis 2 dintre ei) , dar restul sunt super baietasi si respectuosi.

morpheusmaster 20-01-09 22:27

Re: Roman
 
Da ma, sa fie asa si o sa ffie bine...dar eu tot sustin ca cu 1 floare nu se face primavara :))...eu nu vb. de 1 INTALNIRE :) caci din astea se organizeaza destul de des...(la iasi, an de an)...eu vb. de cva regulat...si acolo tot raman baieti de ii numeri pe degetele de la mana dreapta

scturoag 20-01-09 22:30

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1997091)
Da ma, sa fie asa si o sa ffie bine...dar eu tot sustin ca cu 1 floare nu se face primavara :))...eu nu vb. de 1 INTALNIRE :) caci din astea se organizeaza destul de des...(la iasi, an de an)...eu vb. de cva regulat...si acolo tot raman baieti de ii numeri pe degetele de la mana dreapta

Pai exact cum spuneam , facem 1 intalnire , si la intalnirea aia vorbim , discutam , si le explicam cum sta treaba , merita incercat , zic eu , sper si ceilalti romascani de pe forum sa fie de aceeasi parere. :)
Stii vb aia : Incercarea moarte n'are !
Iar daca nu reusim o sa ne gandim la alta solutie , dar cu toate astea , merita incercat si trebuie sa gandim pozitiv. :)

morpheusmaster 20-01-09 22:42

Re: Roman
 
SuccesE!!! Sa avem si sa fie, toti stiu ca eu intotdeauna am fost deschis si nu am refuzat pe nimeni care a avut nevoie de ajutor :D

stefan_88 20-01-09 22:43

Re: Roman
 
si dupa vorbe .... vrem sa vedem si faptele :)

morpheusmaster 20-01-09 22:44

Re: Roman
 
Te fac eu invitat special!!! Si reprezentant patrutuning :) vii si ne faci fotografii :)

scturoag 20-01-09 22:49

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 1997147)
si dupa vorbe .... vrem sa vedem si faptele :)

Eu sunt acasa in vara , de la inceputu verii pana la sfarsit , si eu sigur o sa fiu acolo(la meeting) si multi alti , sunt catziva pentru care garantez eu. :) si ar fi frumos sa vina si cateva motoare , atv , nu ?!?? ce ziceti ?

Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1997152)
Te fac eu invitat special!!! Si reprezentant patrutuning :) vii si ne faci fotografii :)

Chiar Bogdane , cand o sa fie meetingul trebuie niste poze facute neaparat :)

morpheusmaster 20-01-09 22:59

Re: Roman
 
Ma...daca o facem de asa anvergura...pai atunci hai facem un 4tuning event...ca la carte...si chemam invitati de la piatra, bacau, iasi...dar inainte sa ne vedem 10 oameni...care sa STIM CA SUNTEM ACOLO SI ORGANIZATORI...care o sa fie sigur din partea Romanului ;)

buddy_lexx 20-01-09 23:01

Re: Roman
 
heh incepe sa`mi placa ce se intampla prin judetu asta.. :D
bvo voua celor din roman k aveti asemenea intentii ..sa va ajute dumnezeu sa le si indepliniti!
eu si restu prietenilor mei din Katana vom fi prezenti si vom ajuta care cum poate!:D

scturoag 20-01-09 23:23

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 1997202)
heh incepe sa`mi placa ce se intampla prin judetu asta.. :D
bvo voua celor din roman k aveti asemenea intentii ..sa va ajute dumnezeu sa le si indepliniti!
eu si restu prietenilor mei din Katana vom fi prezenti si vom ajuta care cum poate!:D

Multumim foarte mult ! :) sper sa iasa ceva frumos cu ajutorul vostru , si uite asha sper sa inainteze comunitatea tuning din romania :X :D

morpheusmaster 20-01-09 23:42

Re: Roman
 
Cu o doza mare de inconstienta...:) spun urmatoarele:
Pe vara lui 2009 avem de gand sa organizam in Roman o mare intalnire 4tuning. Un 4tuning Event, in care o sa ne cunoastem toti pasionatii de tuning din Roman (o sa ne cunoastem noi intre noi astia din Roman cu vreo 3 sapt inainte de event...sa vedem care suntem si organizam)...iar daca o sa fim cativa acolo, o mana de oameni...sa va invitam pe cei din Piatra Neamt, Bacau, Iasi, Botosani si toti cei care doresc sa vina INDIFERENT DE CLUB la un ExpoEvent (nu o sa avel loc unde sa facem indemanare sau drift...posibil un burnout show...un DbDrag daca o sa gasesc sa aduc pe cineva pt masuratoare)...stiu ca suna fantezist rau de tot...dar stiti cum se zice...it's so crazy it might work :)...si la o adica DE CE NU?

Restul sunt detalii...asta este agenda :) pe vara lui 2009.

scturoag 21-01-09 01:28

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1997315)
Cu o doza mare de inconstienta...:) spun urmatoarele:
Pe vara lui 2009 avem de gand sa organizam in Roman o mare intalnire 4tuning. Un 4tuning Event, in care o sa ne cunoastem toti pasionatii de tuning din Roman (o sa ne cunoastem noi intre noi astia din Roman cu vreo 3 sapt inainte de event...sa vedem care suntem si organizam)...iar daca o sa fim cativa acolo, o mana de oameni...sa va invitam pe cei din Piatra Neamt, Bacau, Iasi, Botosani si toti cei care doresc sa vina INDIFERENT DE CLUB la un ExpoEvent (nu o sa avel loc unde sa facem indemanare sau drift...posibil un burnout show...un DbDrag daca o sa gasesc sa aduc pe cineva pt masuratoare)...stiu ca suna fantezist rau de tot...dar stiti cum se zice...it's so crazy it might work :)...si la o adica DE CE NU?

Restul sunt detalii...asta este agenda :) pe vara lui 2009.


La inceputul verii mai exact.
-Detalii mai multe pe parcurs , maine vom face o mica listuta cu invitati/participanti si event-urile care o sa fie , sa ne facem o idee pentru ca in Roman va fi primul meeting 4Tuning si trebuie pus bine la punct.
-Cei din orasele specificate de mai sus de MORPHEUSMASTER si au masini/motoare/atv modificate si sunt dispusi sa fie prezenti la meeting puteti posta aici sa ne cunoastem si sa vorbim despre meeting/diferite.
-Si multumim celor de la KATANA TEAM pentru sprijin.

Let's Rock :!::!::!: 8)

VaLeX 21-01-09 01:58

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 1997450)
La inceputul verii mai exact.
-Detalii mai multe pe parcurs , maine vom face o mica listuta cu invitati/participanti si event-urile care o sa fie , sa ne facem o idee pentru ca in Roman va fi primul meeting 4Tuning si trebuie pus bine la punct.
-Cei din orasele specificate de mai sus de MORPHEUSMASTER si au masini/motoare/atv modificate si sunt dispusi sa fie prezenti la meeting puteti posta aici sa ne cunoastem si sa vorbim despre meeting/diferite.
-Si multumim celor de la KATANA TEAM pentru sprijin.

Let's Rock :!::!::!: 8)

cu cea mai mare placere , putem fi "intermedierii" din Piatra , va vom ajuta cu ce ne sta in putinta , asteptam mai multe detalii cam ce ati vrea sa organizati , sa incepem incet incet sa punem la punct lucrurile.

scturoag 21-01-09 02:01

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1997473)
cu cea mai mare placere , noi si cei de la NSL Piatra Neamt , putem fi "intermedierii" din Piatra , va vom ajuta cu ce ne sta in putinta , asteptam mai multe detalii cam ce ati vrea sa organizati , sa incepem incet incet sa punem la punct lucrurile.

Maine o sa mai venim cu niste detalii sa ne facem o idee cat de cat.
Multumim inca odata pentru sprijin.

johnson 21-01-09 08:35

Re: Roman
 
pe la Trei Iazuri ar fi perfect, cunoscatorii stiu de ce, eventual cu campare la cort peste noapte

Ali_ump 21-01-09 08:39

Re: Roman
 
Aveti si sprijinul meu ca si Moderator ...si ca si membru fondator al KRT . Orice detaliu ...daca va pot ajuta cu cea mai mare placere!!!
Ma bucur ca in sfarsit ia si Roman-ul atitudine!
Va mai astept panaa atunci la Piatra Neamt sa ne cunoastem , sa stam de vb!

26WRC 21-01-09 13:27

Re: Roman
 
nu stiu de ce dar am un feeling ca e un mare foc de paie, sper sa ma insel..

buddy_lexx 21-01-09 13:30

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1998357)
nu stiu de ce dar am un feeling ca e un mare foc de paie, sper sa ma insel..

poi daca nici nu v`ati apucat de treaba si deja tu zici k-i foc de paie..mai dgra nu va mai apucati! nu-i usor..dar totusi..unde-i vointa ?

Ali_ump 21-01-09 14:13

Re: Roman
 
Voi stabiliti un loc ...obtineti niste aprobari ...si eu va garantez ca ne vom strange cat mai multi!!! Eu vorbesc cu toti de pprin BC , IS, SV ca sa nu mai vb de NEAMT!
Va iesi ceva...va trebuie locatie cu parobare legala de la priimarie, aprobare de la politie, iar in mom in care aveti astea putem anunta intalnirea! Poate va ajunge si pe prima pagina la 4Tuning ;) NU e greu....asa am facut si noi!
Trebuie doar sa vreti!!!

scturoag 21-01-09 15:26

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by johnson (Post 1997673)
pe la Trei Iazuri ar fi perfect, cunoscatorii stiu de ce, eventual cu campare la cort peste noapte

Da johnson , 3 iazuri ar fi perfect .... pentru motoare , stiu , la totzi motociclisti le place pe 3 iazuri , dar pentru masini , nu prea avem ce face p'acolo , noua ne plac parcarile in general 8)

Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1997679)
Aveti si sprijinul meu ca si Moderator ...si ca si membru fondator al KRT . Orice detaliu ...daca va pot ajuta cu cea mai mare placere!!!
Ma bucur ca in sfarsit ia si Roman-ul atitudine!
Va mai astept panaa atunci la Piatra Neamt sa ne cunoastem , sa stam de vb!

Multumim Alin , cat despre cunostinta , am vorbit cu MORPHEUSMASTER si ne intalnim cu 2-3 saptamani inainte sa facem "pregatiri" , pregatiri insemnand , sa ne cunoastem , sa vedem care vine si care nu , sa vorbim cu primarul , si sa vorbim si cu invitatii.
Respect.

Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1998357)
nu stiu de ce dar am un feeling ca e un mare foc de paie, sper sa ma insel..

Da , dar eu sunt genu de persoana , care daca vreau cu adevarat ceva , obtin , si bogdan si eu , o sa facem tot ce ne sta in putinta sa facem acest meeting.

Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1998486)
Voi stabiliti un loc ...obtineti niste aprobari ...si eu va garantez ca ne vom strange cat mai multi!!! Eu vorbesc cu toti de pprin BC , IS, SV ca sa nu mai vb de NEAMT!
Va iesi ceva...va trebuie locatie cu parobare legala de la priimarie, aprobare de la politie, iar in mom in care aveti astea putem anunta intalnirea! Poate va ajunge si pe prima pagina la 4Tuning ;) NU e greu....asa am facut si noi!
Trebuie doar sa vreti!!!

De aprobari , o sa obtinem noi , intr-un fel sau altul , si de la politie si de la primarie , nah , poate nu pe prima pagina , totusi sa fie acolo , sa afle lumea poate vin si din alte orase decat cele mentionate mai sus, cu cat suntem mai multi cu atat mai frumos si mai bine. :)
Cum am zis si mai sus , azi ma apuc de o listuta cu niste idei , cand o termin o sa va aduc la cunostinta :)

Ali_ump 21-01-09 15:31

Re: Roman
 
Asteptam ...si cu ce pot sa ajut , ajut cu mare placere!!! Te astept la Piatra la intalniri!

scturoag 21-01-09 15:36

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1998659)
Asteptam ...si cu ce pot sa ajut , ajut cu mare placere!!! Te astept la Piatra la intalniri!

Eu vin la Piatra cu cea mai mare placere , si vara trecuta si acum 2 veri , mergeam la Piatra regular , numai ca era meeting-uri cu Motoare , m-am intalnit cu baieti din piatra , johnson si ceilalti care nu stiu daca sunt pe forum , apoi la durau eram cu atv-ul , si m-am intalnit cu ei din greseala , erau cu motoarele , de intalnit , ne intalnim , lumea e mica :) daca o sa fie vreun meeting in perioada 13-27 februarie , spuneti-mi si mie , ca atunci am sa vin acasa , lasa-mi un pm cu id tau de messenger daca vrei :)

Ali_ump 21-01-09 16:32

Re: Roman
 
Erau si meeting-uri cu masini ...nu te-a pus in tema Johnson? Pacat:) Las ca ma iau eu de el:)

scturoag 21-01-09 16:36

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1998798)
Erau si meeting-uri cu masini ...nu te-a pus in tema Johnson? Pacat:) Las ca ma iau eu de el:)

Pai , nu stiam , nu prea a adus la discutie subiectu' asta . vorbeam mai mult de motoare , mai mergeam pe centura aia de sub pod cum intri in Piatra , si mai dadeau astia wheelie acolo , si mai mergeam la baru' acolo langa gara , si inca unu pe langa hotel central , pe stradutele din spate de la hotel central , cu masini nu ne-am int , era unu dintre motociclisti , care avea un Golf 3 alb , venise intr-o zi cu masina , in rest nu prea am intalnit masini , nimic.

buddy_lexx 21-01-09 19:21

Re: Roman
 
da tu ai permis scturoag?

scturoag 21-01-09 19:22

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 1999303)
da tu ai permis scturoag?

Da . . . de carucior :))

morpheusmaster 21-01-09 20:33

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1998486)
Voi stabiliti un loc ...obtineti niste aprobari ...si eu va garantez ca ne vom strange cat mai multi!!! Eu vorbesc cu toti de pprin BC , IS, SV ca sa nu mai vb de NEAMT!
Va iesi ceva...va trebuie locatie cu parobare legala de la priimarie, aprobare de la politie, iar in mom in care aveti astea putem anunta intalnirea! Poate va ajunge si pe prima pagina la 4Tuning ;) NU e greu....asa am facut si noi!
Trebuie doar sa vreti!!!

Aline ms de suport dar mai intai stai sa vad daca sunt "gazdele"a...de la ce am zis eu acolo pana la ce am in cap E CALE LUUUNGA...dar cu putina nebunie si noroc iese treaba.

Si sincer...daca o sa fie organizata vreodata o prima intalnire...macar sa stim ca NOI, Romascanii AM ORGANIZATO...Multumim ca KRT/Katana ne sustin...speram si restul cluburilor si nu numai ele sa ne sustina.

Locatia o sa fie categoric parcarea din centru de la Roman Voda.
Ziua o sa fie clar una nelucratoare ca sa nu fie probleme cu obtinerea autorizatiei...etc...
Si periodata o sa fie clar in vara cand o sa fim majoritatea acasa.

Mai multe detalii o sa fie pe parcurs. Si o sa apara si pe 1 pagina daca o sa fie si o sa se stie sigur...

scturoag 21-01-09 20:37

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1999494)
Aline ms de suport dar mai intai stai sa vad daca sunt "gazdele"a...de la ce am zis eu acolo pana la ce am in cap E CALE LUUUNGA...dar cu putina nebunie si noroc iese treaba.

Si sincer...daca o sa fie organizata vreodata o prima intalnire...macar sa stim ca NOI, Romascanii AM ORGANIZATO...Multumim ca KRT/Katana ne sustin...speram si restul cluburilor si nu numai ele sa ne sustina.

Locatia o sa fie categoric parcarea din centru de la Roman Voda.
Ziua o sa fie clar una nelucratoare ca sa nu fie probleme cu obtinerea autorizatiei...etc...
Si periodata o sa fie clar in vara cand o sa fim majoritatea acasa.

Mai multe detalii o sa fie pe parcurs. Si o sa apara si pe 1 pagina daca o sa fie si o sa se stie sigur...

Am vorbit si cu Alin si am ajuns la concluiza ca la Roman-Voda in parcare nu e asa bn , nu e destul de mare parcarea , deci eu raman cu ideea tot pe Kaufland.
Si v-a fi si mai simplu , vom vorbi doar cu managerul de la Kafuland din Roman , nu o sa mai avem nevoie de autorizatie de la primarie si autorizatie de la politie , si in plus e si mult mai mult loc.

VladM 21-01-09 20:43

Re: Roman
 
Dar poligonul ce are ?:-?

scturoag 21-01-09 20:45

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 1999533)
Dar poligonul ce are ?:-?

1. Nu ai lumina
2. E un meeting , nu ne adunam 2 masini , o sa vina reprezentanti 4tuning + fotografi.
3.Nu e in centru si lumea nu are cum sa vina sa vada
4.Nu e spatiu , si drum foarte prost , iar masiniile fiind tunate . au garda joasa la sol , iar in poligon nu ai cum sa intri cu o masina sport :)

26WRC 21-01-09 20:48

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 1999533)
Dar poligonul ce are ?:-?

poligonul nu mai e,oricum era bombardat tot, nu avea rost
parcarea de la roman voda e si ea bombardata si e prea mica si e si in centru...nu e bine
oricum intalnirea ca intalnirea dar actiune??

scturoag nu mai bine vorbesti cu amicata ca tot e in consiliu local sa blocam intr'o duminica cateva ore centru de la 2 magari pana al casa de cultura ca pentru un concert, si sa facem un weekend race cu liniute??;)

morpheusmaster 21-01-09 20:48

Re: Roman
 
1) Care poligon? =)) de cand nu ati mai fost pe acolo? :)) sa vedeti ca is blocuri in constructie... ce drum e pe acolo =))...plec cu bara in spate :))
2) La cene trebuie lumina? CA DOAR FACEM ZIUA!!! De dimineata la 9 pana seara...


3) Va rog sa nu mai postam pe subiectul asta...aberam de acuma...

scturoag 21-01-09 20:51

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1999553)
1) Care poligon? =)) de cand nu ati mai fost pe acolo? :)) sa vedeti ca is blocuri in constructie... ce drum e pe acolo =))...plec cu bara in spate :))
2) La cene trebuie lumina? CA DOAR FACEM ZIUA!!! De dimineata la 9 pana seara...


3) Va rog sa nu mai postam pe subiectul asta...aberam de acuma...

Ma refeream lumina pentru seara . si nu ma refeream la Carto-Drom . ma refeream la poligon din favorit , oricum amandoua sunt varza ca spatiu , locatie si asfalt , momentan ramane la Roman-Voda in parcare , cum a zis si Morpheusmaster , inchidem subiectu' pe locul unde o sa se afle , mai multe detalii cu 1 luna inainte de event.
Pana atunci trebuie sa ne intalnim macar de 3 ori.

VladM 21-01-09 20:53

Re: Roman
 
:)) n-am mai fost de mult prin poligon...de cartodroom stiam...asta vara mai mergeam cu scuterul,si cand am facut scoala de soferi A1 era ok .... in fine :)

scturoag 21-01-09 20:54

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1999550)
poligonul nu mai e,oricum era bombardat tot, nu avea rost
parcarea de la roman voda e si ea bombardata si e prea mica si e si in centru...nu e bine
oricum intalnirea ca intalnirea dar actiune??

scturoag nu mai bine vorbesti cu amicata ca tot e in consiliu local sa blocam intr'o duminica cateva ore centru de la 2 magari pana al casa de cultura ca pentru un concert, si sa facem un weekend race cu liniute??;)

De unde stii ca e in consiliu local ?
Tocmai am vorbit acum 2 ore cu ea despre lucrul asta , si a spus ca intr-o sedinta o sa aduca la cunostinta consilierilor despre lucrul asta si o sa faca ce o sa poata ca si ei ii plac masinile , tuningul si viteza.
App , feriti-va de B 41 CWH in trafic , Crazy Driver :))

morpheusmaster 21-01-09 20:54

Re: Roman
 
Corect...sa nu uitam sa suntem pe 21 ian...DECI MAI E MULT TIMP PANA VINE VARA!!! Gata cu aberatul...ne organizam...si vb....

Oricum 1 idee eu zic sa fie stabilita: SA CAUTAM O ZONA CENTRALA...sa facem un EVENT DE PROMOVARE A FENOMENULUI IN ORAS!!! Ca de asta o facem nu?... si sa ne intalnim noi intre noi...dar in 1 rand sa promovam...iar daca ne intalnim in futk de mare...nu o sa ne vada nimeni...si o sa promovam absenta

scturoag 21-01-09 20:55

Re: Roman
 
vladut , era ok pentru scutere , pentru masini sport in nici un caz , nu mai este ok de vreo 15 ani carto-drom-ul si poligonul. :)

BobG 21-01-09 21:06

Re: Roman
 
da fratilor o sa facem....la bancute la roman-voda acolo :D:D:D si ne dam de-a latu in parcare la kaufland :D:D:D


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2026 4Tuning